Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne daj Boze da se ukine Andjusova emisija. Njegovu emisiju sam poceo pratiti prije mjesec dana i sad znam da svakog utorka imam zagarantovano kidanje od smijeha. Sta nije smijesno u toj emisiji pocevsi od samog Andjusa i njegovih kikseva, njegovog vodjenja emisije koje izgleda kao kafansko prepucavanje ili samog ambijenta, studija koji je ustvari mali butik? Ili njegovi insajderi: konobari, mesari, skretnicari i ostali? Ne damo Andjusa!
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • http://www.redstarbelgrade.info/fudb...ja-igraca.html

      Comment


      • K'o da bismo doveli nekoga.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Мало позитивна спика, мало осмех на лице

          http://www.mondo.rs/s293527/Sport/Fu...ansiranje.html

          ЕДИТ: Што се тиче забране регистрације играча, иста прича као и са линценцом, сваке сезоне исто...без оптерећивања том темом молим.
          Last edited by Brajkula; 11-06-13, 20:13.

          Comment


          • Tja , sve ove koji traže pare , treba najuriti iz kluba - meni ih nije žao . Samo kukaju , kukaju , gori su od kukavica . Pare koje zahtevaju nisu zaslužili . Ni evro nisu zaslužili za ovu sezonu . Na prste jedne ruke se mogu nabrojati igrači koji su zaslužili da im se plati zaostatak novca . Bio juče Anđus , okačena emisija na YT , gosti su bili neki Slobodan Goračinov i Milovan Jovanović , novinar . Pretpostavljam da je bila reč o FKCZ , čula sam i da je Anđus juče napadao Vujoševića .

            Comment


            • Manite me se bolesnog Andjusa bar ovde. Samo kod nas ljudi sa dijagnozom dobijaju emisije. Vidi pod Tegeltija, debiluse na Pinku...
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ne gledam Pink , tako da me ne zanimaju te emisije . A ko je Slobodan Goračinov , pošto prvi put čujem za njega . Da li je ikada bio fudbaler CZ , trener , igrač mlađih kategorija ...... ? Kakva je njegova veza sa CZ ? A , evo linka za gledanje jučerašnje emisije : http://www.youtube.com/watch?v=4Snltg4KA8k

                Comment


                • Igrao celih 5 utakmica za Zvezdu pocetkom 80ih kao klinac. Propali trener bre, nemaju nikog pametnijeg. Stvarno me ta klasa seratora u koju upadaju i Secerov i ekipa sa SOS ne zanima nimalo. Stvarno ne razumem nikoga ko gleda te emisije za bilo sta od najobicnijeg komicnog sadrzaja i smejanju debilima u studijima buticima.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • konacno i neka pozitivna vjest i za nas
                    http://www.mondo.rs/s293603/Sport/Fu..._pripreme.html

                    Comment


                    • Očekujemo i neki prenos na SK pošto su pripreme u Sloveniji...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Bice i na nemackim programima, jer igramo turnir sa Baselom i ne znam ko jos ucestvuje. Cini mi se da je potvrdjeno nase ucesce. Uhren kup ako se ne varam da se zove..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Izgleda da je Ninkovic dosao..
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • http://hotsport.rs/2013/06/13/ninkov...acno-u-zvezdi/

                            Comment


                            • 1. Ne verujem dok ga ne vidim sa dresom,
                              2. Ako ostane i Milijas, obecavam da taj tim necu gledati. Nisam suicidan,
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ово за Нинковића је објавио Спорт и лично би било сјајно јер је за ове све наше квази играче мајстор.

                                Што се Милијаша тиче, једино што му замерам је што се креће у радијусу од 10 метара иначе одличан играч Ненад Милијаш. Али иде он, много пара узима да лелемуди...или да се упрегне или нек иде.

                                Нинковић+неки дефанзивно оријентисани странац у вези, неки црнац борац, убица је феноменално и испред њих неки АМЦ, нек измисле и ту нешто. Дауда наравно у нападу, једно крило вероватно ће бити Дарко Лазовић јер га нико неће одвести са овом повредом, друго Лука Милуновић јер ће Касалица највероватније да пут путује. А ко ће бити у одбрани мсм да ни Свети Петар не зна

                                Comment

                                Working...
                                X