Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Брате, лопта је била испред Вукана, а овај је био иза њега. Лопту није могао да избије, без потребе диже ногу и шута га.
    Је л' мора да му одвали ногу да буде пенал?

    Comment


    • Neka, može i Bajko polusezonu da izgura kao kapiten... Odličan Mijailović.

      Povratkom Lazovića deluje da će formacija za proleće biti 4-2-2-2.

      ....................Bajković...................... .
      Petković........?............?........Mijailović
      ........Ninković.....Kovačević/Gogić........
      Lazović......................Pečnik/Savićević
      ..............Mrdja.......Dauda..................

      Pojma nemam ko može da traži raskid ugovora, samo se nadam da će ovi nabrojani makar narednu polusezonu da ostanu u klubu.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by DelijaHool View Post
        Брате, лопта је била испред Вукана, а овај је био иза њега. Лопту није могао да избије, без потребе диже ногу и шута га.
        Је л' мора да му одвали ногу да буде пенал?
        Ako moze bez odvaljivanja nogu... Ionako jedva cekam Darka i Rakica da se vrate... Ne znam, cekam Wadu i da gledam ponovo snimak, pa da vidim opet...

        Comment


        • Kada bi uleteo tu Trajkovic na mesto jednog stopera, a drugi da bude Araujo ili Martinovic.

          Sa Lazom cemo biti 20% jaci, ali moramo dovesti zamenu za desnog beka i ako Ljubo ne ode, da dovedemo i levog beka. Ne znam sta je sa onim Jaksicem, on igra desnog beka.

          U prvi tim mogu da udju Grujic i kompanija, da zamene ovaj raspad sto je trazio raskid ugovora.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Pojačanja na štoperskim pozicijama obavezno. I to 2 igrača moraju da dodju... Iskreno bih voleo i da Milijaš ode. Za rezerve nek se nadju neke zakrpe a i naravno nek se pridodaju neki omladinci. Za jedan meč nedeljno ne treba prevelika ekipa.

            Trenera bih zamenio prvom prilikom ali on ima taj dobar izgovor da je klub u takvom očajnom stanju da je teško raditi u ovakvim uslovima.

            Voždovac, Čukarički, Javor i Donji Srem i samo -1. Predobro...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Da...ali,koliko je realno da mozemo dovesti nekog odlicnog sefa!Mislim,koliko je to realno,posto grcamo u dugovima i slicno!Ja se bojim da u ovom trenutku mi ne mozemo da ga zamijenimo.


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Nas sef za 4 mjeseca osijedio!




                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Ma to stavljao ulje orahovo u kosu na pocetku rada...

                  Comment


                  • ili nekvalitetan sampon


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Vidi, palo mi na pamet, ali ne ide da i sami sebe jebemo samponima...

                      Comment


                      • hahhahahaha jes majku mu hahhhaha


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • http://www.redstarbelgrade.info/fudb...-utakmicu.html

                          Comment


                          • Jbt, on Pumu nije ni oblacio...

                            Comment


                            • Luka Jovic het-trik protiv kadetske reprezentacije Hrvatske.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Najsrecniji ja ako on ode <3 Sa nestrpljenjem iscekujem ishod koji ce nadam se biti odlazak!

                                http://www.mozzartsport.com/vesti/do...-i-dauda/66892
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X