Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eno na vikipediji pise da je potpisao za nas...koliko se ja sjecam to je onaj desni bek sto je igrao prije nekoliko godina kod dzombe u kuli, pa je onda postao stoper i vukao se grcka, kipar tamo vamo...igrao prosle god. za omoniju protiv nas...po mojim fudbalskim mjerilima kanta, ali ko sve igra kod nas na poziciji stopera ..ko zna...

    Comment


    • A Vešović pred novi angažmanom http://gianlucadimarzio.com/serie-a/...tta-le-ultime/

      Comment


      • Comment


        • e ljudi da li ima ovde neko pozvan da mi objasni kakve magije su dovele do toga da vesovic potpise trogodisnji ugovor sa ekipom iz serije a??? ja nisam neki pretjerani strucnjak za fudbal, ali kako neko ko igra krilo/beka ima jedinu manu sto ne zna ni u napadu ni u odbrani...pa bar sam ga dvadeset puta gledao po livadama u srbiji na zagrijavanju...lik ne moze pogoditi peterac iz centarsuta kad je u trku, ima jednu jedinu fintu kad kao nesto kao vaze, vaze, pa onda zalomi na desno i onda ako jednom slucajno prodje na utakmici to se pamti mjesecima jer je jelte prosao igraca 1 na 1...odbrana, ne vrijedi komentarisati...kaze popravio duel igru..pa on se u ovih par evro utakmica odbijao od igrace...ili su ovi iz torina toliki bilmezi ili sam ja nesto propustio u medjuvremenu...

          jos jedna stvar mi toliko ide na zivce...ako vec nemamo para, ako je vec sve u kurcu, ako vec ne mozemo krstenog stopera da dovedemo, zasto dovodimo likove kao sto je savo pavicevic (pod uslovom da dodje)...pa zar nije postenije da se kaze nema, kapak! nece niko doci jer smo u kurcu, i ako sa ovim osvojimo titulu osvojili smo je...igrace krneta i lazic i tacka (bar cemo eventualno moci pricati da smo osvojili titulu sa najgorim stoperskim parom u istoriji zvezde)...kakvo je to pojacanje sa 33 godine koji je prije pet godina odigrao dvadesetak utakmica u propalom kotbusu i on prica o nekom iskustvu?! iskusni martinovic...pa covjek je pored ferarija onjila izgledao kao pionir...kod nas ko god ima preko 25 godina on donosi iskustvo...sta je sad milovan milovic sa jednom sezonom u partizanu iskusan igrac jer ima preko 30 godina i neprelazan je u javoru...pominjao se onaj nesrecni dukic koga je koroman tukao u tunelu, kaze covjek jagodina mi nudi vise para od zvezde pa ne mogu doci?!...boze sacuvaj do kakve smo mi situacije dogurali kad se takvi bilmezi pominju sa fkcz u istoj recenici...govori se o smanjenju igrackog kadra a dovode se totalni mediokriteti...pa kao da gledam da ce nas za godinu dana taj isti savo pavicevic, ili neki peti koji dodje tuziti za nekih 50-100 hiljada evra...

          tamo u upravi su svi totalno izgubili kompas, ne zna se ni ko pije ni ko placa...ali me najvise nervira sto niko nikad nece reci i izaci jebenu ISTINU...boli nas kurac za zvezdom, mi smo ovde da uzimamo provizije za odredjene igrace a to koji smo na tabeli, dal cemo postojati za 3, 5 ili 7 godina i u kakvom ogranizacionom obliku boli nas briga...da li ima razumno objasnjenje u slucajevima daude i mladenovica?! ej covjece, ljudi ti nude pare, zive pare, pa koliko god da je dobro je...oni odbiju 750 000 evra za onog seljaka iz cacka i ajde da on igra nego ga zakucaju za klupu i ode covjek za dz...dauda dodje za 0 evra i oni se kao nesto premisaljaju dal im je malo 500-600 hiljada ili koliko su vec nudili oni turci...pa normalno da im je malo kad nece taj i taj iz uprave uzeti dio para za sebe...toliko sam razocaran da bih iskreno volio da zavrsimo kao rendzersi, pa bar da znamo gdje smo...

          valjda sto je ljubav prema necemu veca, vece je i razocarenje...

          Comment


          • Може ли неко да ми каже у којој формацији је играла чувена Звездина генерација с краја 60-тих и почетка 70-тих, односно под Миљаном? Поздрав!

            п.с. извињавам се ако сам омашио топик

            Comment


            • Originally posted by The Special One View Post
              Може ли неко да ми каже у којој формацији је играла чувена Звездина генерација с краја 60-тих и почетка 70-тих, односно под Миљаном? Поздрав!

              п.с. извињавам се ако сам омашио топик
              Nešto tipa tri štopera, dva beka, dva krila, dve polutke i napadač.

              Inače, Luković na vratima http://novosti.rs/vesti/sport.294.ht...a-pragu-Zvezde doooooooooođi !

              Comment


              • Aj neka nam je sa srećom

                Comment


                • Comment


                  • Hoce li sta biti od Slovenca? Ako bude, cemu je?

                    Comment


                    • Pa treba taj SLovak da dođe, ja lično prvi put čujem za njega Sad verujem Seju, pogodio je sa Pečnikom, valjda će i sa ovim.

                      Comment


                      • Jos ima i 29 leta, cini mi se. To mu dodju vrh fudbalske godine, nit' klinac za rasplod, nit' kakav starkelja...

                        Comment


                        • Originally posted by tantuz View Post
                          Jos ima i 29 leta, cini mi se. To mu dodju vrh fudbalske godine, nit' klinac za rasplod, nit' kakav starkelja...
                          Ma nek ima i 40 samo da ne maši čiste lopte kao Krneta, Lazić i Rio Ferdinand iz Libije.

                          Inače

                          Kontrolnu utakmicu u Kopru koju Crveno - crni igraju protiv beogradske Crvene zvezde, u direktnom prenosu će emitirati popularna TV kuća Arena Sport!

                          "Stvar je danas završena u Sloveniji i sa sigurnošću mogu reći da će naši navijači utakmicu protiv Crvene zvezde moći pratiti na Areni Sport", rekao je Azmri Husić, predsjednik FK Sloboda, ostavivši ovu informaciju za sami kraj konferencije za medije.

                          Podsjetimo, utakmica našeg kluba i starih rivala iz nekada zajedničke lige igra se na stadionu u Kopru 5. februara sa početkom od 14:00 sati. Ovaj duel Slobode i Crvene zvezde biće prvi nakon 23 godine i posljednjeg ligaškog meča koji je odigran 1991. godine.
                          Zvezda na Areni u sredu.

                          Comment


                          • Kao Krneta i Lazic ne moze da jebe raka i fakultet da upise...


                            A mi sa jeftinijim ulaznicama cemo da jurimo neki stream, kao po obicaju...

                            Comment


                            • http://www.mozzartsport.com/vesti/mi...ih-odbio/69851

                              Šteta... Mada kod Kineza prelazni rok traje još mesec dana, ali i pitanje je koliko je ova vest tačna...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Nema nista od toga.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X