Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post

    а бих плакао сваку текму да изгубим пред оваквим навијачима, умирао бих за сваки бод. Какве пичке за нас играју, пичкетина !


    Ali najjaci komentar na youtubu

    Стоје ту и размишљају "Докле ће ови више да певају, закаснићу на сплав вечерас, чекају ме неке курве...".
    ГОВНА!


    Ja ne znam kako ih nije sramota da onako stoje i slusaju Delije . Mene bi bilo sramota da i dalje igram za Crvenu Zvezdu .

    Comment


    • Uf vala ih to dirne u picku materinu,bas ih potrese prozivanje Delija na kraju svihhhh poraza koje neumitno biljeze Jer oni uvidjaju da od tog prozivanja na kraju uvjek nema nista..bre,za grlo to stisni i isamaraj..govna jedna raspala!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Nisam hteo pre nego sto bude zvanicno, Kokeza izjavio da ce sporazumno biti raskinut ugovor sa Jankovicem, pod tackom hitno. Ako je fer i posten nece traziti ni evro iz tog ugovora, nazalost znamo da je gnjida i garantujem da nije kraj sa finansijske strane, odnosno da cemo opet na sud sa njim ali ko ga jebe, samo da je sto dalje od klupe, ja bih mu platio koliko god da trazi.

        Ime novog trenera cemo znati veceras, sve je u igri, i neko iz aktuelnog staba, i domaci (obe varijante ne daj Boze) ili stranac, ista imena kao i na kraju jesenjeg dela.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Da se ispravim, sada je perfektu, Debilinjo je konacno otisao, tri meseca prekasno, ali hajde, neka i ovako. Trenutno nema dobre varijante samo da nam ne dodje neki Rajevac ili tako neki debil batadjorista, samo to.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Лепо сам рекао јуче, стварно би очај био затварати очи пред нечим што види цела држава, а то је катастрофа.

            Од домаћих бих могао једино да смислим Грофа што је нереална мета, Илија Петковић је исти као и Јанковић, мислим конкретно на ово просеравање по медијима, кад се само сетим оног његовог говора након оне катастрофе на СП, лудница, крстио сам се три дана. И да подржао бих Ђоровића јер се ради о нашем човеку, младом лику који ваљда има и неке нове идеје у овом фудбалу.
            Од странаца....не могу да се гађам тим именима, немам воље стварно.

            Comment


            • Ovaj Sa Pinto koji se pominje kao najozbiljniji kandidat se meni svidja teoretski, e sad sta ce biti od toga, ne znam. Ne mozes biti los trener i izbaciti Man City. Plus nije vezan nadri kombinacijama iz Srbije, a i Portugal je prepun talentovanih igraca do kojih bi nam on bio veza i skaut. Pa mi smo i Klea doveli iz cetvrte portugalske lige. Ne kazem da ce svaki biti takav, ali vidi se da ima tu kvaliteta ako se dobro izabere.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Добио је он и Јувентус у припремама 2:1, то је прва иоле озбиљна утакмица Контеа у Јувентус, но ни то није толико битно, рано је он попио отказ, одрадио припреме, испао од Видеотона у Европи и капија.
                Но не треба судити унапред, ако дође, подршка, јбг шта нам друго остаје, па да видимо то кроз резуктате и да се молимо Богу да не буде сценарио типа, очај остатак сезоне, изговор није одрадио припреме и она у квалификацијама за Европу нас надрнда неки тим из Молдавије, то прећутимо, и онда у прва четрири кола у ЈСЛ 7 од 12 бодова, те отказ, само да тако не буде, доста ми је више тога.

                Comment


                • Ne ne, ko god da nam sada zapadne,treba da ostane sto duze, kada smo ovo trpeli, i drugi treneri imaju benefit of a doubt i zasluzuju strpljenje. Imace taj trener do kraja sezone da zavede neki svoj sistem, pa onda od leta da igramo kako dolikuje.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Pazi ovog smenili. E svašta... nisu ni morali da se toliko trude.
                    I šta sad?
                    Samo me interesuje kada će opet da ga vrate, daleko mu lepa kuća.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Samo me interesuje kada će opet da ga vrate, daleko mu lepa kuća.
                      Неће ваљда више никада

                      Comment


                      • konacno da docekamo i jednu lijepu vijest da je ovaj konacno otiso,a mislim da ce stojadinovic dovesti stranca da je to opcija br.1

                        Comment


                        • Sa Pinto novi trener Zvezde.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Hvala onoj stvari vise. Svaka promena je dobrodosla.
                            sigpic

                            Comment


                            • Samo da nije domaci, ponavljam od decembra. E sad da vidimo koliko ce minuta imati menazderski igraci Milijas, Mudrinski i ostala ekipa. Ko ce smeti da ne trci. Nema vise veze ko ti je menadzer nego kakav si. Cekam da vidim ugovor, nadam se da ce biti visegodisnji. Pustiti ga sada da radi. Dolazi iz tima koji ima jako dobar sistem ubacivanja mladih igraca, nadam se da ce i ovde to odraditi. Mlad, perspektivan, zeljan dokazivanja. Zaobilaznim putem do velikih ugovora, kao Zenga.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Pazite sad kada nam dodje zveriste od trenera !

                                Edit :

                                ZVANIČNO: Legenda Sportinga i bivši trener tog kluba, Ricardo Sá Pinto (41) novi je trener Crvene zvezde, potvrđeno je u klubu iz Ljutice Bogdana!
                                Last edited by Lord Aleksoni; 18-03-13, 19:49.

                                Comment

                                Working...
                                X