Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba jebati mater onome ko ga je terao da igra.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ovo je strasno , 6 meseci covek mora da pauzira a trebao je da se proda . Plasim se da mu karijera ne nazaduje sa ovom povredom

      Comment


      • Šteta za Lazu.

        Danas sam ponosno otišao na fax u Zvezdinoj majici i usput sam sreo još nekoliko momaka koji su nosili isto Zvezdinu majicu, a u majici Partizana sam vidio samo jednog. (Inače studiram na Palama, Republika Srpska)
        http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
        Sve je rečeno...
        Majstor svoga posla...

        Comment




        • Malo sprdnje na svoj racun ne skodi.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • kakvo je ovo sranje nadam se da u ovome nema ni djelic istine
            http://www.zurnal.rs/2013/05/21/zvez...azi/index.html
            http://www.mozzartsport.com/vesti/st...njaju-sa-pinta
            Last edited by duka79; 20-05-13, 23:15.

            Comment


            • Originally posted by duka79 View Post
              kakvo je ovo sranje nadam se da u ovome nema ni djelic istine
              http://www.zurnal.rs/2013/05/21/zvez...azi/index.html
              Zurnal brate... Mani ih..
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ma Dzaja i smorovi hoce da navuku batadjoriste u klub. Nece im uspeti, pre ce oni leteti. U paketu.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • valjda im nece uspjeti nemogu da vjerujem da i ova uprava radi protiv kluba...nemozemo imati boljeg direktora od stojadinovica

                  Comment


                  • Mozemo teoretski, napravio je i on svojih gresaska. Samo niko ne zeli da se uhvati tog posla.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • znam ali covjek je do sada radio bukvalno bez budzeta i ocigledno tako ce biti jos dugo...para ni na vidiku

                      Comment


                      • ---Спортскa комисијa---
                        На челу је потпредседник клуба Славиша Кокеза, чланови су Александар Антић и Блажо Раосављевић.
                        Sportska komisija u kojoj nema nijednog sportskog radnika?!
                        Prvi ex Seseljev, sada Vucicev covek- jedan od hiljada srpskih "uspesnih preduzetnika" sa dobro poznatim ''vezama'' na Novom Beogradu(citaj Keka)...
                        Drugi ex Slobin, sada Dacicev covek skolovan od strane SPS-a-sporta nije video ni na TV-u...
                        Treci klasicna crnogorska veza, saradnik Steve Majamija i Raje Bozovica i verovatno je tu da ojaca ovu sada vec ugrozenu kariku. Koliko sam cuo jedini je bio fudbaler ali naravno daleko je on od sporta...

                        Sramota je sta se radi u oba kluba, mada je manje-vise i u ostalim tako...

                        Comment


                        • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                          Treci klasicna crnogorska veza, saradnik Steve Majamija i Raje Bozovica i verovatno je tu da ojaca ovu sada vec ugrozenu kariku. Koliko sam cuo jedini je bio fudbaler ali naravno daleko je on od sporta...
                          Nemoj tako, Adzicev kum, blizu je on sporta.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Nemoj tako, Adzicev kum, blizu je on sporta.
                            Neko mi rece da je bio i fudbaler u Buducnosti, ali ne znam, mozda sam ga pomesao sa nekim...

                            Comment


                            • Све је кренуло када је Ромул у старом Риму убио Рема, па преко Христовог разапећа, убиства Карађорђа од стране свог кума Вујице Вулићевића, па до данас када Богом дани спасиоци српске светиње спорта у очима већине нас Срба окрећу леђа једном од њих......након свега се стварно запитам да ли нам је тај Ној учинио услугу са оном својом барком.

                              Comment


                              • Ih sad, nemojmo biblijski. Ma nece nista epohalno izaci iz ovoga, bez frke.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X