Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ovaj klub je usran radio je ko je sta hteo u njemu. Samo je Bunjevcevic doveo 20 igraca koji su svi zajedno imali 400 minuta. Batalio sam ja fudbal srpski generalno davno, ali stvarno je haos, veliki. Al ne moze prvo sport da se sredjuje pa drzava, mora obrnuto. Ko tu vise dovodi igrace i sta se desava, svako dodje i uzme pare. Bez privatizacije nista.

    Comment


    • Asamoa,sve ti zivo jebem,ruzna spodobo!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by DelijaHool View Post
        120.000е до поноћи!

        Тужни смо јако..
        Ma sređena su to posla, reko Kokeza svemoćni, klasika sada malo tenzija i tako, čisto da ne bude dosadno.

        Originally posted by Mladen View Post
        Ja kad pročitao 2 rate, kapira ovaj dao neku foru, a ono 80% do večeras ! hahahaha kakav je brat ovaj Asamoa
        Hahahahha....govedo crnačko tačno on sada u glavi tripuje da nam je učinio neku uslugu, kao voli navijače....hahahha....klasika ti crnci ne šuruju sa mozgom, lepo kaže asprilja brat

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          Asamoa,sve ti zivo jebem,ruzna spodobo!
          A sto ga psujes Duka progresijo, zamisli da si crnac i da si bio u trenutno raspaloj Zvezdi. Imas blanko potpisan ugovor, tebi je to posao i ocekujes da budes placen za njega. Nikoga nisi prisiljavao da ti da toliki novac, ljudi su procenili da vredis i igras za te pare ko ih *ebe. Pri tome niti je Srbin niti Zvezdas, nego naucio da tera loptu i boli njega uvo da li imas da ga isplatis ili ne, nije njegov problem.
          Iskreno meni bas muka od ovoga, kakvo ponizavanje kluba na sve strane. Psuj ove strucnjake sto dovode npr eto tog Asamou, cuj Asamou decko ne moze mene 1 na 1 da predje.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • ok brate,ali pazi ti njega kako kaze da zbog navijaca kao koji vole klub i zbog..kako kaze...saigraca...da kao u dvije rate odrade to,a prvu veceras do ponoci 80% !!! hahhahahahahhah sprda se sa nama ili vrijedjanje inteligencije! kakav krele


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              A sto ga psujes Duka progresijo, zamisli da si crnac i da si bio u trenutno raspaloj Zvezdi. Imas blanko potpisan ugovor, tebi je to posao i ocekujes da budes placen za njega. Nikoga nisi prisiljavao da ti da toliki novac, ljudi su procenili da vredis i igras za te pare ko ih *ebe. Pri tome niti je Srbin niti Zvezdas, nego naucio da tera loptu i boli njega uvo da li imas da ga isplatis ili ne, nije njegov problem.
              Iskreno meni bas muka od ovoga, kakvo ponizavanje kluba na sve strane. Psuj ove strucnjake sto dovode npr eto tog Asamou, cuj Asamou decko ne moze mene 1 na 1 da predje.
              Ako nesto moze da me iznervira je kada navijaci, simpatizeri prozivaju ljude sto traze svoj novac. Pa majku mu valjda je profesionalan klub i ne treba ni da dodje do toga, a kamoli da im se prigovara sto traze novac, zaradjen novac. Te komentare tipa "ne treba da dobije, nije ni zaradio" na to se jezim. A cuo sam ih dosta puta. Pa nije on kriv sto je doveden u Zvezdu nego uprava ili ko vec sto ga dovela. Hocemo da Zvezda bude ozbiljan klub a mi nismo ozbiljni, najbolje da dodju svi da igraju "iz ljubavi" za dzabaka, realno sta ce im pare. Moze to al pre 30 godina kada si mogao da se afirmises u Zvezdi kao igrac ako zasluzis i da se probijes dalje, sad je to nemoguce a i druga su vremena. Razmazeni navijaci isto imaju udela u sadasnjim desavanjima, setite se 2004. godine samo. Nikad nece shvatiti da ovo nije 1991. da nije to vreme, nego je drugo, i da je Zvezda klub koji se bori jezivo za opstanak. Ja sam za to da se krene od 0, i da se postave neki strucni ljudi na celo kluba, ali opet tesko da je to moguce.
              EDIT: Moja greska, nisam lepo procitao, izvini
              Last edited by Cassius Clay; 15-02-14, 16:35.

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                ok brate,ali pazi ti njega kako kaze da zbog navijaca kao koji vole klub i zbog..kako kaze...saigraca...da kao u dvije rate odrade to,a prvu veceras do ponoci 80% !!! hahhahahahahhah sprda se sa nama ili vrijedjanje inteligencije! kakav krele
                Ti misliš da je on namerno to uradio u fazonu sad ću da ih drkam u mozak? Sto posto je on u tripu da je nama izašao u susret sa ovakvim potezom, u ostalom kada malo razmisliš i jeste, 20% nam odložio, ali ono...

                Ma džabe se diže tenzija, glupost, svaki prelazni rok isto, bruka je ovo sve više....

                Comment


                • brate to me on nazvao 'progresija' jer mi tako pise ispod nika..pogresno si to protumacio,taj dio


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ks ks ks razumemo se potpuno, isto smo maltene napisali. Sad je razlika sto mozes da se afirmises u Grblju iz Radanovica, pustimo mi price Zvezda sampion Evrope i ostalo. Ok sve to stoji, treba da se ponose ljudi ali trenutno stanje u klubu je kao u FK Stara Carsija iz Kraljeva. Ko je u zadnjih 5 godina otisao iz Zvezde u neki renomirani evropski klub? Ko je napravio karijeru da mu zapamtis ime? Niko. Potpise ugovor, ne dobija pare, tuzba, odlazak iz kluba i mozda neka Poljska padne, Azerbejdzan, Australija i ostale vrhunske lige.

                    I sto kaze Brajkula istina velika, crnac misli da je ludilo postupio da ce svi da ga gotive sto i jeste tacno. Odlozi ti 20% duga na lepe oci, ni to nije morao.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • kako je to divno,kad se svi razumijemo


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Generalna proba - uspela

                        Comment


                        • Дауда се напромашивао за све паре, танак много

                          Comment


                          • Ni Mrđa ništa bolje nije prošao, ali je bar zabio jedan.

                            Prosečan drugoligaš ovo Smederevo, ali raduje broj stvorenih prilika, moglo je lako da bude bar 7:1.

                            Kelhar asistencija u stilu Gonzalo Rodrigeza

                            Darko klasika kida, deluje mi da je brži nego što je bio pre povrede, baš lako pretrčava protivnike ne samo danas već tokom celih priprema i kako vidim on neće početi prvo kolo što je neverovatno velika greška Seje, jer ova neka postava koja je danas krenula (možda samo Pavićević upadne u poslednju liniju) bi trebalo i da počne protiv Javora.

                            Milijaš 4 gol na pripremama i to raduje, ne igra loše koliko sam zaključio, isto toliko i Mrđa npr. kao napadač.

                            Comment


                            • Bez Nineta u prvom kolu, jbg

                              http://mondo.rs/a663435/Sport/Fudbal...sta-Javor.html

                              Comment


                              • kako citam na portalima izgleda da ce ljubo nenadic debitovati...bice to jos jedan veliki dan u istoriji naseg kluba

                                Comment

                                Working...
                                X