Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napokon imamo normalan sponzorski ugovor sa proizvodjacem opreme. Nema zajebancije sa Svabama, ozbiljni su to ljudi.


    Колика је разлика у продаји ретро дреса из Барија и Леђеиног?

    У продаји? Нисмо ни имали продају Леђеиног дреса. То што смо очистили залихе од бесплатне робе, то не рачунам. Моје лично мишљење је да је Леђеин црвено-бели дрес требало да буде најпродаванији дрес до сада. Такве су биле реакције. И људи који су сада купили дрес кажу: ”Па ово је добар дрес”. И јесте добар дрес. Да нема оног играча на рукаву, то би било то. Ја сам веровао у њих, …..... Ми ћемо се са Пумом 3. јула договорити око ствари за наредну сезону и до октобра ћемo имати узорке свега. И онда дрес можемо да промовишемо на последњој утакмици текућег првенства, да продаја да крене у мају, а не као сада. То је реално, зато хоћу дугорочни уговор. Ја сам веровао у Леђеу. Примера ради, утакмица Звезда - Бордо. Ја правим лажну фрку и кажем: ”Људи, хитно су ми потребни дресови за први тим.” Њихов директор маркетинга каже: ”Роба је у Бару, стиже 25-ог” ”Утакмица је 22-ог” ”Па да, то је то.. два дана горе -доле” Шта ја да одговорим на то?
    Crveno=
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by Mladen View Post
      Brajki, nema on magični štapić, i neće Zvezda preko noći postati stabilan tim samo zato što će on doći tu. Jedino ako on ne izmiri pojedina Zvezdina dugovanja. Njegovo ime je veliko, i u mnogome može pomoći mladim igračima koji su sada u Zvezdi, ali neće njegov dolazak u Czv ništa radikalno promeniti.
      Радикално је то што ће подићи ниво игре, није иста Звезда са Станковићем у везном реду и без њега.

      Comment


      • Pa kakvi igrači igraju u tom veznom redu, naravno da nije. Što se mene tiče, rado bih voleo da vidim Dekija u Zvezdi. Možda to bude i neki početak da se naši bivši asovi, nakon inostrane karijere vraćaju u svoje matične klubove, čak i u poznim godinama.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Ma Sa Pinto je i za prethodne i za ovog sto je dosao strucnjak. Nego covek shvatio gde je dosao, da nista nije bilo ispostovano i cao zdravo, nece covek da se trosi u da ga zajebava ko hoce.
          A kakav je red vladao na treningu kaze i sam Pinto, da pojedinci gledaju za vreme treninga na sat kada ce kraj.. Profesionalci..
          Koliko smo losi i jadni, i kada bi Murinjo, Fergi i Klop dosli ne bi ljudi mogli nista da urade, tuga bre..

          Daj Boze da izadjemo na nesto, daj Boze... Ali svaka sledece uprava pljuje prethodnu a biva sve gora i gora.. Ne znam vise nisam pametan kada je Zvezda u pitanju Za svoje 24 godine nagledao sam se raznih idiota u Zvezdi, a verujem i vi.. Koliko mi je zivaca pokidala to nije normalno, a koliko ce tek da pokida to tek nije normalno.
          Nek je ovom nasem Slovencu srecan pocetak ovog kosmara i nek mi dokaze da gresim i nek bude bolji od svih..

          A da, Stankovic i Ninkovic mislim da su to obicene novinarske patke... Voleo bih da ih vidim nemoj neko da pomisli pogresno, ali mislim da je to ne moguce..

          I da, bolje da smo dali Dekiju da bude igrac menadzer!
          Last edited by l1m4r; 23-06-13, 20:16.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            Pa kakvi igrači igraju u tom veznom redu, naravno da nije. Što se mene tiče, rado bih voleo da vidim Dekija u Zvezdi. Možda to bude i neki početak da se naši bivši asovi, nakon inostrane karijere vraćaju u svoje matične klubove, čak i u poznim godinama.
            Па пази овако Лука Миливојевић и Ненад Милијаш и нису баш крш играчи.

            А што се тиче тих враћања, било је тога и пре, какав црни почетак почетак - сети се само Дејана Савићевић, па Коцића, па ових из последње шампионске генерације, проблем је што се клуб према свима њима опходио генерално лоше.

            Originally posted by l1m4r View Post
            Ma Sa Pinto je i za prethodne i za ovog sto je dosao strucnjak. Nego covek shvatio gde je dosao, da nista nije bilo ispostovano i cao zdravo, nece covek da se trosi u da ga zajebava ko hoce.
            A kakav je red vladao na treningu kaze i sam Pinto, da pojedinci gledaju za vreme treninga na sat kada ce kraj.. Profesionalci..
            Koliko smo losi i jadni, i kada bi Murinjo, Fergi i Klop dosli ne bi ljudi mogli nista da urade, tuga bre..

