Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada vidim konstrukciju "najtalentovaniji fudbaler Crne Gore" dobijem epilepticni napad uz stomacne probleme.

    Da se razumemo, nema veze sa CG vec sa igracima koji su dosli u klub sa tom etiketom.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Niko nije savrsen..i nas FK ima ogromne probleme,nije Covic carobnjak,ne zivimo u nekoj bajci..nas klub je u zivom blatu,i tu je svakako djavolski tesko raditi ej bre!S druge strane pogledajmo kako nas KK stoji sada,a kako je stojao unazad vise od decenije.Pametnom dosta!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Kada vidim konstrukciju "najtalentovaniji fudbaler Crne Gore" dobijem epilepticni napad uz stomacne probleme.

        Da se razumemo, nema veze sa CG vec sa igracima koji su dosli u klub sa tom etiketom.
        Predrasude su to brate. Evo lično ja sam npr. voleo Burzanovića puno, mnogo znao fudbala momak, ali zbog nekih okolnosti, plus pade na njega neka mržnja posle onog promašaja protiv Rendžersa u Beogradu i sve u tri lepe. Haha...kad se samo setim, neki meč na Marakani, korner za nas i sada golman boksuje loptu i to nešto traljavo, samo u vis i sada on iscima celu odbranu, ma ceo stadion, tako što kao krene da uhvati loptu rukama. No sve to na stranu Burza je znao fudbal, sada što je lenj i lelemud to je osma stvar, debi u Železniku on, razume ss, golčina za neki bedan X ili možda za jedva sva tri boda, ne sećam se baš dobro, ali je rešio sa klupe meč.

        Evo ga na 0:41 taj gol


        sada ovaj mali, ja ga lično nisam gledao, sve što sam video o njemu je ovaj vido gde skida paučnu u par navrata i vidi se da je dečko odličan tehničar. Na kraju ovi visoki pokretljivi vezni igrači su izuzetno teški za čuvanje, krakate noge i baš im je teško oduzeti loptu, plus tu je obavezno i dobar skok i na kraju u defanzivni mnogo teški za igranje protiv njih 1 na 1, što znači da momak ima odlične fizičke predispozicije.

        Mada dok sam kuckao ovaj tekst setih se da je Robi kada je bio hteo isto najtalentovanijeg Crnogorca, Bakića, crnogorski Kaka i te priče, koji je na kraju završio u Kalću, sada je u Fiorentini i slobodno mogu reći da dečko tamo ne može da se spoji, mada i ne dobija neku priliku da igra.

        Originally posted by Duka View Post
        Niko nije savrsen..i nas FK ima ogromne probleme,nije Covic carobnjak,ne zivimo u nekoj bajci..nas klub je u zivom blatu,i tu je svakako djavolski tesko raditi ej bre!S druge strane pogledajmo kako nas KK stoji sada,a kako je stojao unazad vise od decenije.Pametnom dosta!
        Mene kod tog Čovića nervira što mnogo farba ovaj narod napaćeni, danas navijače FK-a, ti kada gledaš šta on priča, naravno ako misliš svojom glavom i imaš neki svoj stav o nečemu, a odrastao si čovek Duka tako da verovatno imaš, ti moraš da izvališ da on tupi tu, probamo igrača iz Balona jer ga je zamolio neki "glavonja" tamo, msm rekoh ti toga nema u Kolubari koja igra treću ligu, toga da tamo može da dođe ko god hoće na probu. Ovaj teks lično mislim da je prepumpan i cenim da je dobrim delom revoltiran onim njegovim napadanjem na novinare na pres konferenciji povodom Gašića, dobrim delom, a cenim i da ima neku pozadinu, tj. kako vi kažete "naručen" je, odn. nekome je odgovaralo da se ovo napiše. Na kraju obrisan je ? Zašto ? Ako taj Čović radi svoj posao kako treba, tj. sam misli da treba ili objektivno sa druge strane kako treba, šta njega boli uvo šta je neko napisao na Mocart sportu, sajtu kladionice !?

        Da se razumemo na kraju, ne osuđuje Brajko nikoga ovde, a ni glorifikuje, što se rezultata rada tiče ja ostavljam svoju presudu za kraj, kako za KK tako i za FK, a pogotovo za KK kada istekne onaj period od valjda još godinu i po dana, pa kada bude uslova da više u APR ne stoje dva KK CZV i tu ćemo da vidimo ko peva, ko svira, a ko diriguje....što se FK-a tiče, ako ne poljubimo titulu ove godine i ne dobijemo šansu da se borimo za LŠ, slobodno možemo katanac da stavljamo na Marakanu i tablu pored iste "na prodaju", dobro je ono zemljište, ogroman akva park da se napravi.
        Last edited by Brajkula; 15-01-14, 12:10.

        Comment


        • Pa znas kako brate..da se razumijemo ,ne kazem ja da je Covic sveti covjek,naravno da tu ima minusa da on voli da prica malo vise,da malo zamaze...ali ja kad pogledam dje je KK bio do skoro,a dje je sad,znaci samo jedan odgoovor postoji,a to je COVIC! Koliko god ga osporavali,on je KK preporodio!Hvala mu na tome,jbg! No,ovo je odje FK..FK je brutalan,unisten,sravnjen sa zemljom brate....tu se kao nesto radi,cupa...pokusava,ogromna je dubina,iz koje se nece skoro izranjati!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Videćemo što se preporoda KK-a tiče za godinu i po (ili koliko već) rekoh ti, mada i tu ima minusa isti taj Čović - od Nedovića, preko Pešića, pa Rakočevića i danas Šilba, ako smo ozbiljan klub kao što nas on predstavlja onda se ne radi tako.

