Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas je biti ili nebiti za licencu;)rok do ponoci.
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Bez brige za licencu.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ninkovic je bez kluba, jedino da pristane na drasticno smanjenje plate, pa da dodje kod nas. Kineze da ubedimo da uzmu Milijasa i jaci smo za 20%..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ninkovicu je menadzer u losim odnosima sa Stojadinovicem. Imaju mali licni rat. I da nije tako, ne verujem da ce doci, zasto bi se dodjavola vracao u Srbiju, u njoj nije ziveo od sedamnaeste. Moci ce da nadje klub u Rusiji ili Ukrajini ili vec negde, bez brige. Gori igraci od njega su odlazili tamo u starijim godinama.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Кокеза је у савезу, изгледа да приводимо крају овај хаос са лиценцом
            Selektor sa RSB.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • zavrsen je sastanak sa FSS sada cekamo njihov odgovor

              Comment


              • Dobili smo. Ne to, ali nije ni daleko. Covic potvrdio.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • ako je cova potvrdio onda je to to ;)
                  http://www.mondo.rs/s292185/Sport/Fu...a_licencu.html
                  Last edited by duka79; 31-05-13, 18:02.

                  Comment


                  • Ima i na zvanicnom sajtu FSS.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • jel 101 odlazi ili ostaje?

                      Comment


                      • Dauda isplacen on na potezu oko ostanka u Zvezdi
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • ja bi ipak volio da ostane mislim da on moze dosta da pruzi u zvezdinom dresu...vidjelo se da momak zna da daje golove

                          Comment


                          • http://www.zurnal.rs/2013/06/02/mari...anu/index.html
                            opet neka lijeva pojacanja i sve tako u krug

                            Comment


                            • Jednom sam ga samo gledao uzivo, protiv nas, decko je razvalio kako je igrao. Trebalo da dodje u Partizan u prelaznom roku, pa je to nesto puklo. Ja bih bio zadovoljan sa njim u ovoj situaciji.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Kakav crni Maslac , mi ga dovodili 7 puta do sada , da on valja ne bi igrao drugu ligu ove sezone.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X