Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa znam brate da si gledao ili na tv-u ili strimu razumio sam te dobro...ali i ja bi volio da mogu kao i ti da to lijepo ugasim i legnem lagano u krevet...ali NEMOZEEEEEE

    Comment


    • Koja je ovo smejurija, pa sta oni igraju koji djavo . Ja ne znam kako mogu vise da se nadam da ce odigrati bolje, iz sezone u sezonu sve je isto ..

      Comment


      • nasi igraci kao nagradu za dopadljivu i efikasnu igru protiv vozdovca dobili su danas slobodan dan...sta reci a ne zaplakati ...ja bi njima dao da danas trce od jutra do mrklog mraka

        Comment


        • Ma da postoji jos goli otok, tamo da se posalju .. I jos Miha danas izjavio da je najmanji roblem igraci i trener, pa mi ako ne mozemo da dobijemo jedan Vozdovac koji je do skora bio u drugoj ligi onda stvarno ..

          EDIT:

          Бајковић, Храст, Оморика, Буква , Јела, Нинковић, Орах, Чамовина, Бреза, Јасен, Врба!
          Last edited by Lord Aleksoni; 23-09-13, 14:56.

          Comment


          • Originally posted by duka79 View Post
            pa znam brate da si gledao ili na tv-u ili strimu razumio sam te dobro...ali i ja bi volio da mogu kao i ti da to lijepo ugasim i legnem lagano u krevet...ali NEMOZEEEEEE
            Навикао сам ја брате на мучење. Кад/ако одиграмо како ваља ја се обрадујем, углавном очекујем велико мучење.
            Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше...
            sigpic

            Comment


            • stojanovic ostao trener neznam sta se radi u nasem klubu ali ovo bi mogla biti i najgora sezona do sada

              Comment



              • Originally posted by duka79 View Post
                stojanovic ostao trener neznam sta se radi u nasem klubu ali ovo bi mogla biti i najgora sezona do sada
                До пре 15 дана било "ово би могла да буде најбоља сезона", сад ово би могла да буде најгора, полако са изјавама.

                И морам да те питам, добронамерно разуме се немој да ме погрешно схватиш, је л имам твоју дозволу, пошто сам модератор и имам могућност уређивања свих постова, да ти исправљам ове граматичке грешке у твојим постовима ? Мсм није то нека срамота, али мени јебено опасно боду очи.
                Last edited by Brajkula; 24-09-13, 11:52.

                Comment


                • ma ispravljaj brate ako ti toliko smeta ja sam davno zavrsio skolu i davno su me prestali ocjenjivati ali eto ako zelis i ako ti je toliko stalo ti izvoli nema ljutnje...ja sam porodican covjek i u obavezama i ovde naletim na brzinu da podjelimo ovu tugu i neobracam previse paznju na gramatiku

                  Comment


                  • Originally posted by duka79 View Post
                    ma ispravljaj brate ako ti toliko smeta ja sam davno zavrsio skolu i davno su me prestali ocjenjivati ali eto ako zelis i ako ti je toliko stalo ti izvoli nema ljutnje...ja sam porodican covjek i u obavezama i ovde naletim na brzinu da podjelimo ovu tugu i neobracam previse paznju na gramatiku
                    Рекох ништа лично, не цени се баш вредност једног човека по томе, тако да но сикирики.

                    Ма каква туга, нема туге, редовно стање већ 7 година, све по плану и програму

                    Comment


                    • dobro za sada djelimo tugu i naravno svi se nadamo da ce konacno doci i ta radost,valjda smo je zasluzili bar mi koji smo najvjerniji svih ovih 7 susnih godina

                      Comment




                      • Pao samo na Zvezdu

                        Ja cu uvek da navijam za Zvezdu, ali me nervira vise ovo prosipanje bodova. I sto je najgore, to se ponavlja stalno, iz sezone u sezonu. Taman krenu dobro i ponadas se necemu i oni te tako hladno puste .
                        Last edited by Lord Aleksoni; 24-09-13, 23:19.

                        Comment


                        • Osedeo u Zvezdi...

                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • opet to ide pakleno tesko nikakvog pomaka u igri...da je samo da prezivimo ovu utakmicu

                            Comment


                            • Dobro je, makar se ne brukamo i u kupu

                              Na kraju 0:3

                              Last edited by Lord Aleksoni; 25-09-13, 17:38.

                              Comment


                              • dobro je prekinuli smo crnu seriju i valjda Abiola sada proradi

                                Comment

                                Working...
                                X