Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Laza nije bio los,ali je imao par kriminalnih odluka koje su posledice nedostatka samopouzdanja,ovako mu nemam sta zameriti.Meni je Milivojevic bio bas onako kriminalan,nije se video u prvom poluvremenu.U odbrani sa 4 beka bolje od ovoga i ne moze
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Originally posted by Dacha View Post
      Laza nije bio los,ali je imao par kriminalnih odluka koje su posledice nedostatka samopouzdanja,ovako mu nemam sta zameriti.Meni je Milivojevic bio bas onako kriminalan,nije se video u prvom poluvremenu.U odbrani sa 4 beka bolje od ovoga i ne moze
      Drugim recima, los.

      Pogresio je par puta gde ne bi smeo. Igra ispod svog nivoa..Na pripremama je bio odlican, ali domacu ligu batalio. Ne igra mu se ili sta ti ja znam..U prvom delu je i derbi jedino i odigrao odlicno, ostalo slabo..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Milivojevic dr bre za sve nase na sredini! Volej Lazovica...
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ajde bre Sale otkaz vise,sramota...
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • koja sramota jbt...
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Pa ti Ognjene nisi normalan
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • To bi bilo to ove sezone..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Kakva bruka,ne verujem...
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • A neko je nesto ocekivao? Jedino sto je moralo da se peva Jankovicu odlazi od 70. do kraja. Ali on je Zvezdino dete. Jebao vas Bobi, i Djoru i Duleta i Dzaju i Sasu. Sve na gomili.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ja nisam ocekivao kao ni mnogi ovde da cemo nesto uraditi ove sezone . Ali ovo stp pruzaju sad je dno dna , pa ocekivao sam barem dve tri pobede na pocetku sezone , a ono jedva dobismo Javor, sada igram remi sa raspalim Radom . Ovo je blago receno katastrofa sto oni igraju . Ako ovaj AJ ne popije otkaz onda ne znam sta Dzaja i ovi u upravi imaju u glavi

                      Comment


                      • od ovoga gore nemoze kao da su se sakupili sa ulice a ne da su bili ovoliko na pripremama ovo je uzas sve ih treba iskaznjavati a treneru pokazati put koji vodi van marakane,pa dobice vise bolescinu od njih i kidanja iz sedmice u sedmicu a pomaka nigdje na terenu sve losije i losije samo znaju da pricaju i obecavaju...bruka!!!

                        Comment


                        • pa o cemu ovaj vise prica i dokle cemo biti primorani da ga slusamo
                          http://www.mozzartsport.com/vesti/sa...ljam-o-ostavci

                          Comment


                          • Па кад немамо одбрну, циркус колорадо, најлошија одбрана у историји клуб, бољи тандем био Туторић-Ђорђевић

                            Comment


                            • nece li bog dati i ovo
                              http://www.mondo.rs/s280714/Sport/Fu...ed_smenom.html

                              Comment


                              • Daj bolje nek' daju Pizonu da ih vodi ili nekom random liku sa ulice, svakako ce biti bolje. Jebi ga, nije stigao da odradi letnje pripreme, mislim da ga treba pustiti.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X