Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo otkako je Spajic izasao Ojilo se nije video, a preuzeo ga je kukavni Mikic.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Pre bih rekao da su te greske posledica neuigranosti odbrane to jest stopera,a Spajic je imao neke dobre intervencije na pocetku meca,prvo poluvreme bio sasvim solidan po meni.Vukan i Garido odlicni,Lazovic je bio najkriminalniji
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Milijas ima radijus kretanja 10 metara, ali je i takav jedan od najboljih igraca ove lige.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Garido najbooji,od Savicevica bi trebalo da bude nesto...Milunovica bih tako slatko izbacio iz kluba,sa slascu!Boze moj!Lazovic ce samo da bude propali talenat do kraja karijere..Kukali Mikic,Petkovic,Vesovic..Milunovic u prvom minutu nadoknade ide kod korner zastavice da cuva vrijeme ...protiv Javoramajko moja!!! MiLunovic! Jebali smo jeza!Nego,takvo nam je stanje u klubu,da ne smijemo da ocekujemo nista lijepo!Jos jednom,Garido,svaka cast!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Шоне Спајић је међу већим рупама у лиги, вади се на причу Звездаш оно ово и тако пролази, а поред њега ја бих дао гол, срамна персона, не заваравајмо се...ало у Европи сваки нападач би га појео, појео и ако он постане добар штопер ја ћу бити председник државе, чак ћу пре ја бити председник државе него он штоперчина.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Шоне Спајић је међу већим рупама у лиги, вади се на причу Звездаш оно ово и тако пролази, а поред њега ја бих дао гол, срамна персона, не заваравајмо се...ало у Европи сваки нападач би га појео, појео и ако он постане добар штопер ја ћу бити председник државе, чак ћу пре ја бити председник државе него он штоперчина.
              Pretpostavicu da si ironican. Ja sam govorio o ovom mecu, na kraju prosle polusezone nije igrao lose, povremeno dobro intervenise ali nije konstantan. Treba mu jedan iskusan da pokupi propuste. Ne mogu on i Pantic zajedno u odbrani, a ne ocekivati greske.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Gledamo prvo poluvreme Mambara i ja i ne verujemo Ono je tuga, cemer i jad od igre. Drugo poluvreme za nijansu bolje sto se napada tice pa umuljasmo 2 a to sto nasu celu zadnju liniju rasturi Ifeani to nema veze. Sve u svemu ne pise nam se dobro. Nemojte da se nadate i ocekujete cuda, dug i tezak put je pred Zvezdom.
                Last edited by Condition23; 27-02-13, 21:35.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Pretpostavicu da si ironican. Ja sam govorio o ovom mecu, na kraju prosle polusezone nije igrao lose, povremeno dobro intervenise ali nije konstantan. Treba mu jedan iskusan da pokupi propuste. Ne mogu on i Pantic zajedno u odbrani, a ne ocekivati greske.
                  Нисам ироничан, стварно немам неко екстра мишљење што се његове игре тиче. На страну то што је он велики Звездаш и то, готива, мене није импресионирао, борбен је па бљесне некада (у дербију оном 3:2 чини ми се да је био сасвим пристојан), остало танко, рупа, увек када је неко у дуелу са њим ја се цимам да га не пизбаце и прођу га да нападају гол. Само моје мишљење, ништа више.

                  Comment


                  • http://www.mondo.rs/s280247/Sport/Fu...ze_s_ovim.html

                    Da mi je samo znati zasto su ovi Vesicevi nasli ovoliko da cimaju brod, svaki dan izadje neki tekst gde se omalovazava klub. Jednom je incident, dvaput slucajnost, triput je trend.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Vrlo tanko odigrano danas . Ocekivao sam barem da ne primimo gol , a ono smo morali da idem na preokret.Drago mi je sto je
                      Vukan postigao gol, potrebno nam je da mladi graci igraju sto vise .

                      ps. Nisam znao da imao nasu televiziju , slucajno trazim neke kanale po netu i naidjem na ovo
                      http://www.televizijaonline.net/2013...besplatno.html
                      Last edited by Lord Aleksoni; 27-02-13, 23:06.

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        http://www.mondo.rs/s280247/Sport/Fu...ze_s_ovim.html

                        Da mi je samo znati zasto su ovi Vesicevi nasli ovoliko da cimaju brod, svaki dan izadje neki tekst gde se omalovazava klub. Jednom je incident, dvaput slucajnost, triput je trend.
                        Prevelike je on korene pustio da biste ga se otarasili tako lako. Zajeban igrac.
                        sigpic

                        Comment


                        • Znam ja sve to, samo mi je zanimljvo koji je motiv. I trenutak je zanimljiv.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ја то све не бих коментарисао јер је почело толико да ме нервира, не могу да вам опишем шта осећам када налетим на тако нешто...

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Znam ja sve to, samo mi je zanimljvo koji je motiv. I trenutak je zanimljiv.
                              Njegov cilj je bio da obori cenu i privatizuje klub jednog dana. Sada kada nije to sto je bio ne moze da se pomiri sa tim. Koristice svaki moguci trenutak, kao sto je i uvek koristio da baci nesto za nas kad nam ne ide, za vas kad treba da se resi nekog u klubu, za sudije, FSS... Bice toga jos dosta s njegove strane.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne verujem, mozda kao necije oruzije, ali nema on para da se ubacuje u takve kombinacije. Pocelo je pre deset dana onako intenzivno da se poliva odande. Gori su postali od Zurnala.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X