Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prodaćemo mi njega sad na zimu Turcima za 1.5m, taman podmirimo nemirnu raju malo....

    Dobar napadač za naše uslove, no jbg kad je nemaština.

    EDIT: goloi Luke malog u linku http://sportal.rs/news.php?news=115509
    Last edited by Brajkula; 11-12-13, 19:45.

    Comment


    • Nadam se da ce izaci na dobro Uz povratak Darka i Rakica, dolazak Trajkovica i Lukovica, moze ovo da lici na nesto na prolece...

      Comment


      • Nešto nisam baš uverena u dolazak Trajkovića , a i moj negativan predosećaj je da će eskalirati problem sa Daudom , poznavajući kakav nas maler prati tokom čitave sezone , ne bih zimski prelazni rok posmatrala iz naočara sa ružičastom dioptrijom .

        Comment


        • meni Trajkovic nije nista posebno..samo nek Lukovic dodje


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Dosta je Luković da se posprdamo livadama. Luković - Martinović / Arauho i đuskanje. Platiti Daudi ovo što zaostajemo i da krenu pripreme (čitaj:bahanalije) po Antaliji i ostlaim lokacijama pristojne cene i pristojnog luksuza.

            Comment


            • Za ove nase livade Trajkovic - Martinovic/Arauho na stoperu, Lukovic na levom beku... Sprdacina na astal nacina...

              Comment


              • Polako , ne zalećite se , iz iskustva znamo da obećanja uprave našeg fk nemaju neki kredibilitet . Mnogo puta smo se već opekli o istu ringlu .

                Comment


                • ne malerisi Lukovic ako ne dodje,mi smo prokleti


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • I Mrdja progovorio posle Mijailovica

                    Comment


                    • Ne zovu nas džabe cigani, sve ovo je moglo dosta diskretnije da se reši...što mola cela Srbija da zna i pola Balkana ko je koga dovodio, ko je čiji igrač, ko minira, ko je "častan", opet cirkus, nzm kome ovo odgovara kada uvek neki mulj kod nas ispliva na površinu....

                      Comment


                      • http://www.mozzartsport.com/vesti/st...regovore/67424

                        Comment


                        • U sredini Lule i Bisevac, levo Dzoni car i desno Petkovic, na golu Macka, ispred Aca Tenk. Sve cistokrvni Zvezdasi. Bemliga, ako ta odbrana primi vise od 5 golova do kraja sezone, onda ne vredi gledati fudbal vise.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Kol'ko nerealno to za Biševca... I ako Lion želi da skreše troškove pa zar nije bolje da ga prodaju, a sigurno da ima zainteresovanih klubova. Čovek je jedan od najboljih štopera u Francuskoj...

                            OK je ta navodno velika želja Biševca da se vrati ali Lion se MNOGO pita.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Meni totalno nerealno da se Bisevac vrati, pre svega sto igra u Lyon-u, a i pored toga bi u slucaju da Lyon raskine ugovor sa njim imao dosta jace ponude nego sto mi mozemo da ponudimo. Normalno, moze on da odbije ali meni bas nije realno da dodje kod nas, daj Boze da gresim.

                              Lukovic sa druge strane je veoma realan, istice mu ugovor za 6 meseci, a ne igra nikako. Svakako ce biti ogromno pojacanje. Kapiram da ce doci Regan, slini Stojadin za njim jos od pocetka sezone. Cavric bi inace bio idealan za nas, pa bi bilo lepo da Kokeza dogovori sa Terzicem nesto..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Stojadinovič smenjen, smenili ga igrači ne klub. Da vidimo kog nesrećnika će sada da nameste da glumi dvorsku ludu tu.

                                Comment

                                Working...
                                X