            Za FK rekoh, ako ne uzmemo titulu i ne dobijemo priliku da se borimo za LŠ ode sve u tri lepe jer što se duga tiče, on je samo veći, dakle neka bude da se svesno uložilo da bi se išlo na kartu LŠ. No opet, da li ovaj tim uz pojačanja na leto ako uzmemo titulu ima 15% šanse da se na kraju nađe u grupnoj fazi LŠ ? I da li nam jedno eto epizodno igranje u istom takmičenju znači da se vadimo iz svih finansijskih problema ? Na drugo pitanje bih odgovorio negativno, što znači da treba da uspostavimo dominaciju na ovim prostorima kao što je trenutno ima FKP, samo da u Evropi budemo konkretniji od njih i eto nas...sve to meni pod nekim upitnicima, sve neko "da li" !?

            Comment


            • FK se raspada,titula je ove godine nesto sto se ne smije ispustiti,ili ce biti zaista jebeno!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • http://www.sportal.rs/news.php?news=117530 jos jedan u nizu problema fkczv, bojim se da da ono sto je brajkula rekao, da ako se ne osvoji titula zvezda moze da stavlja katanac, realnost
                za kk czv ne mozemo nista da procamo dok god je taj klub zamrznut tek za dve godine godine kad se odmrzne onda mozemo da pricamo sta je napravljeno
                Last edited by rope; 15-01-14, 13:41.
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Originally posted by cleoo View Post
                  http://www.sportal.rs/news.php?news=117530 jos jedan u nizu problema fkczv, bojim se da da ono sto je brajkula rekao, da ako se ne osvoji titula zvezda moze da stavlja katanac, realnost
                  za kk czv ne mozemo nista da procamo dok god je taj klub zamrznut tek za dve godine godine kad se odmrzne onda mozemo da pricamo sta je napravljeno
                  Ma taj tekst ti je klasika pred svaki prelazni rok isto.

                  Da se nadovežem samo na KK priču jer mogu da budem i pogrešno shvaćen, lepo je što se klub uzdiže, bio je pred gašenjem, ma ugašen klub bio 4 igrača smo imali pod ugovorom, i što smo otpisali onaj dug od 12m, svaka čast na to pre svih državi, pa onda ljudima koji su to pred državom pokrenuli. Bili smo pred gašenjem danas smo igrali EL nakon dosta godina i napravili 4 dobijene i ostatak mečeva na jednu loptu, na kraju smo top4 od favorita da osvojimo drugo po veličini takmičenje u Evropi, dakle dobre su to stvari

                  Ali me nervira ova priča koja se ponavlja svake zime, ili možda preciznije leta, uvek neki problemi, uvek neko cirkuzantsko dejstovanje ispred kluba. Isto meni ovo kao FMP samo što mu je prilepljen Zvezdin grb jer klub renomea Zvezda, najpopularniji klub na Balkanu, veliki brend države, pravi takve manerve na polusezoni, tj. pravi od sebe slabiji tim nego što je bio na početku. Da se ne lažemo igraće Zvezda košarku i bez Šilba, nije smak sveta, ali smo trebali da istrpimo sezonu jer dok se rival pojačava, mi od sebe pravimo slabiji tim, meni to neshvatljivo, a ozbiljan trofej nismo videli više od jedne decenije, e to mene nervira.

                  A tek ako se ne sredi to nakon tog perioda da ga nazovem "tranzicije", kakva će to laž i prevara da bude učinja pred 60+% srpske populacije, evo počeo sam da se smejem na tu zamisao, jbg bolje nego da plačem.
                  Last edited by Brajkula; 15-01-14, 14:06.

                  Comment


                  • gg wp

                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Mladene,oprostio je dug alo bre!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Samo neka nam je oprostio dug od 170k, veliki čovek za razliku od onih brđana Vešovića i onog seljačića iz Čačka koji nisu vredni da se pomenu.

                        Originally posted by Duka View Post
                        Mladene,oprostio je dug alo bre!
                        Ma više je poenta u tome da nema titule, ali kad nema kiše odličan je i grad

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Samo neka nam je oprostio dug od 170k, veliki čovek za razliku od onih brđana Vešovića i onog seljačića iz Čačka koji nisu vredni da se pomenu.



                          Ma više je poenta u tome da nema titule, ali kad nema kiše odličan je i grad
                          školovan mladić moj brat škoDu
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Jbt,otkad nismo titulu uzeli,da ne vjerujes


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Sve vas volim

                              16.34 - Како РТС незванично сазнаје Александар Луковић је на корак од повратка на Маракану. Фудбалски клуб Зенит дао је данас сагласност да он пређе у Звезду, Клуб са Топчидерског брда ће у четвртак у подне добити услове Луковићевог садашњег клуба, чији је спонзор као и Звездин Гаспром. Међутим, ипак се пита Луковић јер по незваничним информацијама уколико његови захтеви буду велики Звезда ће одустати, јер није у ситуацији да због позназте финансијске ситуације у клубу надокнади евентуална велика потраживања Александра Луковића.
                              Last edited by Brajkula; 15-01-14, 18:45.

                              Comment


                              • Objavio i Mocart tako nešto slično. Dovedite Luneta, ajde bre!

                                Comment

                                Working...
                                X