Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.youtube.com/watch?v=5r3PBR1h-GA

    ZAGREVANJE
    If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

    Comment


    • Kolika strka oko jednog meca, stalno me ovo fasciniralo, par puta sam bio u BG pred derbi meceve, gdje god odes ista prica, znaci kao da je sutra u pola osam kraj svijeta, i sta kada se zavrsi mec, neko ce pobjediti i kraj.
      Iako navijam za Zvezdu svim srcem sutra za pobjedu niti malo nemam pompu oko meca, ladne glavee cu ga docekati, i odgledati, ne zasluzuje nas fudbal vise da se nervira oko njega, od kako je Antic otjeran ovo je dno dna, jedino cemi biti radi ovog Pinte covjek je institucija i u ovim uslovima i sa ovim polu bavlanima moze da cudo napravi.

      I neka sutra bolji pobjedi, i da ne bude sranja sa onim grupama navijaca i ostalim debilizmima, neka fudbal bude centar!
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Kolika strka oko jednog meca, stalno me ovo fasciniralo, par puta sam bio u BG pred derbi meceve, gdje god odes ista prica, znaci kao da je sutra u pola osam kraj svijeta, i sta kada se zavrsi mec, neko ce pobjediti i kraj.
        Iako navijam za Zvezdu svim srcem sutra za pobjedu niti malo nemam pompu oko meca, ladne glavee cu ga docekati, i odgledati, ne zasluzuje nas fudbal vise da se nervira oko njega, od kako je Antic otjeran ovo je dno dna, jedino cemi biti radi ovog Pinte covjek je institucija i u ovim uslovima i sa ovim polu bavlanima moze da cudo napravi.

        I neka sutra bolji pobjedi, i da ne bude sranja sa onim grupama navijaca i ostalim debilizmima, neka fudbal bude centar!
        baš ovo iščekivanje predstavlja veličinu nekog derbija, sutra u 21:30 kad sve završi neko će se radovati a neko biti tužan, zato ovo vreme pred početak utakmice svako veruje u svoj tim i drži ga ta euforija, ta ludnica koja ljude vodi na stadion....
        a u nedelju kad svane sunce, život se nastavlja...
        If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

        Comment


        • Ja za divno cudo nit' osecam da se sutra igra derbi, nit' nesto imam osecaj da imamo najbolju sansu za titulu u zadnjih X godina, dok sam za vaterpolo jedva cekao da udjem na bazen. Treba me ubiti u svakom slucaju.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...bi-je-razumite
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • ja nemogu da iscekam kad ce svanuti za subota onda polako spremanje i polako put BG-a da uzivam u derbiju i nadam se pobjedi,neka smo bar docekali da nam derbi donosi toliko ako nas dobiju manje ce mi biti zao ipak smo dosli u situacije sto nisam mogo ni sanjati da sami odlucujemo ako pobjedimo onda to je to ako izgubimo znaci da su bolji ali mislim da ce pinto to da rjesi i da cemo svi da se radujemo ovdje sutra vece u ovo vrjeme na ovom mjestu ;)

              Comment


              • Ne razumem vas.Jednostavno ne razumem.
                Mene od utorka hvata euforija,hocu da poludim,ceo dan mi u glavi derbi,gledam kartu,svrsavam na nju,jedva cekam,jedva cekam taj sudijski zvizduk,da pocne,90. minuta najvaznijih Zvezdinih u poslednjih 10. godina,jednostavno NE MOGU DA DOCEKAM DERBI,a neki ovde pricaju da nisu uzbudjeni.

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Izgleda da ce i RTS uspeti da izbunari prenos.
                  Jel to sigurno ili nagadjanje???;)
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Stidi se Mekinjo, stidi...
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      Ne razumem vas.Jednostavno ne razumem.
                      Mene od utorka hvata euforija,hocu da poludim,ceo dan mi u glavi derbi,gledam kartu,svrsavam na nju,jedva cekam,jedva cekam taj sudijski zvizduk,da pocne,90. minuta najvaznijih Zvezdinih u poslednjih 10. godina,jednostavno NE MOGU DA DOCEKAM DERBI,a neki ovde pricaju da nisu uzbudjeni.
                      Covek koji kaze da nije uzbudjen ide da gleda Zvezdu svaku na Marakani iz Novog Sada (kada kazem svaku mislim na Spartak, Donji Srem, BSK, Mladost iz Male Mostanice, whatever) i poneku u gostima. Tako da ono. Smanji stepen prenosa.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by jevta1992 View Post
                        Jel to sigurno ili nagadjanje???;)
                        Jako blizu dogovora
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Preuzece od Arene. I opasno platiti.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by Pobeda.. View Post
                            Ne razumem vas.Jednostavno ne razumem.
                            Mene od utorka hvata euforija,hocu da poludim,ceo dan mi u glavi derbi,gledam kartu,svrsavam na nju,jedva cekam,jedva cekam taj sudijski zvizduk,da pocne,90. minuta najvaznijih Zvezdinih u poslednjih 10. godina,jednostavno NE MOGU DA DOCEKAM DERBI,a neki ovde pricaju da nisu uzbudjeni.

                            To i ja kazem
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • svima je nama jasno da svi mi koji volimo zvezdu na da smo uzbudjeni nego to je nesto i vise od toga nesto sto se nemoze opisati jer sutra je mec svih meceva ali moramo nekako da se borimo sa tom euforijom a kada pocne tekma e onda nastaje ono za sta se zivi taj huk koji mora da iznese nase momke do nove pobjede i titule

                              Comment


                              • ja ne znam kako cete se vi sutra izboriti sa nervozom...ja znam da moram staviti dobre novce na tugu, ne bi li se bar malo smirio...

                                Comment

                                Working...
                                X