Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mrdja lagano tri komada.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Mrđa ili da tri na tekmi ili ne da nijedan.

      Ajde sada Sejo ubaci malo Vukana, daj ljude, pravi deci minute nemoj da si čovek ograničen.
      Ne mogu da gledam Abiolu vise, znam da ce da izgubi loptu cim je primi. Pusti nekog drugog ko boga te molim

      Jel normalan co'ek Pa ne salji lopti vise kretenu ..
      Last edited by Lord Aleksoni; 23-11-13, 17:28.

      Comment


      • Baš neće Daudu večeras.

        Evo ga Vukan bratić.

        Comment


        • Kako iscima Petkovic sada igraca Slobode

          Hahhaaha 'bem ti ofsajd,dajemo tri gola iz ofsajd pozicije
          Last edited by Lord Aleksoni; 23-11-13, 17:51.

          Comment


          • Na kraju sigurna pobeda. Kako smo poceli, dobro se zavrsilo, koancno smo na prvo mestu ..

            Ocekujem sutra da Vozdovac napravi malo tenziju

            Comment


            • Nisam gledao bolju Zvezdu dugo, dugo. Odlicno smo odigrali, da je Dauda bio priseban, dali bi dvocifren broj golova. Petkovic Bogotac za Vesovica, Bogotac!
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Oba desna beka danas na terenu bolji igrači od Vešovića, i Petković i Vasilić. Nadam se njegovom uskorom transferu bilo gde i za bilo koliko.

                Comment


                • Da nismo imali Dragana, Abiola bi nas opasno ukopao . Ili neka se popravi ili da se razmilja o transferu. Neka igra neko ko zna i ko ne fula ovoliko.

                  Comment


                  • Gledam sad ugovore kad ističu...

                    Do leta naredne godine Bajković, Vesić, Vešović i Mijailović. Kapiram da će Vešović da ode sad na zimu, Bajko će ostati sigurno do leta osim u slučaju dobre ponude, mada on sigurno ima želju da ostane bar do leta. A i sve u svemu golmani teško nalaze angažman... Mnogo ga više poštujem nego ranije ali sigurno da treba dati šansu Rajkoviću. Mijailović možda i produži ugovor na još jednu godinu a Vesić je totalno nebitan lik.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by AleksaVP View Post
                      Da nismo imali Dragana, Abiola bi nas opasno ukopao . Ili neka se popravi ili da se razmilja o transferu. Neka igra neko ko zna i ko ne fula ovoliko.
                      Abiola je nas ubedljivo najbolji napadac i jedini u rangu sa Ninkovicem i Nejcom. To sto mu je realizacija problem u poslednje vreme ne znaci toliko, uvek na sebe zadrzi 2-3 igraca, uvek uputi dobru loptu, dobro drzi odstojanje, ima tajming kada da krene i da zezne odbranu... Sve to je na nivou: naucna fantastika za druge TSL igrace.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Kad smo kod Nejca


                        iz tekme u tekmu ga sve više gotivim.

                        @Krle, ne znam koliko bi bilo pametno da nam Bajko ode kao FA, ja upravo tripovao da mi njega guramo pre ovog malog zverišta samo da bi ga prodali lakše, a i kad je Stameni našao angažman vala naći će i on.
                        Last edited by Brajkula; 24-11-13, 11:24.

                        Comment


                        • Mi kada bi prodali Bajka, Vesic bi kod Seje branio, a Rajkovic klupa. Pa juce na 3 razlike ubacuje Mirica, a Jokic zakucan za klupu. Barem se setio Vukana da ubaci. Vosa se raspada, tako da ocekujem da otresemo i njih i OFK do kraja polusezone. Pogotovo Vosu da bijemo, ako se pogleda da dajemo 3 gola prosecno na Marakani.

                          Leb te tvoj, Rajkovic kod omladinaca, a Vesic koji ne zna loptu uhvatiti rezerva.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ја бих оставио Бајка бар још 1-2 године, а полако убацивао Рајковића у купу или нека позајмица где му је загарантовано месту тиму.
                            Сувише је он млад да буде први голман Звезде следеће године, а Весић да нам буде први голман мани га у курац.

                            Comment


                            • dali smo 16 golova slobodi,priznali nam 4 dok partizani opet ukrali pobjedu,protiv Vozdovca ovog puta.Nema veze,ja sam se pomirio da oni moraju krasti,na nama je da uz htjenje koje smo pokazali u zadnja dva kola,i uz Bozju pomoc ipak dodjemo do titule.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • http://www.mojacrvenazvezda.net/7898.../#.UpOpA-Ji3bw

                                Comment

                                Working...
                                X