Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Спајић је очајан штопер, да ли сто пута сам то писао овде, нема тај месте ни у оваквој одбрани Звезде.
    Мијаиловић такође нема места поред Луке Миливојевић, али бих га радо да сам тренер гурнуо уместо Милијаша кога сам јако готиво до ове нове епизоде у Звезди, човеков радијус кретања круг од 15 метара, изиграва ми ту Пирла, а појма нема колико Пирло ради и за одбрану, плсу што у офанзиви не може ни десети део Пирла да нам приушти па као таквог лелемуда га ја не бих трпео, може по сто пута да је Милијаш не играш како треба да игра модерни везни играч, дакле клупа па ти стави прст на чело.
    Вешовић пре Микића, без дискусије ту се сви слажемо.

    Comment


    • Mijailovica je u ovoj situaciji najbolje forsirati na stoperu, a igrati sa jednim za zadnjim veznim i dva ofanzivna.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        To bi podrazumevalo da ima dostojanstva, a da je takva situacija, otisao bi jos zimus. Tako da ono, ako ga ne oteraju motkom ili utokama, spasa nema.
        on je i bio podnio ostavku posle vojvodine ali ga ovi ostavise i napravise veliko zlo

        Comment


        • http://www.mondo.rs/s282572/Sport/Fu...na_potezu.html

          Comment


          • Originally posted by duka79 View Post
            on je i bio podnio ostavku posle vojvodine ali ga ovi ostavise i napravise veliko zlo
            Nije podneo nego ponudio ostavku, bitna razlika. Ponudio je zato sto je znao da nece biti smenjen, tata bobi mu dosapnuo. Da je podneo ne bi vise bio trener.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • pa dobro to si u pravu ali mislim da mu nema dalje,doduse i nema potreba odradio je dovoljno

              Comment


              • Толико

                Comment


                • hahhahahahhaahhahaaahaha bravo od rijeci do face pa do ludila!!!!!! sve ! hahahha


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.mondo.rs/s282585/Sport/Fu...menjivati.html

                    Искрен да будем, мислим да је на реду смена дотичног господина, очај би био да се просто зажмури пред нечим што цела држава види.

                    Comment


                    • Bio sam danas na Cairu , pa ovo sto mi igramo je totalna sprdnja . Pa Radnicki nas je nadigrao samo tako , imali smo srece sto je Bajko odbranio ona dva suta inace bi nas deklasirali .
                      Sa druge strane drago mi je donekle sto je Radnicki dobio jer sam i sam Nislija i idu lagano prema zoni spasa , da ne ispadnu iz lige .

                      Comment


                      • Ma,i ja sam bio,bolje da nisam.Ovo je toliko lose da nemam reci...
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Kakve pizdurine drljave, ne spavam 40 sati, zajedno sa ortacima puknem pun kurac para da bih isao njih da gledam jebem im mater u picku manekensku! Kas naklon do poda, ko je bio zna zasto, ostali nemaju ni srca, ni duse, ni muda, MRS IZ MOJE ZVEZDE BRE!!!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Јесу социјала ови наши, ни за хлеб немају, који ли ће изговор сада да измисле живо ме занима

                            Comment


                            • Meni jedan Heineken, Amstel mi gorak. Stoka razmazena.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment



                              • Тачно бих плакао сваку текму када изгубим пред оваквим навијачима, умирао бих за сваки бод. Какве пичке за нас играју, пичкетине !
                                Last edited by Brajkula; 18-03-13, 12:37.

                                Comment

                                Working...
                                X