Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sta..bezyslovna podrska ..nema veze sta radi,ali on je Dzajic!jel to?


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Ne, govorim o Draganu Dzajicu i svemu sto je uradio za klub. O najboljem fudbaleru Srbije u proslom veku i coveku koji je medju zasluznima sto imamo izvesni usati pehar.

      Niko nikada ne moze imati blanko podrsku pa ni on, ali glupo je sada u afektu ocrnjivati coveka koji je doneo dosta radosti starijima koji navijaju za klub. Da, nije trebao da prihvati da bude predsednik, da nije trebao da vuce ovakve poteze, da treba da odgovara za ono sto je radio u ovom i prethodnim mandatima. Ali da, zasluzuje odredjeni nivo postovanja. Ne moze jedna greska da ocrni sve sto je uradio do sada.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • I on je bio zasluzan 91' i svaka mu cast...a pazi period kasnije;)


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          I on je bio zasluzan 91' i svaka mu cast...a pazi period kasnije;)
          Ma sve je to meni jasno, ali ne volim ove kvantne skokove, prvo spasilac, mesija, bog a onda smece i kuga. Postoji i sredina. Dzajic je covek koji voli Zvezdu, koji mulja i tako se uklopio u devedesete i kojeg je vreme pregazilo. Trebao je da bude predsednik FSS, nije to zeleo, onda su ga na silu naterali da bude predsednik CZ, i onda je pokusao da se ponasa isto kao i prethodnih godina jer jedino tako zna. A to nije dovoljno i ne moze resiti nase probleme.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Не разумем те Шоне, шта сад узео је ЛШ и сад може и да угаси клуб, немој то молим те, нек се понаша мало тамо или нек слободно иде.
            Пропаде нам цела држава због кумова, шурака и осталих веза...

            Comment


            • Totalno mi je nejasno kako se prica obrce.Od prica nije Dzaja krao do ovih sada kada ispada kao da je gubavac.Sta god ljudi pricali i sta se desavalo,jedno zapamtite,Dzajic je u Zvezdi iz ljubavi dok to Covic nikad nece biti.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Не разумем те Шоне, шта сад узео је ЛШ и сад може и да угаси клуб, немој то молим те, нек се понаша мало тамо или нек слободно иде.
                Пропаде нам цела држава због кумова, шурака и осталих веза...
                Potpuno se slazem, i ne kazem da je dobro i da treba da ima card blanche, samo da je sve ovo moralo da se zavrsi sa vise dostojanstva. Sada ce krenuti lavina na Dzajica, to je ono sto me brine i nervira.

                Mozes pricati sa Macom ili Wadeom, posto smo se i ranije dopisivali na ovu temi, ja sam bio protiv da se Dzaja vraca. Sve je to fino, ali eno ti penzionerski posao u FSS ako vec zelis i dosta.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ne znam ko je kriv za ovo, ali kao prvo mi nije jasno sta ovaj glavonja ima da govori Covicu bilo sta? Koji je on tu k***c..Dzaja umesto da to resi na normalan nacin, odreaguje kao balavac. Pravi se previse skandala oko kluba, sto nama u ovom momentu najmanje treba.

                  Sa druge strane mi opet nije jasno sta oni imaju da prigovore Covicu, covek hoce da se radi brze, a koliko ja znam, to se moze resiti i na drugaciji nacin, a ne na najprimitivniji moguci.

                  I da, kaze Jovanovic hteo sam malo da se opustim, a desetak dana na pripremama.

                  Pa jesi fudbaler ili rekreativac sunce ti jebem...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Kao prvo - ne zna se sta je bilo, a sumnjam da ce se ikad saznati istina.
                    Kao drugo - ne sme Covic da vam bude Bog, mozda cete se kajati nekad.

                    A Jovanovic je stvarno prso lik. Sedi covek i pije u hotelu To lici na namernu provokaciju.

                    Comment


                    • Najgore od svega je sto vi bez rezerve podrzavate coveka koji je 90-ih krao sa SPS-om, pa posle sa DOS-om, pa sada ponovo i u ovoj vladi i sve sto je uradio i finansirao zasniva se na lopovluku i prljavom kapitalu a sve zato jer vam je doveo par pravih pojacanja u kosarci i malo stabilizovao klub, naravno iz licnog interesa. Evo sad sam uzeo malo ovo da citam i ne verujem da navijacu CZ Nebojsa Covic moze da bude ispred Dragana Dzajica.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Najgore od svega je sto vi bez rezerve podrzavate coveka koji je 90-ih krao sa SPS-om, pa posle sa DOS-om, pa sada ponovo i u ovoj vladi i sve sto je uradio i finansirao zasniva se na lopovluku i prljavom kapitalu a sve zato jer vam je doveo par pravih pojacanja u kosarci i malo stabilizovao klub, naravno iz licnog interesa. Evo sad sam uzeo malo ovo da citam i ne verujem da navijacu CZ Nebojsa Covic moze da bude ispred Dragana Dzajica.
                        Nisam ja zbog toga mislio. Nema sumnje da je Cova majstor svog zanata, ali isto tako ume da sjebe sve dobro sto je napravio. To je bila moja poenta.
                        Ne bih ja ovde da pricam detaljnije o Covicu, nema potreba da se svadjamo

                        Comment


                        • Ne podrzavam nikoga, nego kazem da se nije trebalo ovako reagovati. To sto kazem da mi nije jasno sto napadaju Covica nema veze sa Dzajicem nego sa tim glavonjom koji ima hrabrosti da se javlja uopste.

                          Dzaja je najveca legenda kluba i nemam sta da mu prigovorim, ali nije smeo ovako seljacki da odreaguje, kao napaljeni tinejdzer, vec smireno to da se resi, bez obzira sta je receno. Covic je rekao da nije zadovoljan brzinom kojom se radi, ne znam kakva je to provokacija, to se vidi i razresi normalnim razogvorom. Odrasli su ljudi majku mu..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ne vidim potrebu da nam se drze lekcije. Podrzavamo onog za koga smatramo da imamo najvece sanse da se oporavimo najbrze moguce. Jednostavno ne zelimo da se ugasimo, nista vise.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Ne vidim potrebu da nam se drze lekcije. Podrzavamo onog za koga smatramo da imamo najvece sanse da se oporavimo najbrze moguce. Jednostavno ne zelimo da se ugasimo, nista vise.
                              Poznat sam po tome sto drzim lekcije.
                              Nisam ni mislio da preterano diskutujem na ovu temu, ovo je bio samo moj savet. Nisu svi Grobari govna i zlobnici.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Nisu svi Grobari govna i zlobnici.
                                Jesu, to i jeste propaganda ove drzave.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X