Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 'Vala ima dobar broj trenera koji bi radili i besplatno... Ilija Petković do leta bi sigurno razdrmao ekipu.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • uglavnom promjena je neophodna a koga za trenera nije ni bitno samo da se sa ovim razidjemo

      Comment


      • Ide debil Bar nesto lepo posle danasnjeg meca.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Не знам што се пљује Пижон, јесте он овако припрост човек, али он је са онаквим тимом био први, нисмо играли Бог зна шта, али смо били први и распали Лукић га смени, па то ни Зампарини не би урадио. Тада су окосница нашег тима били Савио, Блажић и ко.
          Мсм јесте Пижон такакв какакв је, али мени стварно није јасно зашто би га навијачи Звезде пљували као тренера.

          Comment


          • jeli to nesto provjereno ili...samo medijske spekulacije,castim druze ako je istina

            Comment


            • Duka spremi se da castis. Jedino cudo ga sutra moze spasiti, tipa zemljotres ili da on i tata mu uzmu taoce i traze da Sale ostane.

              Brajki Pizon je oteran zato sto nije hteo da pusti odredjene menadzerske igrace da se spaciraju Marakanom, pa ga je posetio izvesni menadzer, lupio mu samar i rekao Adzi da traze novog trenera. To bese Kratkoostanic.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Zonpi kakav god da je, imao je +5 sa onim krs timom, koji je jedno 5x slabiji od ovoga. Sto je zaista tuzno..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • sone onda si mi bar malo uljepso ovu tuznu i sumornu noc jos nemogu da dodjem sebi jer siguran sam da nam ekipa nije neka klasa ali je 10 puta bolja od ovoga sto pokazuju u to sam ubjedjen i sa velikim nestrpljenjem ocekujem promjenu na klupi ma ko to bio i da vidim onda nasta ce ova ekipa da lici...sa robijem smo bili barsa u poredjenju sa ovim sto sada pruzamo

                  Comment


                  • Robi dosao u onaj turski klub, i iz zone ispadanja ga za 15 kola dovukao do petog mesta i mesta u Evropi u ligi koja je mnogo ozbiljnija od nase. Ali sta ce nama Robi, daj nam Srbendu i Zvezdino dete.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Са Робијем смо бар имали идеју, ово сада не личи ни на шта, канал. Јесте да Роби није имао алтернативни план, али бар смо гледали ове момке како играју фудбал.
                      Стварно нисам паметан ко би могао да седне на клупу, странца не видим на том месту јер пара немамо, а од домаћих....немам појма.

                      Comment


                      • ma netreba tu ocekivati nista spektakularno nemamo mi para trenutno za nekog dobrog trenera

                        Comment






                        • Srecan rodjendan najveca ljubavi, i da sledeci docekas bolja nego sad. Ali i da ne bude tako mi cemo to isto voleti. Verovatno i vise.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Rezime... Prvo Stojadinovic ispuljuva Jankovica onako najstrasnije, onda dolazi na mesto sportskog direktora i ostavlja istog coveka kojeg je pre toga pljuvao. Pusta ispljuvanog coveka da odvede ekipu na tromesecne pripreme (toliko se biciklisti za Tur ne pripremaju). Ekipa, nasuprot svakoj logici, dozivljava svoj peak u igri na pripremama. Igracima u prva dva kola noge teske kao olovo (a kako i ne bi bile nakon tromesecnih priprema). Nakon dva kola smenjuju ispljuvanog coveka. Dovode novog coveka koji preuzima ekipu koja se sa vratila sa priprema pre 2 nedelje i koji ce nakon prvog sledeceg kiksa kao alibi da iskoristi to sto on nije prosao kroz pripreme sa ekipom. Sta je sa ljudima ovih dana?
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Djorovic ili Filipovic, pitanje je sad.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Koji Filipovic?

                                Video sam danas da se spominje i Simo Krunic.

                                Grof je nerealan na nasu zalost.:/
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X