Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Па наравно да су тако одлучили јер је ствар попримала размере огромне спрдње.

    Comment




    • Ово је изгледа састав за сутра.

      Comment


      • Milijasa ne mozes ni puskom isterati iz prve postave.

        http://www.mondo.rs/a604364/Sport/Fu...-za-drago.html


        Jos da im na terenu vratimo sa kamatom...daj Boze..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Хахаха..нека их нека буду уморни сутра и неиспавани.
          Нек' им суну рицинуса.
          Све је тактички одрађено!

          Како ће се он снаћи сутра ја не знам..
          Видели смо да ови играју на контру, брза транзиција из одбране у напад и обрнуто..
          Уздам се у Ацу једино, ал' мислим да то није довољно..
          Мора да прођемо бре!




          Динамо Тбилиси, или како сам почео да верујем у чуда

          Какав текст!
          Никад нећу заборавити тај тренутак на Северу када смо дали 5 гол...
          Last edited by Avramovic; 07-08-13, 20:57.

          Comment


          • Ma ovi sutra bunker od pocetka igraju. Cekace nasu gresku, koje nadam se nece biti. Martinovic debituje, sto me jako raduje. Dauda od pocetka, Pecnik na klupi, deluje interesantno. Da nam Vukan i sutra blista pa da slavimo posle meca.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Zar nije Kasalica suspendovan, ili sam ga pomijesao sa nekim?
              Pecnik je tamo dje mu je i mjesto, pa nek nauci da doda loptu kad treba.
              sigpic

              Comment


              • Naravno da nije suspendovan, nasi amateri kod komentatora po pravilu ne znaju nijedno pravilo.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Нека гори Север, нека гори Маракана !

                  Comment


                  • Aj odo na slavu, pa neka nam je srecno

                    Comment


                    • Vece su sanse da se zavrsi 14:2 nego 2:0, al' ajd sad. Koga boli kurac, samo da prodjemo dalje ova govna.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Ja sam pesimistican, najvise iz razloga sto ima jedan debitant u mecu koji je najbitniji ove godine, gdje go ne smijemo primiti ni po koju cijenu...nadat' nam je se
                        Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

                        Comment


                        • Originally posted by eric_cartman View Post
                          Ja sam pesimistican, najvise iz razloga sto ima jedan debitant u mecu koji je najbitniji ove godine, gdje go ne smijemo primiti ni po koju cijenu...nadat' nam je se
                          Ако си на овог господина мислио у каналу си


                          какав господин Новак Мартиновић

                          Comment


                          • Nisam ja rekao da nije gospodin, al' nije dovoljan kvalitet da pomogne CZV-u na tekmi...btw kvota na keca ja prejaka, valjalo bi se ispratiti na malo jaci ulog?
                            Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

                            Comment


                            • Originally posted by eric_cartman View Post
                              Nisam ja rekao da nije gospodin, al' nije dovoljan kvalitet da pomogne CZV-u na tekmi...btw kvota na keca ja prejaka, valjalo bi se ispratiti na malo jaci ulog?
                              Цениш да је боље да ђуска Крнета или Лазић ? Можда они помогну боље, или да замолимо да нам врате Максимовића, он је потенцијал за Јуве, кошта нас бар 10 голова ?

                              Друже, како је тако је на теби је да верујеш или не....ја верујем и зато одох вечерас на текму, па како нам буде на крају и да прођемо и да испаднео неће бити ни први ни последњи пут, али поента је да је битно оно у теби, волиш или ипак си равнодушан, при том бих ти препоручио да прочиташ шта је патриарх Павле написао за ове друге, равнодушне. Наравно увреде без, само износим свој став.

                              Comment


                              • Ja sam iz Banja Luke i puno mi je normalnije cimati se citav dan, voziti i glupirati po BG-u da pogledam mec CZV-a, tako da o mojoj ljubavi prema istoj nema potrebe da se govori.

                                Problem je sto debitanti ne mogu podnijeti mec, sjever i sve ostalo sto ide uz CZV...plakao sam kao dijete malo kad smo Ventspil uzeli 7:0, tako da ponavaljam da gotivim CZV vise od sebe.

                                Na nama je da bodrimo i damo dva gola, bez da primio ijedan...
                                Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

                                Comment

                                Working...
                                X