Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo bi ok da se manemo ove 4-1-3-2 i da pređemo na 4-4-2 ili 4-2-3-1. Možda bolje ova druga gde će Nine da igra 10-ku, tu se nekako svi postavljaju na prirodne pozicije, samo je jedina mana što u rosteru imamo 6 napadača, te bi tako dodatno ograničili eventualnu rotaciju.

    Comment


    • Ogromna nam je rupa izmedju veznog i odbrane kada igraju Milijas i Tenk u veznom, jer je kapiten okretan kao i sleper. Kada igramo 4-2-3-1, onda mozemo maksimalno iskoristiti krila i bekove, a s obzirom da od nas niko nema bolje kombinacije kada je u pitanju ofanziva (bek-krilo) trebamo i cepati tako. Laza i Pecnik sa Petkom i Mijailovicem ima da prave decu na ovim nasim oranicama. Pavicevic je dobar stoper, a ovog drugog sam gledao par puta dok je igrao u Belgiji i Cvajti. Meni se cini dobar, a ako pogodimo sa stoperima mozemo da se nadamo tituli. Imamo dovoljno jak tim za titulu.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ma mora da se igra sa dva napadača jer realno posle svega ni u ludilu neće Daudu staviti na klupu, kako da ga prodamo kada sedi na klupi !? A Mrđa kao najbolji strelac isto tako ne ide da žulja dupe i eto...

        Comment


        • Mrđa igra na Marakani, a ovaj na strani i resen problem.

          Moguce da ce Lazovic biti dzoker. Problem je sto je ogranicenje 4 stranca, a nama su oba stopera stranci, Pecnik i Dauda, a nasi jos igraca traze. Da je Lukovic dosao, ne bi bilo problema sa brojem stranaca, jer za ocekivati da nesrecni Krneta ne bude u prvoj postavi. Ono je horor kada je decko na terenu. Ne znam da li Pavicevic ima nase drzavljanstvo, posto je igrao dosta u Srbiji.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • http://www.redstarbelgrade.info/comp...ic-kelhar.html

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Mrđa igra na Marakani, a ovaj na strani i resen problem.

              Moguce da ce Lazovic biti dzoker. Problem je sto je ogranicenje 4 stranca, a nama su oba stopera stranci, Pecnik i Dauda, a nasi jos igraca traze. Da je Lukovic dosao, ne bi bilo problema sa brojem stranaca, jer za ocekivati da nesrecni Krneta ne bude u prvoj postavi. Ono je horor kada je decko na terenu. Ne znam da li Pavicevic ima nase drzavljanstvo, posto je igrao dosta u Srbiji.
              Ima Savo državljanstvo Srbije

              Savo Pavićević (Cyrillic: Caвo Пaвићeвић; born 11 December 1980) is a Serbian-born Montenegrin football defender who plays for Red Star Belgrade.[1]

              Comment



              • Sledeće utakmica na pripremama 8.2. će biti otvorenog tipa.

                EDIT: Da dodam i ovo http://www.sportske.net/vest/transfe...ro-165718.html i ako je....
                Last edited by Brajkula; 06-02-14, 20:16.

                Comment


                • Kakav bio sad Rakić, može li da bude nešto od njega. Kapiram da neće moći da igra pored Dragana i Daude ali može li da bude solidan bekap.

                  Comment


                  • Ja mislim da je on krsteniji u napadu od obojce...

                    Comment


                    • Evo sada čitam da dižemo kredit od 700k da bi registrovali pojačanja za narednu sezonu, kao zaloga biće ugovor o TV pravima koje prodajemo jednoj televiziskoj kući jer nam ugovor sa Prvom TV ističe na kraju godine. Navodno taj ugovor o TV pravima trajaće 5 godina i iznosiće nešto više od 1m, takođe on se odnosi na mogućnost prenošenja 10 naših domaćih utakmica godišnje.

                      Zaduživanju nikad kraja, ali to je način, ili tako ili 3 liga, i kako dani prolaze sve više postajem za ideju da postupimo kao Rendžers.

                      Comment


                      • Na b92 sada procitao da su Nine, Milijas i Mijailovic pristali na smanjenje plata. Ni jedan nece imati vise od 150k godisnje, a ako se uspe sa svim igracima to isto, usteda od cca 2mil evra godisnje.

                        Comment


                        • Pa isto im dođe jer i onako ništa ne primaju

                          Mada u svakom slučaju svaka čast momci

                          Comment


                          • To je i meni proslo kroz glavu, bolje da me gazda zajebava za 250 evra, nego za 550

                            Svaka cast za potez, i to sto je krenut od najskupljih igraca, valjda ce se izroditi nesto dobro od toga. Jbg, koliko god najbolje mozda bilo da se uradi kao sa Rendzersom, ja licno bih istrunuo...

                            Comment


                            • http://crvenazvezdafk.com/sr/vesti/n...apredovao.html

                              Ае да видимо и то чудо.

                              Comment




                              • Nine po drugi put tata. Sa srecom majstore, neka je zdrava!

                                Comment

                                Working...
                                X