Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Proradio Abiola Boga mi, i to bas.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Nismo lose igrali u drugom poluvremenu, dobra atmosfera na stadionu bila.

      U prvom poluvremenu smo bas ocajno igrali, Mihajlovic panj kakvog odavno nisam video. Vesovic i Dauda mu na tacnu dali loptu, al' ne zna tele.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • da hoce Dauda ovako da nastavi ne bi bilo krize posto mi stvorimo na svakoj utakmici dovoljno sansi ali promasujemo

        Comment


        • Iznenadiću se ako opet za vikend zaigra sa jednim špicem...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment



          • Дооооођи бре !

            Comment


            • Ljudi ja ne znam za vas ali meni je ovo velika sramota tribina lici na Grand i opet da ponovim ono navijanje protiv Donjeg Srema na 50 godina Marakane je bilo totalno mlako zasto pevaju kao na audiciji za Grand sta je bre ovo sramota me sramota me sramota me sramota me!

              http://www.mozzartsport.com/videos/preview/2151
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Poznat ti je koncept sarkazma, zar ne?
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Misli na melodiju, ne na reci.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Melodija je takodje deo sprdacine. Ne moze se ovo pevati na Imperijalni mars ili Betovenovu simfoniju.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Fenomenomenalno i "ih lele sto se ne ubih ispod one kruske" su meni dve najseljackije numere u poslednjih desetak godina. Tako da ga razumem.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Melodija je taman toliko seljacka kao i tim.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Poznat ti je koncept sarkazma, zar ne?
                          Kako nije brate ali meni je ovo suludo, prosto me je sramota gledaj bre na sta to lici.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Fora je do jaja, samo treba malo povezati neke stvari. Poenta i jeste sto se ovi seljace po splavovima uz ovakvu muziku, a reci su vrh, tako da se sve uklapa. Imamo u repertoaru melodije Luisa, Goce Trzan, Tome Zdravkovica itd i to su samo preuzete melodije, nema razloga za tripovanjem da smo Grand, Zam, PGP RTS itd.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by T-Snell View Post
                              Fora je do jaja, samo treba malo povezati neke stvari. Poenta i jeste sto se ovi seljace po splavovima uz ovakvu muziku, a reci su vrh, tako da se sve uklapa. Imamo u repertoaru melodije Luisa, Goce Trzan, Tome Zdravkovica itd i to su samo preuzete melodije, nema razloga za tripovanjem da smo Grand, Zam, PGP RTS itd.
                              Razumem ja sta hoces da kazes ali ovo je meni ocaj za tribinu...nebitno da li je Grand, Goca, Toma itd. Nekad je toliki smor i idu pesme totalno nepovezane u pogresno vreme smor melodije. Iskreno mene zabole uvo za navijanje sedim na istoku pa s obzirom na to i nisam merodavan ali ovako laicki mene je sramota kad sa strane slusam to :/
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Ma dobro, to je sve stvar ukusa, meni je ovo recimo genijalno smisljeno, dok me neke druge stvari ubijaju u pojam. Jebi ga, ukusi su razliciti ;)
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X