Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ninkovic je odlicno pojacanje zvezdi, samo njegova plata i 10 puta manje nije ispod 100-200k e sad zvezda kao klub koji duguje preko 40mil dovodi jednog takvog igraca, po meni zvezda je trebala da pocne da igra sa svojim klincima koji bi za 4-5 sezona mogli da naprave dobar uspeh u evropi, ovako ako zvezda ne uzme titulu a ispadne u 3 ili 4 kolu le nije nista napravila nego je bacila par milki kroz prozor
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Originally posted by cleoo View Post
      ninkovic je odlicno pojacanje zvezdi, samo njegova plata i 10 puta manje nije ispod 100-200k e sad zvezda kao klub koji duguje preko 40mil dovodi jednog takvog igraca, po meni zvezda je trebala da pocne da igra sa svojim klincima koji bi za 4-5 sezona mogli da naprave dobar uspeh u evropi, ovako ako zvezda ne uzme titulu a ispadne u 3 ili 4 kolu le nije nista napravila nego je bacila par milki kroz prozor
      А на страну то што Звезда као највећи клуб на овим просторима увек има императив успеха и на страну то што титулу нисмо видели 6 година ?

      Дуг се смањује колико ја изваљујем по причи, сад једино ако нас ови лажу, што ћемо једног дана сигурно сазнати.

      Comment


      • Meni ovde uopste nije bitna ta prica oko novca. Bitno je da je covek dosao u ovu bedu od fudbala gde se igra po raznim oranicama i gde ce verovatno njegov saigrac (Rakic npr) da promasi 5 puta prazan gol nakon njegove asistencije. A mogao je da igra u mnogo jacem timu, mnogo jacoj ligi i sa mnogo boljim saigracima. Jos na to dodas ogroman pritisak koji ide uz bilo kog igraca Zvezde/Partizana i sve ti ja jasno. Ninkovic je ljudina.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          А на страну то што Звезда као највећи клуб на овим просторима увек има императив успеха и на страну то што титулу нисмо видели 6 година ?

          Дуг се смањује колико ја изваљујем по причи, сад једино ако нас ови лажу, што ћемо једног дана сигурно сазнати.
          Dug se ne smanjuje jer se ne radi ono sto se radi u kosarci. Drzava nije stala uz klub, nemas ni 3% firmi kao u fmp-u i to je najveci problem. Titula cak i da dodje, bice jedna, ne dve, ne tri... Omladinski pogon i dalje ne radi kako treba. Zvezdu u fudbalu tek ocekuje ponor, cak ni zatvaranje utakmica vise nije dovoljno da se sve prikrije. U neverovatnom nizu pobeda u kojem je od koliko bese 9,10, po prici svih ljudi pri fudbalu bilo je namesteno 6 ili 7 i sto je najgore bilo je uzasno ocigledno. Decko koji na zvezdu ide nekih 7 godina svaku mogucu utakmicu, nije bio na derbiju a ni cela njegova ekipa jer ih je kako kaze bilo sramota a prelomili su protiv Donjeg Srema. Bilo kako bilo, neko ko je u prici zna da je zvezda u nikad vecem sranju i da je juriti titulu trenutno najnebitnija moguca stvar.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Bilo kako bilo, neko ko je u prici zna da je zvezda u nikad vecem sranju i da je juriti titulu trenutno najnebitnija moguca stvar.
            Ти си нажалост у праву. Али како ти да очекујеш Човића или Џају да изађу пред новинаре и кажу милионском броју навијача да не идемо да освојимо титулу. Највећи клуб у Србији и кад је најлошије мора једноставно да иде на највеће или бар да покуша.

            Comment


            • Нзм шта да кажем ан твој пост Уроше, сем да се у фудбалу намешта свуда у свету, па и тај Партизан што је узео 6 узастопних титула затвори бар 60 посто првенства, квота када играте против Куле да ће бити аутогол на мечу не постоји, а против Смедерева да ће бити пенал, тако да та прича о низу и срамоти је оно....у осталом да је тако не би требало нико да гледа фудбал, као пример увек наведем меч Вест Хем-Јунајтед када Тевез претрчи све са центра и да гол, Вест Хем не добија никога целе сезоне и онда наравно направи низ и опстане, а говоримо о ПЛ.

              За омладинску школу се слажем, очај, лоповлук и мафија класична.

              И мишљења сам да би титула битно окренула ствари у тренутном поретку, а већ две узастопне....фииииију....одмах смена Ђуре и компаније, Гробари незадовољни, где су паре од Лазара Марковић, овог оног и одмах у вашој теми патетика као што је била пред дерби са причом да је првенсто купљено итд. не треба неки већи гас да се то деси.

              Comment


              • Иако су јуче на званичној страни ЦЗ на фејсбуку објавили да је лакша повреда у питању, Ракић је доживео идентичну повреду као Лазовић-страдали су му лигаменти колена и следи му операција и пауза од 6 месеци..

                Тачно смо баксузи невиђени, ево лепе прилике за Михајловића.

