Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora da debituje jer Mijailović nema pravo zbog kartona valjda. Lik debituje posle dve i po godine u klubu

    No na pripremama kako vidim i nije bio toliko loš.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post

      No na pripremama kako vidim i nije bio toliko loš.
      ...aha nije samo su ga vozili ovi iz Smedereva nije znao gde je svlacionica.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Nećemo da cepidlačimo sada

        Imao je Ljubo stari as jednu ili dve asistencije u Sloveniji. Ma sve može samo da ne dočekamo da nam Vesić bude prvi golman, to nikako ne bih podneo

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Nećemo da cepidlačimo sada

          Imao je Ljubo stari as jednu ili dve asistencije u Sloveniji. Ma sve može samo da ne dočekamo da nam Vesić bude prvi golman, to nikako ne bih podneo
          Sejo gotivi Brajkulu...

          Comment




          • Comment




            • eeeee.....sta reci,koju poruku poslati....


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Za ovog lika znamo da je grobar ali šta reći za televiziju, za profesionalnost?
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Ne znam brate...ja sam misljenja da treba ovo slati svima,dako se objelodani ova sramota...Jasno mi je da su male sanse za tako nesto,ali..boli ovo...ovo je vec tortura,diktatura,tiranija,plus kao da smo svi bez mozga,pazi ti kako oni to objasnjavaju,da ne povjerujes,vrijedjanje inteligencije,u najmanju ruku receno! Ne znam...ne znam kad ce ovo stati..............................Titula iz sve snage!!!




                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ово већ прелази границе здравог разума - болест којој нема лека!

                    Кариби чекају титулу!



                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Smrc smrc. Ajde dobijemo ovo, da pokidamo!!!. Delirium Novi Singidunum

                      Comment


                      • http://mondo.rs/a665263/Sport/Fudbal...ebitanata.html
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Ovo moramo da dobijemo. Komšije remizirale sa Pazarom.

                          Comment


                          • Idemo, idemo, idemo "Kurva budi se, kurva gazi sve...!!!"

                            Comment


                            • Imamo sad priliku da pređemo na prvo mesto. Ako sad ovo ne iskoriste neka se gone svi u tri ...

                              Comment





                              • IDEMOOO!!!
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X