Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stojadinovic juce rekao da nece niko da podnosi zahtev za raskid ugovora niti da tuzi klub.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ne morate bas svaku losu vest da prenesete ovde. O mnogo visim interesima se radi, odnosi sa menadjerima itede. Sto se mene tice mogu sva cetvorica (petorica) da idu odmah. Isplatiti ih i dati im ispisnice, ozbiljan sam. Derista ona najgora koja se preustaju raznim sumnjivim likovima. Uvek sam govorio, jebala vas Zvezdina deca, hocu tim sa 18 stranaca.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Moze da se uzme novi dres preko sajta Red Star shopa, sada kosta 3990 dinara, a kada se promocija zavrsi, bice 5990..Pa ko voli..

        http://www.redstarshop.rs/ci/dresovi.html

        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • nevidim nista lose ako se postave ovdje i takve vjesti to je nasa realnost...nije ni meni nimaslo zao ako odu ali tuzice klub i eto novih dugova i blokada u tome je problem

          Comment


          • Ma prosto na takve vesti nemamo sta da diskutujemo vec samo da se kolektivno hvatamo za glavu. Uz to, ovo nije servirano i istina je, ali je dosta spina i nema potrebe da njakamo tastature za takve stvari.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Sone, ne zajebavaj. Bar Mijailovic ima pravo da se zali.
              Decko je kod Robija kidao, a onda je potpuno zaboravljen. Doveden izvesni Garido, umesto da je Micko guran.
              A najbitnije je da se isplati Dauda, da ne bi slucajno Nadj pokusao da ga dovede (cisto sumnjam da bi nesto bilo od toga). Logicno je sto momci pizde.

              Comment


              • Dauda je isplacen zato sto jso uvek postoje teoretske sanse da se na njemu nesto zaradi, a to sa interesovanjem Partizana je prica za medije i nadali su se igrace. Samo sto ovi nisu naseli. Mislim, ovo je sukob menadzera i kluba, ali ne mogu da kazem da ce mi biti zao sto ce iko od napomenutih otici. Ja sam se nadao da cemo neku kintu zahvatiti, ali videcemo jos.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Pa i Mijailovic je bio projekat za prodaju, a uvek mozete i da ga uvalite klubu koji Robi trenira
                  Moja poenta je da svi igraci treba da budu isplaceni, a ne samo jedan. Ili da se bar poprica sa tim momcima, da se napravi neki dogovor.

                  Comment


                  • Jbg, uplasili se. A mozda im je stvarno menadzer servirao pricu o Partizanu. Sada je i nebitno. Jos jedan od kikseva uprave, idemo dalje.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • pa bila bi odlicna varijanta da smo micka prodali sad ali ovako ako ode jos nas tuzi to je vec problem ali sta je tu je...mislim da se on tu nepita mnogo vec menadzer

                      Comment


                      • evo sta covic kaze o tome na nasu zalost izgleda u nasoj upravi je jedini on koji razmislja i radi ispravno za sada
                        http://www.mondo.rs/s292764/Sport/Fu...je_pricao.html

                        Comment


                        • Мићко јако лимитиран играч, једино ми је жао што нећу моћи догодине да га гурам на менаџеру где је јако добар, у стварности он или неко пети, ефекат исти.

                          Иначе, скурчило се мени ово циганисање сваки дан, не бих жалио момента да пређемо на сценарио "Ренџерс", "Фиорентина" или ови Румуни...отпишемо дугове и ај Јово на ново, а кад се реално погледа то је једини излаз из овог зачараног круга.

                          Русе при том отерати у три лепе тамо у Сибир, стално неке паре, а пара нигде.

                          Comment


                          • A cime cemo vratiti dugove?
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • tesko ovako da cemo ih lako vratiti kako stvari stoje dugovi ce izgleda da rastu nazalost...bolje da smo uzeli za micka koliko bilo nego sto ce otici dzaba a kod robija je imo solidnu cjenu

                              Comment


                              • То је једини проблем, мсм то што постоји хипотека над стадионом...да тога нема, лагано, стечај, нек се намире процентуално повериоци из стечајне масе од оног што се на име клуба води, остало се отпише јер правни субјект не постоји и довиђења. Овако би врло вероватно морали да продамо стадион и земљиште испод њега, ваљда и неки хотел (који уопште и не жалим) итд. а то је генерално проблем.

                                Comment

                                Working...
                                X