Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bajko, hvala ti...
    http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
    Sve je rečeno...
    Majstor svoga posla...

    Comment


    • Ma šalim se Vejdaro

      Ako večiti prikažu igru u derbiju kao što su danas prikazali, onda nas očekuje spektakl !
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Крените да штекате кинту полако, сваки дан по 100 дингера и нек вам маторци додају још 100 па сви лепо на ЈНА следежи викенд да покупимо напокон ту титулу !

        Comment


        • Ma i ja se sprdam Djomla, sta ti je bre.

          Sada opusteno cekati derbi i na taj dan izgubiti sve zivce, kada drugacije kod nas ne ide.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Dauda baš razočarao u onoj situaciji 1 na 1 ali dobro, pokazao je dosta ovog proleća...

            Izgledaće mnogo bolje desna strana narednog vikenda, Pantić veoma slab danas a Lazović je očekivano dosta promrdao ekipu... A možda treba i Milivojević da bude starter u derbiju umesto Garida!?
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Bolje Garido,da cuva ledja...
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=Dy9C2RI1B_s
                http://www.youtube.com/watch?v=PCPuhtNRsg4
                http://www.youtube.com/watch?v=P83i31iWgaE
                http://www.youtube.com/watch?v=N0eE_vaXmjI

                Luka Milivojević je cigan do koske! Kidao bi ceo meč i u odbrani i u napadu...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • U jmti sitno zito , losa igra ali ipak uspeli smo da postignemo gol sa penala i na kraju nas sacuva Bajko u zadnjem trenutku . Idemo sad na JNA da dobijemo i da slavimo titulu .

                  Comment


                  • Au kakvo vece, au kakva emocija, ono stvarno niko nema... Mi smo ti koji smo dali taj jebeni gol, a ovi dole da se malo zapitaju da li zele titulu isto kao i mi. ZVEZDA!!!
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Obavezno Milivojevica u prvu postavu za derbi, taj ce da pogine za pobedu.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • jos jedno lijepo vece na marakani bar to mogu reci za sjever navijanje dosta dobro sto se tice igre nema se sta reci jedino sto je dobro bilo to su 3 boda i bajko,ali sad je utakmica svih utakmica steta sto nas nemoze stati puno na komsijski stadion ali oni koji budemo imali srecu da udjemo nadam se da cemo da slavimo veliku pobjedu

                        Comment


                        • http://www.24sata.rs/sport/vesti/ves...se/88987.phtml

                          Bajkovića je za dobre odbrane javno pohvalio i trener Rikardo Sa Pinto. “I meni je nešto rekao u svlačionici. Ništa ga nisam razumeo, ali sam znao da je nešto dobro čim se smejao”, u svom stilu je prokomentarisao Bajković.
                          Eto, Bog je i obozavam ga, priznajem. Da nas kosta 100 golova do kraja karijere tako ce ostati.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ja ga ne volim i da odbrani jos 300 zicera to se nece promeniti.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Treba nam bolji golman sigurno, ali ako osvojimo titulu to ce biti dobrim delom i zbog Ramona Garsije.



                              Slobodno na mute
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Zanimljivo da kod Pinta ne igraju Robijevi i Murinjovi miljenici. Ne bi me cudilo da Bajko na kraju sezone ode, a sa njim i pola ove ekipe.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X