Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg, lose nam idu ove utakmice na muda. Ja i dalje verujem u Zvezdu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Nema veze , valjda ce doci bolji dani za nas

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Jbg, lose nam idu ove utakmice na muda. Ja i dalje verujem u Zvezdu.
        Svi mi i dalje vjerujemo u ZVEZDU, samo kada će u nju početi vjerovati i oni što igraju u njoj?
        http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
        Sve je rečeno...
        Majstor svoga posla...

        Comment


        • Dve 'iljaditi post ide u temu jedne jedine Zvezde Crvene i sve sto zelim je da Lavlje Srce ostane u nasem klubu koliko god je to moguce, a zajedno sa njim i nas najbolji igrac juce, Dauda Abiola.
          sigpic

          Comment


          • Ljudi, nema potrebe za tugom ili fatalizmom. Dosli smo u priliku da uradimo nesto sto se dogodilo samo jednom u prvoligaskom fudbalu u celoj Evropi u poslednjih 20 godina, Lacio u Italiji je nadoknadio takav zaostatak. Nismo uspeli, jbt da je lako ne bi se tako retko desavalo. Slede neke teske odluke u klubu, ali prvi put imam poverenja u ljude koji su tamo.

            Form is temporary, class is permanent.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • to sam i ja vec rekao vise puta cudo je kad smo uopste dosli u situaciju da odlucujemo o tituli ove sezone...samo grobari na sva usta pricase kako je prodana titula i namjestena pa neznam sta sad reci...da smo mi dobili bilo bi namjesteno a ovako...

              Comment


              • Originally posted by duka79 View Post
                to sam i ja vec rekao vise puta cudo je kad smo uopste dosli u situaciju da odlucujemo o tituli ove sezone...samo grobari na sva usta pricase kako je prodana titula i namjestena pa neznam sta sad reci...da smo mi dobili bilo bi namjesteno a ovako...
                Mani se te price, nema je potrebe sada potezati.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ako ostane Pinto ja ne sumnjam da sledece sezone dolaze i rezultati. I da im prenese bar deo svoje energije, juce samo sto nije uleteo da da gol. Nije nas titule kostao poraz od Partizana sinoc vec kiksevi na blatnjavim brdima u jesenjem delu i kao sad po obicaju kiks protiv Vojvodine u poslednjem kolu pred zimu.

                  Po meni juce Dauda jedini pokazao neki kvalitet, a Kasalica zelju...ovo ostalo mi sve uplaseno delovalo

                  Comment


                  • N zelim da zvuci da pravim izgovore za bilo koga, ali i ovaj mec nam je izgubio Jankovic aka Dunstinjo. Meni nije u drugom poluvremenu sve to izgledalo kao strah nego nedostatak snage i kondicije. Njima najvise fali da odrade prave, struktuirane i usmerene pripreme, po mogucstvu sa stranim trenerima. Sve ono sto je Robi gradio dve godine debil iz domace skole fudbala je uspeo da srusi za vrlo kratko vreme.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Nije titula izgubljena od Partizana, vec od Rada, Vojvodine itd...
                      kako sam izgoreo sinoc majko moja to nije bilo normalno...

                      Iznervirao me Pinto samo tako, trebao je da ide na sve La vida loca, da kada je vadio Mikica ubaci Mudrinskog i jbg il' bi ga umuljali ili bi primili .

                      Dauda nista nije pokazao, decko nije dobio dobru loptu. Strasno koliku smo zelju imali u prvom poluvremenu da u drugom je to bila katastrofa. Garido im namestio 2 sanse u prvom.. Mi kao da smo Benfika ukleti samo tako, taman kada nam malo fali nas nesto usere.. Cini mi se da Zvezda moze nesto da osvoji jedino na menadzeru..

                      Izgleda da Lazovic ipak mora na operaciju.. Po nekim pricama koje sam cuo kaze njegov terapeut da je operacija neizbezna..

                      Tuga ljudi
                      Last edited by l1m4r; 19-05-13, 11:46.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Dacha View Post
                        Vide li neko taj visoki presing koji je bio najavljivan?
                        video ga Pinto u svojoj glavi ;)
                        If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          N zelim da zvuci da pravim izgovore za bilo koga, ali i ovaj mec nam je izgubio Jankovic aka Dunstinjo. Meni nije u drugom poluvremenu sve to izgledalo kao strah nego nedostatak snage i kondicije. Njima najvise fali da odrade prave, struktuirane i usmerene pripreme, po mogucstvu sa stranim trenerima. Sve ono sto je Robi gradio dve godine debil iz domace skole fudbala je uspeo da srusi za vrlo kratko vreme.
                          Mambara i ja na Tasu prekjuce i ovaj imbecil seta sa ortakom. Napusava Sa Pinta, spominje nesto Jagodinu Dalje nisam hteo da prisluskujem.

                          A stvarno je ocajno odradio pripreme, sto rece neka budala na Istoku ,,treba da ga tuzimo jer nam je naneo nemereljivu stetu''
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Sreli ste ga? Sreca da ja nisam bio tu, inace bi jedan od naslova u novinama bio: Napadnut bivsi trener Crvene zvezde Aleksandar Jankovic.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Da li se seca neko Bordoa ? Tada su ljudi rekli:Sale odlicno pripremio utakmicu.
                              Tada je Robi sa Radakovicem odradio pripreme i bili smo fizicke toliko spremni,ali jebiga kad je morao da dodje neznalica,da se fokusira na taktiku,samo ne znam koju,i da nemamo kondicije,niti ista za 90. minuta jedne TSL utakmice.

                              Nego taj visoki presing moze da se igra samo ako je ekipa fizicki 120% spremna,a nasa nije ni 50%,posle 15 minuta niko ne bi mogao da stoji,kamoli da vrsi presing,zato ga ni ne igramo..

                              Comment


                              • Све ово што ви причате нема много везе са везом, јер не знам како не примећуете да је разлика између нас и њих (читај Партизана) омладинска школа. Ми скупљамо отпаде по лиги, док они направе играча, гурну у ватру и тако доминирају овим нашим фудбалом....на крају истог играча продају за лепу шушку и свима лепо - 6 титула, 2 купа и шушке од играча, молим лепо.

                                Ту је највећа банда код нас, у омладинско школи јер играју татини синови и тсл. а талентовани момци гледају јер немају јако залеђе - па ми смо успели да испустимо таленте као што су Матић и Ђуричић да не одиграју минут у првом тиму, овај први вукао се по Колубари у трећој лиги, а овај други у Обреновцу и истој тој лиги и гледај сада. Па ко је ту луд ? А кукаћмо ми и за овим Симићем, малим Фићом итд. и ко зна за ким ћемо још кукати у будућности ако се ту нешто битно не промени.

                                Све вам говори и то да ми синоћ на терену сем малог Спајића нисмо имали ниједног фудбалера који је поникао код нас.

                                Comment

                                Working...
                                X