Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da bar dovoljno razbijemo, da se drugo ne sikiramo...
    Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

    Comment


    • Ja ne mogu da prezalim sto nam je Sale filozof najurio najboljeg kondicionog u drzavi, ne samo u fudbalu nego uopste. Ovaj tim je klasa za nasu ligu, da imaju fizicku spremu iz Robijevog mandata, izgazili bi ligu sa 1-2 poraza 2 neresena u vrh glave.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Robi nam je bio najsvijetlija tacka od 2003-2004...plak'o sam kao dijete malo kad je on otisao
        Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

        Comment


        • Lepo je sto smo dobili Curane, ne znam vise cemu da se nadam, dok ne ode ova mafija u savezu nema nista da bude. Ali koliko hoce da ne pratim Zvezdu, nekako me vuce i moram donekel da ispratim, danas nisam gledao mec ali raduje da Nine ulazi u formu .
          Last edited by Lord Aleksoni; 19-08-13, 14:42.

          Comment


          • Nema šta Nine da ulazi u formu. Nine je od prve utakmice u dresu Zvezde pokazao ko je i šta je, i kakva je klasa od igrača u odnosu na neke tamo kapitene i djetiće.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • http://www.telegraf.rs/sport/807394-...ic-na-celu-fss
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • To bi bilo krajnje jebozovno
                Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

                Comment


                • Jako losa ideja. Zvezdi na mestu predsednika treba menadzer, a ne populisticki potez.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ожеговић на позајмици.

                    Comment


                    • http://www.telegraf.rs/sport/808109-...e-oko-marakane

                      Ajmo!!!
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • http://www.sportske.net/vest/prva-st...ll-141880.html

                        Vratiće se Žuti jednoga dana, pevaće mu cela Marakana..
                        http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                        Sve je rečeno...
                        Majstor svoga posla...

                        Comment


                        • Potpredsednik Crvene zvezde zadužen za finansije, Nebojša Čović, rekao je da će taj fudbalski klub obnoviti saradnju sa "Gaspromom", kao i da će ugovor biti povećan. - "Gasprom" je prepoznao u Zvezdi pravi brend i nastavlja saradnju sa Crvenom zvezdom. Ugovor je povećan sa četiri miliona (tri i po plus 500.000) evra na četiri i po (četiri plus 500.000) miliona evra. Ugovor će biti potpisan u narednim danima - rekao je čović agenciji Beta. Zvezda je imala potpisan ugovor sa ruskim gasnim gigantom na 2,2 miliona evra, ali je ostatak dobijen kao kratkoročna pomoć. Prema novom ugovoru, crveno-beli će i ubuduće dobijati 4,5 miliona evra.
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Ne uplacuju nista, kao sto ne uplacuju ni VK. Rusi, najgori narod na svetu, ne zelim da ih vidim blizu Zvezde. Bolje da smo uzeli nekog manjeg sponzora koji ce redovno da placa.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Ne uplacuju nista, kao sto ne uplacuju ni VK. Rusi, najgori narod na svetu, ne zelim da ih vidim blizu Zvezde. Bolje da smo uzeli nekog manjeg sponzora koji ce redovno da placa.
                              Pa sta znam za Vaterpolo klub ne placaju to se zna al za fudbalski bas i ne znam jer da ne kesiraju nebi njih #Maestro#Covic drzao u klub kao generalnog sponzora
                              Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Nemaju sad izbora, to je geopoliticki sporazum. Ne isplacuju po planu, zaostaju oko godinu dana. I kada donesu pare to je nedovoljno.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X