Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    Je l' to istina da se Kokeza pretvorio i u SD CZ pa dovodi ova 'pojacanja'?
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Joj majko moja, ja ne mogu da vam opisem koliko se smejem ceo dan hahahahahahahahahahahaha ovo je strasno, jedan od najjacih dana u mom zivotu. Rakic, Radivojevic i Mijailovic u istom danu uz naznake da stize i Maslac
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Ovo bolje od Adzinih paklenih 12.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Vise nema prepreke da nas pojaca Ninkovic, stvaramo jaku i srecnu Zvezdu!
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Прави маскенбал ћо'еће!

            Кад Ђурић таксиста чује ово па доведе неке конобаре из Уганде, да се кољемо за титулу!

            Comment


            • pa kakav cemo mi dream team biti ove sezone...cini mi se da ce na kraju ona ekipa sa saviom, blazicem, gumom bogdanovicem, trifunovicem itd. biti barselona za ove

              Comment




              • Само нам он фали и ја мислим да је то ТО !

                Comment


                • Sta ste se bre popisali svi, gledajte sve ovo sa pozitivne strane.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Barem Stevica nije levi bek. To je vec lepa vest.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • ocigledno da ce ova sezona biti kao prosla u kosarci bez ikakvih ciljeva tj. cilj je stabilizacija kluba pa onda juris posto je ocigledno da cemo imati i losisji tim nego prosle godine

                      Comment


                      • Да, само што ће стабилизација ФК трајати мало много дуже, једно 5-6 ако не и више година.

                        Comment


                        • Originally posted by duka79 View Post
                          ocigledno da ce ova sezona biti kao prosla u kosarci bez ikakvih ciljeva tj. cilj je stabilizacija kluba pa onda juris posto je ocigledno da cemo imati i losisji tim nego prosle godine
                          I to zakljucujes pre nego sto je prelazni rok uopste poceo i neko potpisao. Polako bre. Daleko je avgust.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • znam druze ali stojadin izjavio da je budzet za pojacanja 0 tako da netreba ocekivati nista veliko

                            Comment


                            • Originally posted by duka79 View Post
                              znam druze ali stojadin izjavio da je budzet za pojacanja 0 tako da netreba ocekivati nista veliko
                              A medijima se uvek govori istina i samo istina. Tehnicki gledano, mi nkoga i ne mozemo da potpisemo jer imamo onu blokadu. A opet cemo dovesti igrace. Tako cemo ih dovesti i ako nemamo para. Srbija je ovo.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • bajko izgleda i dalje ostaje bar nam golman netreba
                                http://www.mondo.rs/s294053/Sport/Fu...mi_je_sve.html

                                Comment

                                Working...
                                X