Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pobogu



    Krunic se razmatra samo u Zurnalu. Nadajmo se da ce zdrav razum i Djorovic pobediti.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Aha..

      Bolje onda Filipovic nego Bata Djora. Samo nam jos on nedostaje.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ma uvek sam za mladje. Vecina ovih starijih je imala sansu i ispusila. Dosta je bilo.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Aha..

          Bolje onda Filipovic nego Bata Djora. Samo nam jos on nedostaje.
          Ne Bata Đora, nego Goran Đorović...

          Ovo izjavio maja 2012.

          http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-Crvene-zvezde

          Bio mogući naslednik Jankovića i jesenas...

          http://www.alo.rs/sport/fudbal/goran...ma-zvezdu/4346

          A sada je izgleda došlo njegovih 5 minuta.

          A Jankosan držao monolog pred igračima hahahahahahaahahahaha, meni on malo lud... Loše sam ga procenio, i mentalno i stručno.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment




          • Kakva sprdnja, pocetnik da nas trenira. Mada sa druge strane, ne moze biti losiji od Jankovica.

            E tuge 'bem ti zivot.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ovaj mi deluje i previše samouvereno (prepotentno). Neka ga, nek proba i on...

              Stojadinovićeva izjava i ide u prilog tome da će Đorović biti novi trener.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • http://sportal.rs/news.php?news=95187

                Ђоровић 99 посто.

                Comment


                • Svako ko je ikada pominjao Djorovica, ili da ga poznaje ili da je samo pricao sa njim, ima samo reci hvale za njega. Pametan, vredan, bio dobar fudbaler, jos igrao u odbrani a znamo da takvi igraci uglavnom postanu dobri treneri (Bata Djora excluded). Jeste da je pocetnik ali bez rizika nema ni nagrade. Bolje je ono sto ne znamo, nego ono sto znamo da je lose.

                  A inace volim tako drcne likove. Ponekad arogancija uopste nije losa stvar. Videti pod: Specijalni.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ма какав бре Филиповић, Краткоостанић и екипа, они се стално врте у круг, задрже се три кола и ишутирамо их...па само тај Филиповић је седео два пута на нашој клупи и ништа урадио није, ако се не верам.
                    Нека човеку прилика, дај Боже да успе, ако не успе Боже мој, мање ћу сигурно кукати него да је Филиповић тренер опет и да га опет пљујемо, то сигурно.
                    Мада сада тренер који дође треба да добије озбиљно поврење, сезона је изгубљена (мада ја искрено мислим да ће Партизан кикснути у Јагодини, но то је неки мој трип, разне теорије и то, небитно) те треба дати човеку времена да проба да уведе неку своју идеју у игру, ако уопште исту поседује, а како то не може преко ноћ, бар да нас води и до следеће зиме. Наравно, ту треба бити реалан, не треба му скидати главу са рамена ако нас у квалификацијама за Лигу Уефа набуши један АПОЕЛ или слични јер тренутно смо ми, руку на срце, подалео од њих. Надам се да ова гарнитура у врху клуба зна здраво да размишља.

                    Comment


                    • * Dok ne stigne adekvatna ponuda, šta ćete raditi?

                      - Počinjem da radim sa 100 odsto energije. Od jutra do povečerja. Posetiću Madrid, Barselonu, Bilbao... Na treninzima Selte i Deportiva sam kao kod kuće, ostavio sam u tim klubovima dubok trag. Pratim, pišem, skeniram, analiziram... Rečju, učim zanat. Razgovarao sam i do sada sa sjajnim trenerima, najčešće sa Lotinom, koji je bio i u Beogradu. I, kada dođe vreme, biću spreman za svakolika iskušenja - zrači optimizmom Goran Đorović.
                      Španac, Španac... Robi style.

                      Nisam optimista, možda i bolje ovako. Samo da ne prosipa priču kako on nije prošao pripreme, i da prilikom odlaska to bude dostojanstveno. Ostavio bih ga posle leta jedino ako ima 10/13 pobeda do kraja sezone. Nije toliko loš uslov...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by Krle View Post
                        Nisam optimista, možda i bolje ovako. Samo da ne prosipa priču kako on nije prošao pripreme, i da prilikom odlaska to bude dostojanstveno. Ostavio bih ga posle leta jedino ako ima 10/13 pobeda do kraja sezone. Nije toliko loš uslov...
                        Ja мислим да би и Јаковић имао тај 10/13, све испод је каналисање и све испод тога нас води долте да ми нећемо бити ни други, што би било равно катастрофи !
                        Мада треба имати и у виду да је клуб у каналу дубоком, нема динара, касне плате, капитен нам се курчи, не треба све сваљивати на леђа тренеру. Ово се не односи на отказ Јанковићу, јер је он то одавно заслужио после оних брука у купу као и са Војводином.

                        Comment


                        • Najbolje resenje za vas je:

                          Spoiler

                          Comment


                          • Ne da smo bili losi,nego cak i nastrani.Ono sto su oni juce 'radili' ono blagog pojma nema sa zivotom!Igrac vise protiv ekipe koja je 'juce' iz petlica izasla,onakvo kretannje-za zatvor!Niko nije 'danas' kao mi,takav skup amatera nema niko.Da li je to moguce?da li je ono moguce!A Jankela i dalje demagogije prodaje javnosti,ili bolje receno,sprda se sa nama,jbt iskazi koje je dao posle mece je za mene vrijedjanje inteligencije.Crko da bog da!!!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ја сам овог мишљења

                              Spoiler


                              двоумио сам се између њега и Муриња, али мислим да би се Мурињо са овим лудацима изглупирао баш, Капело је тај који би заврео ред

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                http://sportal.rs/news.php?news=95187

                                Ђоровић 99 посто.

                                jao brate sjecam se ovog postera.Imao sam ga


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X