Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Poznat sam po tome sto drzim lekcije.
    Nisam ni mislio da preterano diskutujem na ovu temu, ovo je bio samo moj savet. Nisu svi Grobari govna i zlobnici.
    Ma mislio sam na Nasha ne na tebe. Kao da smo svi naivni pa ne znamo ko je Covic i cime se bavio.

    Originally posted by S-Nash View Post
    Jesu, to i jeste propaganda ove drzave.
    Pobogu
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Jesu, to i jeste propaganda ove drzave.
      Bolje ti je da se izlogujes sa foruma, vidim da si nervozan i da trazis kavgu

      @Shonesy - Ok

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Bolje ti je da se izlogujes sa foruma, vidim da si nervozan i da trazis kavgu
        Nisam ja nervozan samo iznosim cinjenice. Dokazi mi da je suprotno i ja ti hijackujem Interovu ponudu za Belhandu i dovedem ga u Hram.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Nisam ja nervozan samo iznosim cinjenice. Dokazi mi da je suprotno i ja ti hijackujem Interovu ponudu za Belhandu i dovedem ga u Hram.
          Znam, Covic je stoka lopovska kojem je jedini cilj da pohara sve zivo. Mi smo debili sto ga podrzavamo. Hajde samo malo nas pusti da zivimo u lazi, pa kada se od silne pomoci drzave udavimo onda pishajte po nama po obicaju.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Totalno mi je nejasno kako se prica obrce.Od prica nije Dzaja krao do ovih sada kada ispada kao da je gubavac.Sta god ljudi pricali i sta se desavalo,jedno zapamtite,Dzajic je u Zvezdi iz ljubavi dok to Covic nikad nece biti.
            Дела, не речи. Ја износим свој став на основу расположиви информација а то је да је свађа наводно око Петковићеве плате, еј....чуј разлог! И ако сумњам да је то разлог, опет они су ту дошли да спасу клуб од пропасти, а гледај шта раде. И на крају јебеш ти љубав кад ће нас иста одвести у стечај. А о лоповлуку не могу ја да говорим и никад нисам, ако је крао нек одговара, ако није нек тужи државу за накнаду штете и узме паре и опере образ, шта имам ја да судим ко је крао ко није.

            Originally posted by S-Nash View Post
            Najgore od svega je sto vi bez rezerve podrzavate coveka koji je 90-ih krao sa SPS-om, pa posle sa DOS-om, pa sada ponovo i u ovoj vladi i sve sto je uradio i finansirao zasniva se na lopovluku i prljavom kapitalu a sve zato jer vam je doveo par pravih pojacanja u kosarci i malo stabilizovao klub, naravno iz licnog interesa. Evo sad sam uzeo malo ovo da citam i ne verujem da navijacu CZ Nebojsa Covic moze da bude ispred Dragana Dzajica.
            Капирам те друже, Гробар си те је природно да пљујеш човека који је извукао КК који је био пред гашењем и поставио га на здраве ноге, капирам све.
            И нико овде не ставља Човића испред Џаје, ако је Џаја крив као што иде прича у теми нек лети, ако је Човић крив нек лети он, пријатно, амин...не знам како си ти све то тако скапирао.

            Comment


            • Hajde da prekinemo sa ovim pre nego sto uzme vece razmere.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ако си мислио на неку евентуалну свађу и то, нема тога, са моје стране никад није ни било.
                Мада ова тема треба да сачека коначан расплет пре него што се да исто таква оцена.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula
                  Капирам те друже, Гробар си те је природно да пљујеш човека који је извукао КК који је био пред гашењем и поставио га на здраве ноге, капирам све.
                  И нико овде не ставља Човића испред Џаје, ако је Џаја крив као што иде прича у теми нек лети, ако је Човић крив нек лети он, пријатно, амин...не знам како си ти све то тако скапирао.
                  Ja nemam nista protiv toga sto je neko iscupao Zvezdu, mene to ne interesuje. Da ste se ugasili, meni svejedno, posto niste, jedino sto me interesuje je da vas dobijemo. Meni je i drago sto vi tako verujete u njega ali mi je neobjasnjivo. A to na koji nacin je on iscupao Zvezdu i kako je radio u FMP-u nije nista zdravo sigurno.

                  Ne mislim samo na ovu situaciju, tog Covica glorifikujete mesecima, pomislio bi neko da je ljudina, sto je meni presmesno ali dobro, uvek ste se zaletali i radili slicne stvari. Meni do jaja jer je dugorocno dobro po Partizan.
                  sigpic

                  Comment


                  • Па шта да радимо Неш батице мој, да кажем "У сисо лоповска извукао си КК Црвену Звезду из гована, пииип, пииииип, пиииип итд.", шта сам онда ја, какав навијач ?
                    А то како је радио и шта је радио, доказ, па да дајемо суд, реално.
                    И да није тема форума али ајде да кажем, то што се политике тиче, прелазака из странке у странку, нзм колико пратиш и то, то ти се све зове политика и зато политиком могу да се баве само специфични људи ако ме разумеш. Нпр. ти и ја би вероватно на том пољу брзо пропали.
                    О крађама, докази, да је крао вероватно би одговарао, имамо ми правосудни систем, они се брину о тим стварима.
                    Ето

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Па шта да радимо Неш батице мој, да кажем "У сисо лоповска извукао си КК Црвену Звезду из гована, пииип, пииииип, пиииип итд.", шта сам онда ја, какав навијач ?
                      А то како је радио и шта је радио, доказ, па да дајемо суд, реално.
                      И да није тема форума али ајде да кажем, то што се политике тиче, прелазака из странке у странку, нзм колико пратиш и то, то ти се све зове политика и зато политиком могу да се баве само специфични људи ако ме разумеш. Нпр. ти и ја би вероватно на том пољу брзо пропали.
                      О крађама, докази, да је крао вероватно би одговарао, имамо ми правосудни систем, они се брину о тим стварима.
                      Ето
                      Ne mislim da treba da ga pljujete samo mi nije bilo jasno cemu toliko velicanje jedne takve njuske. Svaki drugi post "Coki ovo, Coki ono, Coki ce prebiti dugove, Coki moze sve..." Nije mi bilo jasno, nista vise, niti sam imao nameru nesto da provociram. Ja generalno i ne provociram i ne peckam, nego sam direktno bezobrazan kad hocu bas da se raspravljam, nema tu neke sredine.

                      Sto se bolda tice, gde ti zivis buraz jbt.
                      sigpic

                      Comment


                      • Гледај Ф4 АБА Лиге и све ће ти се само рећи, шта ја имам да те нешто ту убеђујем и слично ;)

                        Comment


                        • http://www.zurnal.rs/2013/01/23/nebo...uci/index.html

                          Comment


                          • Tako bi i trebalo da bude , da se ne iznosi prljavi ves u javnost

                            Comment


                            • Ostaju svi u klubu ali sa malo promenjenim odnosom snaga. Dzaja oznacen kao krivac i dobro izriban. Videcemo sta ce biti dalje.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • ma neka nema raspada sistema to nam je najmanje potrebno sada

                                Comment

                                Working...
                                X