Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mora pozitivno ali ne moraju ni da nam kopaju rupu. Kada je istih ovakvih problema sa podelama, cak i gorih bilo preko puta, niko nista pisao, izaslo je tek kada ih je Tumba sve poslao u majcinu i zalupio vrata za sobom. Nije bilo nista o strajku u Zemunelu, nije o problemima unutar ekipe koje su imali celo prolece. Kod nas se bre zna kada neko popreko pogleda u klubu, a ne nesto vise.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ne mora pozitivno ali ne moraju ni da nam kopaju rupu. Kada je istih ovakvih problema sa podelama, cak i gorih bilo preko puta, niko nista pisao, izaslo je tek kada ih je Tumba sve poslao u majcinu i zalupio vrata za sobom. Nije bilo nista o strajku u Zemunelu, nije o problemima unutar ekipe koje su imali celo prolece. Kod nas se bre zna kada neko popreko pogleda u klubu, a ne nesto vise.
      Toliko toga ima negativnog na racun Partizana u medijima, ne radi se o tome da neko kopa rupu Zvezdi. Samo sto na racun Partizana ide kad su u pitanju igraci i navijaci a o stvarima unutar kluba se uglavnom cuti. U SPS-u su na kraju krajeva uvek bili majstori zataskavanja problema i ako pobede tamo gde zele, kao da nista nije ni bilo. Ne vole uopste da se eksponiraju, dok ne osvoje nesto. Onda naravno sebi pripisu zasluge. Da smo mi nekim slucajem izgubili derbi(sto bi se sigurno desilo da je ostao Pickobradi), bilo bi svasta i ovamo. Ovako je Bane dobri sin, tih i miran, cist i fin osetio da je trenutak za njega, smenio magarca i zadrzao titulu. Sad nastavlja dalje u svom planu, videcemo kakav je.

      Kod vas je godinama druga prica u svakom sportu. Ne pamtim ni jednu upravu Zvezde, gde nisu bili egomanijaci, primitivci, seljacine, koji su dosle tu da se slikaju i da se po splavovima i restoranima hvale kako je klub njihov. Uvek se u svemu zalecu u svakom sportu, tako i sad. Zato uvek na kraju ista prica.
      sigpic

      Comment


      • Toplica Slazem se ja sa tobom, vi bolje drzite stvari u kuci. Covic je pricao o tome kako su najveci problem ljuti Zvezdasi koji sve probleme odmah prodaju medijima. Ali ponekad treba imati i obzira. A glavu dajem da Stojadinovic i Pinto ostaju.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • U ovoj situaciji je sigurna samo jedna stvar. Andjusova emisija ce biti do jaja u utorak, jos ako dodje Ziva da se takmice koji je ludji, milina.
          sigpic

          Comment


          • Trebali smo da raspustimo ovu bagru od igraca i da ubacimo ovu mladjariju sto imamo i nema nerviranja , ovako ovi dodjose na dva boda zaostatka i kad je trebalo da pokazu neku igru oni ni makac .
            A Pinto izgleda da ostaje , jer je rekao pre neki dan da ne racuan na neke igrace za sledecu sezonu i samim tim bi trebao da ostane a i Stojadin ostaje .

            Edit:

            Micko prevodi klince protiv Vose http://www.redstarbelgrade.info/fudb...ne-sezone.html
            Last edited by Lord Aleksoni; 24-05-13, 14:54.

            Comment


            • Jednostavno, radimo ono sto smo trebali 2009, tada bi sve proslo mnogo lakse i brze, vec do sada bi situacijau klubu bila neuporedivo bolja.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=716807
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • ma i netreba nam licenca zaduzujemo se bezveze a da se brukamo u kvalifikacijama protiv osrednjih ekipa...rastjerati sve i igrati sa djecom dati im podrsku sa tribina kao ove sezone i garantujem bolju igru i rezultate mislim da bi djeca ginula na terenu

                  Comment


                  • Koliko će Zvezda zaista biti u stanju da napdne plasman u grupnu fazu Lige Evrope, kada je krenula putem drastičnog menjanja igračkog kadra, ostaje da se vidi. Verujem da bi mladi momci, koji će konačno dobiti šansu u svom klubu, pa makar i u ovakvim okolnostima, dati sve od sebe i kidisati na svakog protivnika bez respekta ne bi li doneli Zvezdi željeni rezultat.

                    Nadam se, i bilo bi odlično za naš fudbal, kakav je takav je, da ima 2 predstavnika u evropskim takmičenjima. A i red je da se Zvezdi vrati za sve one glupe poraze u kvalifikacijama tokom poslednjih par godina.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by duka79 View Post
                      ma i netreba nam licenca zaduzujemo se bezveze a da se brukamo u kvalifikacijama protiv osrednjih ekipa...rastjerati sve i igrati sa djecom dati im podrsku sa tribina kao ove sezone i garantujem bolju igru i rezultate mislim da bi djeca ginula na terenu
                      Nama je jedini spas plasman u Evropu i popunjen stadion bar jednom. Kazem, vratice se za sve baksuze kad nam najvise bude trebalo i kada se najmanje budemo nadali. Mora tako.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ma tesko je i da cemo dobiti licencu , ali ako je i dobijemo sigurno sa ovim timom necemo imati sta da trazimo .

                        @Shone , valjda ce doci ponovo ti dani

                        Comment


                        • Upravo tako Šone. 150.000 ljudi u 3 utakmice grupne faze je sasvim dobar prihod. Plus TV prava, marketing, a i sam plasman u LE naravno. Minus koja hiljada na račun navijača. Jebiga, praksa UEFA-e.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Ja sam ubedjen da cemo dobiti licencu. Nece se nekome svideti kako, ali ne moze drugacije.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • svjestan sam da nam je evropa spas i pun stadion ali mislim da to nije realno jedino kao sto sone kaze da nas bog i sreca pogleda napokon

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ja sam ubedjen da cemo dobiti licencu. Nece se nekome svideti kako, ali ne moze drugacije.
                                http://sportal.rs/news.php?news=101661

                                Kao sto kaze Kokeza , ne za kako ali ce Covic naci novac za licencu

                                Comment

                                Working...
                                X