Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    U basketu smo 8 godina bili u neprekidnoj blokadi. Koji zakon?
    Odblokirali bismo racun na dan svake godine i tako svaki put.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Odblokirali bismo racun na dan svake godine i tako svaki put.
      Pa u cemu je onda problem?
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Borac ipak na kraju povukao menicu pa ce se racun odblokirati, a igraci ce bii registrovani i pare dolaze od Gasproma i ostalih sponzora. Mada je stvarno bezobrazluk ovo sto se radi ljudima iz Cacka, potpuno bih razumeo da nisu povukli. Jbt, koliko vec odlazemo tu prvu ratu za Lazovica, tri i vise godina ima sigurno. Obecavali smo i menjali rokove bar 20 puta da ja znam. 120k eura ne mozemo da nadjemo za to vreme. Treba li ista vise reci o funkcionisanju kluba?
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Shone ima li ista o Daudi , pise se po ovim nasim medijima da ima srcanih problema

          Comment


          • Ide na neke dodatne pregede. Videcemo. Nadam se da nismo toliki baksuzi, majku mu. Ne bi bio prvi put, i mi moramo biti posebno oprezni, posle pokojnog Vlade Dimitrijevica, pa i Kovacevica i Lukasa, mislim da ih je jos nekoliko bilo. Nekako mi cudno da je u Svedskoj igrao, oni su isto za to paranoici.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Ide na neke dodatne pregede. Videcemo. Nadam se da nismo toliki baksuzi, majku mu. Ne bi bio prvi put, i mi moramo biti posebno oprezni, posle pokojnog Vlade Dimitrijevica, pa i Kovacevica i Lukasa, mislim da ih je jos nekoliko bilo. Nekako mi cudno da je u Svedskoj igrao, oni su isto za to paranoici.
              Stvarno ako je istina ovo za njega , bas bi bila prava steta jer mislim da moze da bude nesto od njega

              Comment


              • Originally posted by AleksaVP View Post
                Stvarno ako je istina ovo za njega , bas bi bila prava steta jer mislim da moze da bude nesto od njega
                Ako ti mislis, onda bas steta.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ja samo mogu da kazem jebali nas vise igraci sa You tube-a.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Ovaj nije sa YT, vec po dobrim preporukama, kao sto rekoh kada je dolazio, imao je nekoliko ponuda iz istocne Evrope, dakle nije neki kojeg su nasi izmislili. Bio jedan od najboljih napadaca u svedskom sampionatu koje je pojam za ovo nase glupiranje. Tu je svake nedelje igrao protiv mnogo vecih ala u odbrani od ovdasnjih polupismenih drvoseca i redovno je punio.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • pi kkakva smo mi rapsodija jbt..kad ce nama svanuti,kad ce poceti da se desavaju normalne stvari!Ovo nema nidje bez kod nas,pi jbt!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma ovo ne moze biti istina. Kako je igrao covek u Svedskoj ako ima srcane probleme?
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Sone, jel ima istine da ce neki "biznismen" da plati Zvezdino dugovanje i da nas resi blokade?
                          I koliko cemo onda njemu biti duzni? Ne svidja mi se ovo uopste.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Istina je, platio je Milenko Kostic 120.000 umesto nas. Covek je vlasnik kompanije "Auto Cacak", a on ce nas sacekati da mu vratimo pare.

                            Preuzeo je citav dug na sebe.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Пресипање из шупљег у празно, стандардно, рекох ја пре неки дан.
                              Што се тиче брата црнца у нападу, није ми јасно који ће нам, па имамо ове наше дечаке нек играју, на припремама су сасвим солидни били, а и какви су такви су, наши су, плус мањи трошак а ефекат ће бити готово исти као са овим црнцем, тј. да је он у нападу. Маните се тих шатро странаца, да исфорсирамо ми нашу фудбалску школу видећете да ћемо више догурати него са црнцима, бар смо далеко талентованији од њих ако ништа друго.

                              Comment


                              • Posto nam je odblokiran racun, sada mogu da legnu pare od Gazprom-a(4 miliona) i pare od Apolona za Maksimovica.

                                Takodje, 300.000 za malog Simica od Basel-a.

                                Doduse, to bi tek sutra moglo da se desi, posto nam jos Marfin banka nije sklonila menicu, kako stvari stoje.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X