Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da je bogdo svi koji su u njoj vole bar polovinu od toga kao sto je voli robi gdje bi nam bio kraj

    Comment


    • Uopste mi ne treba da vole Zvezdu to je precenjeno. Ja se samo nadam da ce biti profesionalci.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by duka79 View Post
        da je bogdo svi koji su u njoj vole bar polovinu od toga kao sto je voli robi gdje bi nam bio kraj
        Vazno je da rade posao kako treba, ljubav nije bitna, navijaci su tu da vole Zvezdu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Лазовић ако седне на клупу у овој полусезони више од једном ја се самоубијем, гураће они њега до краја да прокине, евентуално да реши дерби јер је крање времен да га пусте за неких 2, 3 милиона на лето, мора цена да се оправда.
          daj brate ne budali decko moze da resi neke omanje utakmice i nista vise A slazem se da ce da ga isforsiraju malo ne bi li ga "udomili" negde na letos i to je to.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            daj brate ne budali decko moze da resi neke omanje utakmice i nista vise A slazem se da ce da ga isforsiraju malo ne bi li ga "udomili" negde na letos i to je to.
            Мени је овое године најбољи био у двомечу са Французима, а то је ако мало боље сагледамо ствари и утакмица на највећеом тежином коју је Звезда ове сезоне одиграла, а капирам да тежу неће ни одиграти. Било како било приставио је он 1 од 2 на ЈНА прошле сезоне ;)

            Слике Са Пинта са првог тренинга на помоћном терену Маракане:

            http://www.sportal.rs/galery.php?category=19#0

            Comment


            • uuuuuu brate jedva cekam sledeci mec!Vjerujem u ovo ,ali sa rezervom,jer imamo panjeve u tim,pa ono ali SA PINTOOO!!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment




              • Evo nekih mojih utisaka sa treninga, mada mislim da je pre za temu o treneru, ali znam da ce neki odmah da skacu da je to u vezi treninga.

                Kao prvo, ono sto mi se bas svidelo je to sto Rikardo zna vecinu igraca, ako ne i sve po imenima ili prezimenima. To je za svako postovanje, jer nije bas lako na prvom treningu to znati. Drugo, Rikardo je pokazao da je veoma harizmaticna osoba, puna energije i stvarno je veliki motivator, da ne ponavljam sve sta je pricao jer su to vec preneli svi mediji. Veoma ucestvuje u treningu, trazi stalno vise i bolje. Ne zazire da povuce igraca za dres, gurne ga, postavlja ga gde treba da stoji. Meni se to bas svidelo.

                Hteo bih ovom prilikom i gospodina Stojadinovica da pohvalim, kome ni kao sportskom direktororu nije tesko da skuplja lopte, jednostavno covek nema komplekse, ne folira se.

                One price o jeziku su sad i definitivno postale glupe, jer covek apsolutno sve prica na engleskom i velika vecina igraca ga razume, ako bas neko ne razume ima ko da mu prevede od saigraca. Vidi se da covek poznaje igrace, ponasa se kao da je vec odavno u klubu, kao da je odavno sa njima.

                Od igraca, sa treninga bih pohvalio Kadua, koji je pokazao da skoro jedini zna da da tacan pas kad to vezba zahteva. Milijas je bio solidan i pokazao da stvarno ima najbolji sut u ekipi, a mnogi stvarno preteruju kad ga kritikuju. Duada je stvarno veoma ozbljan igrac i stalno trazi loptu, ali bukvalno ko god od njegovih saigraca da ima loptu on zove, dize ruke, trazi loptu. realizacija mu je jako dobra, verujem da ce sve to pokazati na zvanicnom mecu. Bajko standardno najbucniji i neko ko je zaduzen da zasmejava, kako saigrace tako i navijace koji gledaju trening i neko ko stavrno podize raspolozenje i atmosferu.

                Konferenciju necu da komentarisem jer nije ni tema, a i svi mogu da pogledaju snimke pa nemam sta tu da pisem.

                Mnogo je rano da se zakljucuje da l smo dobili vrhunskog trenera, mada ima mnogo pozitivnih stvari, ali sam jedno siguran, a to je da smo dobili trenera koji nam je u ovom trenutku bio najpotrebniji. Dobili smo ono sto nam je trebalo. Veoma enrgicna licnost i neko ko moze da podigne moral ekipi. Moji utisci su veoma pozitivni i najiskrenije se nadam da ce sve to on dokazati.
                http://www.redstarbelgrade.info/fudb...-u-evropu.html

                Sve ovo prilicno obecava, pozitivni ludak, energican, zna sta pica, nije demagog. Jbt koje olaksanje kad imas trenera.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Valjda ce biti bolje sa Pintom. Ovo obecava , sad da mu se da vreme pa da vidimo kkao ce da deluje . Ova sezona je skoro izgubljena i tesko da se moze do trofeja, ostaje samo derbi da se dobije i da se sprema tima za narednu sezonu .

                  Comment


                  • haha imaju i pravo sto nas zovu 'sledeca sezona' hahahha


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa sta da se radi , nora da se stvara tim za sledecu sezonu .

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        haha imaju i pravo sto nas zovu 'sledeca sezona' hahahha
                        Ово је више везано за кошарку но ајде. Шта ће овај човек сада, дошао у другом делу сезоне који је већ у јеку, доашао у дефицит од 11 бодова и шта ће, рекао је да је дошао да побеђује, ако је Парзиан блентав да испусти ових 11 бодова а ми побеђујемо онда ће је и узети, што је сценарио раван научној фантастици јер ја искрено мислим да нећемо имати све победе до краја, али првенствени циљ је, по мом мишљењу и мишљењу свих у клубу, да у остатку сезоне побољшамо нашу игру на ниво који одговара реномеу клуба, па да се од следеће сезоне појиури титула озбиљно, мислим да је стварно ред за тако нешто.

                        Comment


                        • Igramo dosta utakmica kuci, gostujemo Vosi i komsijama, to su jedina dva teska meca. Mogao bi dobiti sve do kraja, nije nemoguce, mada je besmisleno pricati o tituli. Treba Vermez da bas pokaze da je levat pa da ne osvoji.

                          Neka on nas uvede u LE ako je ikako moguce.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=122902

                            Comment


                            • Moze sada da gladuje u svom Porsche-u.<3
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Danas bio neki mec kombinovanih timova rezervista, prvotimaca i omladinaca. Standardno su svi bili losi i neefikasni, bilo valjda nekih 3:1 za plave, ali se desila jedna zanimljiva situacija. Mudrinski je dao gol i on i Bajkovic su krenuli da se glupiraju i imitiraju Balotelija. Za nagradu su od Sa Pinta dobili po deset sklekova Izgleda da je opasan Portugalac.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X