                Comment


                • Imamo napadaca koliko hoces a mi dovodimo jos. Epa tacno nas je zadesila nesreca , a nismo ni trebali da ga dovodimo

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Нзм шта да кажем ан твој пост Уроше, сем да се у фудбалу намешта свуда у свету, па и тај Партизан што је узео 6 узастопних титула затвори бар 60 посто првенства, квота када играте против Куле да ће бити аутогол на мечу не постоји, а против Смедерева да ће бити пенал, тако да та прича о низу и срамоти је оно....у осталом да је тако не би требало нико да гледа фудбал, као пример увек наведем меч Вест Хем-Јунајтед када Тевез претрчи све са центра и да гол, Вест Хем не добија никога целе сезоне и онда наравно направи низ и опстане, а говоримо о ПЛ.

                    За омладинску школу се слажем, очај, лоповлук и мафија класична.

                    И мишљења сам да би титула битно окренула ствари у тренутном поретку, а већ две узастопне....фииииију....одмах смена Ђуре и компаније, Гробари незадовољни, где су паре од Лазара Марковић, овог оног и одмах у вашој теми патетика као што је била пред дерби са причом да је првенсто купљено итд. не треба неки већи гас да се то деси.
                    Pazi znas kako, dovoljno je otici na obilazak kluba, svih struktura i shvatiti zasto je Partizan 6 puta uzastopno prvi. Partizan da ne zatvara a da vi takodje ne zatvarate razlika bi bila jos veca. Suludo je misliti da se prvenstvo krade, to je samo beg od stvarnosti i nesto cime vam godinama pune glavu ne bili vas drzali uz klub. Kazem jos jednom dovoljno je jednom obici klub videti ko i kako radi i shvatiti ko je gde. Vojvodina je za jednu celu klasu organizovanija i pravilnije radi od zvezde. Naravno jedan je od najsugavijih klubova inace po mentalitetu i samom imidzu ali to je druga prica, zato i jesu vecito treci.
                    Last edited by LBJmvpFORlife; 03-07-13, 18:39.

                    Comment


                    • http://www.sportske.net/vest/domaci-...ti-135604.html

                      Жао ми вас бре. Озбиљно.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • ZVANIČNO: Ninković konačno Zvezdin! Predstavljanje sutra u 13.00!
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Pazi znas kako, dovoljno je otici na obilazak kluba, svih struktura i shvatiti zasto je Partizan 6 puta uzastopno prvi. Partizan da ne zatvara a da vi takodje ne zatvarate razlika bi bila jos veca. Suludo je misliti da se prvenstvo krade, to je samo beg od stvarnosti i nesto cime vam godinama pune glavu ne bili vas drzali uz klub. Kazem jos jednom dovoljno je jednom obici klub videti ko i kako radi i shvatiti ko je gde. Vojvodina je za jednu celu klasu organizovanija i pravilnije radi od zvezde. Naravno jedan je od najsugavijih klubova inace po mentalitetu i samom imidzu ali to je druga prica, zato i jesu vecito treci.
                          Ма човече нисам ја рекао да је Партизан украо некоме титуле, а једини ко заиста прича о томе сте ви Гробари чим Звезда приђе на 4 бода, купљено, мора Звезда, држава, Вучић, теорије завере. То да разјаснимо, у свих 6 сезона Партизан је имао бољи тим и заслужено је што је покупио титуле. Поента моје приче је да "срамота" тог твог другара није на месту, јер да сви размишљају тако вероватно нико данас не би гледао фудбал. Чуј срамота јер је његов клуб везао 10, или колико већ победа, ма ајде....

                          А што се тиче тог обилажења клубова, вероватно си мислио на Земунело, јер ја лично не бих поредио Маракану и онај ваш буквално речено монтажни стадион. Баш сам прошле године био у сали испод западне трибине, мала сала јбг направила војска за рекреацију, играо фудбал са рвачима Партизана, другар са факса је члан клуба па упао са њим на фудбал, и морам ти рећи да нисам импресиониран оним што сам видео. Па и онај ресторан на стадиону је у рангу са сеоском неком кафаном, без увреде, само говорим реално.

                          Comment


                          • Kakve veze ima Marakana sa bilo cim? Samo je veci trosak i veci teret po klub. Ionako je napunite u drugoj rundi kvalifikacija iz koje ispadnete i to je to. Samo trosak nista vise.

                            Opruzi se koliko si dugacak.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Kakve veze ima Marakana sa bilo cim? Samo je veci trosak i veci teret po klub. Ionako je napunite u drugoj rundi kvalifikacija iz koje ispadnete i to je to. Samo trosak nista vise.

                              Opruzi se koliko si dugacak.
                              A кад ви напуните ЈНА? То није трошак? Кад дође Звезда једино, у просеку 6-7 хиљада имате у лиги, а ми 16-17...
                              Мислим да ћемо од наредне сезоне играти по дану на Мари, ако сам добро информисан..
                              Last edited by Avramovic; 03-07-13, 20:32.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Kakve veze ima Marakana sa bilo cim? Samo je veci trosak i veci teret po klub. Ionako je napunite u drugoj rundi kvalifikacija iz koje ispadnete i to je to. Samo trosak nista vise.

                                Opruzi se koliko si dugacak.
                                Па јбг, немамо ту част да нам сваке сезоне бар једном гостује некадашњи освајач Европе и света па да тако напунимо стадион као поједини ;)

                                Comment

                                Working...
                                X