            Daj Boze da izadjemo na nesto, daj Boze... Ali svaka sledece uprava pljuje prethodnu a biva sve gora i gora.. Ne znam vise nisam pametan kada je Zvezda u pitanju Za svoje 24 godine nagledao sam se raznih idiota u Zvezdi, a verujem i vi.. Koliko mi je zivaca pokidala to nije normalno, a koliko ce tek da pokida to tek nije normalno.
            Nek je ovom nasem Slovencu srecan pocetak ovog kosmara i nek mi dokaze da gresim i nek bude bolji od svih..

            A da, Stankovic i Ninkovic mislim da su to obicene novinarske patke... Voleo bih da ih vidim nemoj neko da pomisli pogresno, ali mislim da je to ne moguce..

            I da, bolje da smo dali Dekiju da bude igrac menadzer!
            Са Питно бољи од Стојановића, па како човече ? Тренер који уведе Домжале из друге лиге и са њим узме два пута титулу државе, плус три пута проглашаван за тренера Словеније, мора бити бољи од човека који није направио ништа у својој тренерској каријери ! Рекох, увео је Са Пинту неки ред и одличан је тренер за наше услове, али ценим да нам долази бољи стручњак.

            На крају долазе нам Фатић и пијани бек Мијаиловић.

            Comment


            • Ako nekoga zanima, kadeti osvojili turnir u Domzalama. Pobedili smo Rijeku(1-0), Domzale(2-0) i Zilinu sa 3-1.


              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Rekoh brajkulice daj Boze da gresim! Ali nama treba bre Hitler za trenera da ima bic i da siba ove nase.

                Milivojevic nije krs. Ali Milijas... kritican je samo tako najiskrenije jedan od likova koje sam bas gotivio dok je igrao prvi put u Zvezdi. Sada .. Nije kanta ali daleko da je on... ma sta kenjam za ove nase je dobar. Ali u siroj slici znas i sam..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • http://www.sportal.rs/news.php?news=103931
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Milivojevic nije krs. Ali Milijas... kritican je samo tako najiskrenije jedan od likova koje sam bas gotivio dok je igrao prvi put u Zvezdi. Sada .. Nije kanta ali daleko da je on... ma sta kenjam za ove nase je dobar. Ali u siroj slici znas i sam..
                    +1 čitaš mi misli
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • nadam se da ova vijest kao i vecina sa sportala ni je istinita bar kad je u pitanju mijailovic

                      Comment


                      • Што се тиче Милијаша једино му замерам мали радијус ретања, иначе знао је он и да асистира ове полусезоне, да да гол, разигра, али кретање углавном канал и то углавном у одбрани, када лопта није код нас.

                        И наш шта би ме изнервирало јако, нпр. долазак Дејана и давање истом улоге плејмејкера, како би то очајан потез био....бтб бре исто што је сјајно радио у Интеру, може тај ниво неки да наметне и са 30 и пар година у овој нашој лиги бар две сезоне, а у Европи на искуство. Па пази мој везни ред из сна. Како овај Словенац ђуска 4-2-3-1, прва 2-ка Станковић и Милијаш (али да игра у оба правца, ако не може, продаја) испред Лука Милуновић, Нинковић и Лазовић, нападач Дауда/Пантела. Ау бре...с тим што ако дођу ова имена онда Миливојевић и Касалица сигурно одлазе, а и Милијаш, зашто да не, па да Ковачевић нпр. одрађује тај посао.

                        Comment


                        • Kovacevic-Deki i ispred Ninkovic, ako vec Deki dodje. Milivojevic ce verovatno otici. Ne verujem da mozemo da ga zadrzimo. U tvom veznom nema ko da trci Brajkulice.

                          Kakve smo srece, dobicemo neku ekipu koja se sastoji 90% od crnaca i amin nam je. Kao i svim nasim klubovima.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Milivojevic, Deki, Ninkovic.. A Milijas moze sa klupe

                            Jao Milunovic Brajki daj bolje mene da zovu da igram..
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Kovacevic-Deki i ispred Ninkovic, ako vec Deki dodje. Milivojevic ce verovatno otici. Ne verujem da mozemo da ga zadrzimo. U tvom veznom nema ko da trci Brajkulice.

                              Kakve smo srece, dobicemo neku ekipu koja se sastoji 90% od crnaca i amin nam je. Kao i svim nasim klubovima.
                              Дакле, Милијаш вишак.

                              Originally posted by l1m4r View Post
                              Milivojevic, Deki, Ninkovic.. A Milijas moze sa klupe

                              Jao Milunovic Brajki daj bolje mene da zovu da igram..
                              Нема бољи брате, шта да се ради

                              Comment


                              • A jbg Nek ulazi sa klupe i onako nema snage za vise od 30tak minuta Milijas

                                A Milunovica na kilo nekoj mesari da prodamo posto za bolje nije
                                Last edited by l1m4r; 23-06-13, 20:55.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X