Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Све је ово лепо водимо 3:0, али колико ми безидејно игледамо лудара.
    И мсм да је ово најбоља могућа комбинација на штоперској позицији у овом тренутку, Спаја је превелика рупа.

    Comment


    • Igramo protiv jedne od najslabijih ekipa u ligi bez 5, 6 najboljih igraca. Ovo je uzas realno.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • i ove golove sto smo dali to nije bilo ni iz jedne izradjene akcije,sve u svemu 3 boda ali igra nista bolja,podhitno mjenjati trenera sad u ovoj pauzi

        Comment


        • Ljudi kao sto verujem vecina zna...retko kada propustim domacu i to na istoku sedim i uvek sam u liniji sa sredinom terena, znaci pregled mi je odlican. Znate da se smejem na sred utakmice kad posalju minimum 9-10 lopti po visu one klasicne balonke na stranu a jos + pala kisa i ako udari u zemlju ne moze ni Roberto Karlos da je stigne. Kako onog Jankovica nije sramota ja ne znam...sto ne ispadne faca i ne da neopozivu ostavku? Demagog klasican i uvek mu je neko drugi kriv. Smesno je uopste ovih 3-0 uzimati za neke pohvale kad igras protiv raspalog oslabljenog Pazara. Previse gresaka, sve na silu i mi nema sanse da dobijemo malo organizovaniju ekipu u ovoj ligi (sem ako utakmica nije zatvorena).
          Primera radi Prosinecki moze Jankovica zmureci da nacrta. Bilo je utakmica gde nismo mogli da uspostavimo pas igru u zamisljenoj meri ali smo konstantno imali koliko toliko izgradjene akcije. Ovo sto sada Zvezda igra je za zaljenje. Ko toga nije svestan mora ozbiljno da porazmisli sta nije u redu sa glavom.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Al vi ne shvatate da bilo koji trener da dodje sve ce biti isto . Dok se igraci ne dovedu koji hoce da igraju a ne ovaj raspad sto imamo sad . Bolje nece biti sigurno

            Comment


            • Kako su mogli bar da igraju fudbal kod Robija? Bilo je kriza povremeno, ali je bar bilo gledljivo. Bitan je faktor trener.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • NEK GRMI JAKO ZVEZDA SAMPIOOOOOOOOOOOOOOON !!!
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Robi u Turskoj ne moze da izgubi, al' nama ne valja..

                  E zemljo otvori se..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ali on nema plan B, samo tera igrace da se dodaju. Bolje sa Moroninjom, treskaj loptu napred bez plana, pa ce bog da te pogleda posto si Srbin.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Bitno je da je on vratio Stevicu Reljica u ekipu.

                      Ja uvek nesto kontam za ovog Petkovica, ne moze da bude gori, a brat svaki puta kada se vrati kod nas, za 20% losiji.

                      Luka je danas igrao preko one stvari, ne znam sta mu je. On barem nikada nije bio ovakav mrtvac(mislim na Milivojevica)..Milijas je ono sto kazu, "Dead man walking"...

                      Dauda usao posle Mihajlovica.

                      Mislim, talenat je ovaj mali, ali kada vec vodis 3-0, pustis Daudu pola sata da igra, da vidimo na sta lik lici, a on ga pustio 10 minuta. Dobro je rekao Mladenovic legenda, ako ti nije dovoljno da igras za Zvezdu, onda srecno bato..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • author=Хлад Малиганович link=topic=75.msg538654#msg538654 date=1362881982]
                          Ја не могу да прежалим на данашњој текми што нисам био...

                          Јбт... ја не знам ...да ли ви капирате ову дефиницију припадности...


                          Delije, nova pesma - Sever celi, sada se veseli

                          Ово везе са мозгом нема...
                          SVAKO KO NIJE BIO KAJACE SE!!!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            SVAKO KO NIJE BIO KAJACE SE!!!
                            Ja tripovao da ne znam pesmu, kad ono nova Ludnica na severu bila, mnogo lepo za oko <3
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Ја и даље волим њу


                              Comment


                              • Bitno je da je nasa vrana zadovoljna 'reakcijom' igraca


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X