Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Па дооооооооооооођи бре, дооооооооооооођи !

    Comment


    • Mediji kazu da je gotova stvar, nije nikakva inside informacija

      Comment


      • NInkovićeva plata u Zvezdi biće skoro 10 puta manja od onoga što mu je nudjeno za samo jednu sezonu trogodišnjeg ugovora sa jednim inostranim klubom. Pored Crvene zvezde, NInković je imao ponude Olimpijakosa, Viljareala, Evijana i Nanta, ali je želja da zaigra na "Marakani" presudila u odnosu na znatno izdašnije finansijske ponude.
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Dobrodosao Nine

          Comment


          • Tuzio nas Asamoa

            Натанијел Асамоа поднео је тужбу Арбитражној комисији Јелен Супер лиге за раскиду уговора са Црвеном звездом. Као разлог нападач из Гане је навео неизмирене обавезе.

            Comment


            • Zaboravite sve Milijase, Milivojevice, Milovanovice i sve ostale "Zvezdase" od "malih nogu" koji su "sanjali da obuku crveno-beli dres". Milos Ninkovic u najboljim igrackim godinama, sa ponudama ozbiljnih klubova koji igraju evrokupove dolazi u Zvezdu za 10 puta manju platu, a i od nje ce dobiti mozda trecinu. Braco, ovaj momak je lud kao i mi. Bravo Nine, dobrodosao matori!!!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Eto lepe vesti od Natanijela...

                Drvo manje u klubu...
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ninkovicu dati da bude kapiten. Kakva ljudina..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Svaka cast coveku sto je dosao kod vas u ovakvoj situaciji ali ova prica 10 x manje plate ne pije vodu nikako...
                    Znaci njemu su nudili 2 miliona godisnje da bi on ovde igrao za 200 000 - kako da ne...

                    Comment


                    • Је л' зна неко нешто у вези са Костадином ?
                      Знам да је спортал објавио, ал' опет кажу да је прошао медицинске прегледе и да се очекује потпис.

                      Comment


                      • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                        Svaka cast coveku sto je dosao kod vas u ovakvoj situaciji ali ova prica 10 x manje plate ne pije vodu nikako...
                        Znaci njemu su nudili 2 miliona godisnje da bi on ovde igrao za 200 000 - kako da ne...

                        Cak i da je duplo manja plata, opet je neverovatna stvar ono sto je uradio! A, nesto sumnjam da mu je bas nudjena sica.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                          Svaka cast coveku sto je dosao kod vas u ovakvoj situaciji ali ova prica 10 x manje plate ne pije vodu nikako...
                          Znaci njemu su nudili 2 miliona godisnje da bi on ovde igrao za 200 000 - kako da ne...
                          Igra i za manje. Trazio je samo da dodje u ekipu gde nema sukoba i gde su oni srecni na terenu i da mu se obeca da ce tako da ostane.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Igra i za manje. Trazio je samo da dodje u ekipu gde nema sukoba i gde su oni srecni na terenu i da mu se obeca da ce tako da ostane.
                            Upravo, jedini uslovi su mu bili ovo sto ti kazes i da ce svi dobijati koliko-toliko redovno plate kako bi atmosfera bila ok. Ja sam znao da ce on potpisati, cak i da se to ne desi jer je jednostavno mazohista poput mene i svih nas ostalih manijaka. Ono fazon, kreces na tekmu i cuku pred polazak ti 2 ortaka kazu da ne mogu jer nemaju kinte, a ti ili neko drugi uzme i izkesira sve za gorivo/pice/hranu. To je to
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                              Svaka cast coveku sto je dosao kod vas u ovakvoj situaciji ali ova prica 10 x manje plate ne pije vodu nikako...
                              Znaci njemu su nudili 2 miliona godisnje da bi on ovde igrao za 200 000 - kako da ne...
                              Fudbaleri se cigane i za 50k kakva su stoka a Ninkovic je sigurno negde mogao da uzme milion godisnje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Upravo, jedini uslovi su mu bili ovo sto ti kazes i da ce svi dobijati koliko-toliko redovno plate kako bi atmosfera bila ok. Ja sam znao da ce on potpisati, cak i da se to ne desi jer je jednostavno mazohista poput mene i svih nas ostalih manijaka. Ono fazon, kreces na tekmu i cuku pred polazak ti 2 ortaka kazu da ne mogu jer nemaju kinte, a ti ili neko drugi uzme i izkesira sve za gorivo/pice/hranu. To je to
                                Nece to biti lako, ako bude laganja za pare prema drugim igracima oterace ih u kurac sve, bez pardona.

                                Comment

                                Working...
                                X