Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by duka79 View Post
    ja ocekujem da majmun da ostavku posle utakmice ako ima ista u glavi
    To bi podrazumevalo da ima dostojanstva, a da je takva situacija, otisao bi jos zimus. Tako da ono, ako ga ne oteraju motkom ili utokama, spasa nema.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Sale Janković: Moja budućnost je interna stvar kluba

      “Ne želim sada da tim pričama umanjuje značaj pobede Radničkog“, dodaje trener Crvene zvezde.



      Jedno veliko ništa na Čairu! Priznaje to i trener Crvene zvezde Aleksandar Janković. A i nema mu druge, jer su njegovi puleni izgubili od jedinog tima koji je pripreme odradio u Srbiji, na terenu iza hale Čair, a pritom je pola pauze štrajkovao?! Ipak, Radnički je danas bio bolji tim, pa se još jednom povela polemika o statusu Zvezdinog šefa struke.
      “Neću sada da pričam o mojoj smeni i time umanjujem značaj pobede Radničkog, koje je sasvim zasluženo stigao do tri boda. Moja sudbina je interna stvar kluba i o tome ćete naknadno biti obavešteni“, kratko je rekao Janković posle poraza od 1:2 na Čairu.
      “Mi danas nismo pokazali ništa ili gotovo ništa od onoga što Zvezda treba da predstavlja“, dodao je Janković.

      Kolega iz Radničkog Saša Mrkić čestitao kurtoazno je pohvalio “sjajnu“ ekipu Crvene zvezde, koja to danas svakako nije bila.
      “Sjajan protivnik, skup sjajnih igrača vođenih od strane sjajnog trenera. Ipak, danas smo mi bili bolji i zasluženo pobedili. Za dobru igru potrebno je dvoje, a Zvezda svakako jeste dobar tim“.

      Извор
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Em nas on troluje, em nece otici, ne moras ovde prenositi
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Али како културно јебе...
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Uros94 View Post
            “Ne želim sada da tim pričama umanjuje značaj pobede Radničkog“, dodaje trener Crvene zvezde.


            Što je inače veoma bitno za navijače CZV!!!

            Danas je realno teren na Čairu bio očajan, to mora da se kaže. Ali stvarno mi je neshvatljivo da Jankosan izbacuje Lazovića koji je do tog trenutka možda bio i najbolji u očajnoj Zvezdi a ostavlja Milunovića.

            Nema potrebe da se traži ostavka. Možda ga i oteraju sad kao što je i bilo priče kod ove reprezentativne pauze ali i nebitno toliko. Sezona ionako propala...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Nama je sezona propala porazom od Vojvodine, da se ne lazemo.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Vama ni Evropa nije sigurna ako Murinjo ostane
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • a i da ode govnar,opet imamo iste drvosjece.. mikica milijasa,petkovica,mladenovica,milunovica..brate Zvezda je u zivom blatu!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    Nema potrebe da se traži ostavka. Možda ga i oteraju sad kao što je i bilo priče kod ove reprezentativne pauze ali i nebitno toliko. Sezona ionako propala...
                    А Европа догидне ? Ја сам се запитао лепоте ми, па ми играмо најлошији фудбал у лиги, најлошија Звезда (по начину игре) у историји клуба, ја не памтим овако нешто, па и под великим Чедомиром смо шљакали боље од овога, никога ми овако не можемо да побимо а да су при том у мечу улази чистих руку.

                    Пижон врати се лепоте ти твоје врати се.

                    Comment


                    • Одбрана Црвене звезде повратком Николе Петковића на Маракану добила је неопходну дозу самопоуздања и мирноће. Тандем централних дефанзиваца Петковић - Пантић, на мечу са Новим Пазаром први пут је још од септембра и меча у Кули прошле године успео да сачува Бајковићеву мрежу.
                      Smešno i žalosno. Komedija i tragedija!

                      Pa samo kad se čuje način razmišljanja Nikole Petkovića i njegove izjave, onda ovaj debilni potez danas ne čudi uopšte.

                      EDIT: Evropa čisto na leto da se malo nalože navijači, uzme neka kinta od karata, igračima kao da se malo podigne cena (teško) i to je to. Bolje od 0, dok ne budemo prvi i obezbedimo kvalifikacije za LŠ gde ćemo lakše ući nego u LE.
                      Last edited by Il Capitano; 17-03-13, 15:00.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Vama ni Evropa nije sigurna ako Murinjo ostane
                        Ma proci cemo sigurno, ako dobijemo licencu, makar na silu.

                        Duka, pogledaj ko je bio na klupi danas, pa reci da li bi ti igraci mogli da igraju. Nego je debil tvrdoglav i pod uticajem menadzera. Sto me ne igra Dauda? Sto ne igra Spajic? Vesovic? Mijailovic? Mihajlovic? Ima jos tu klinaca koji mogu da se ubace. Trener nam je debil i to je najveci problem, ne jedini ali najveci.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Dauda,Mihajlovic..i ti ostali klinci koji bi mogli bolje..ajde i Mijailovic,ali brate spajic vesovic..nemoj brate,sve je to krs..


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Za Vešovića sam promenio mišljenje na bolje. Daleko od kvalitetnog, ali od ovih koje imamo siguran starter. Kad je Ninkov odlazio ajde kao Mikić da bude zamena malo pa ćemo videti posle. Ovaj se zadrža previše a partije su mu prosečne, prosečne, prosečne!
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Zasto, Spajic i Vesovic su bolja resenja nego ovi sad koje imamo. Ponovo nista nismo uradili, titulu smo izguili a nismo izbacili klince.

                              Edit: Vesovic nikada ne bi ispao kao kod prvog gola danas. Ono je bilo sramno.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • uhh ne znam brate vise..nevjerica sta se desava i sta docekasmo,eto to!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X