Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzajic..uhh kuku majko! Covjek koji od 95' (ne racunam sankcije) nije nista radio,ustvari jeste..sumnjivi ttransferi ,koliko oces sumnjivih transfera..napravio je to 91' i misli da ima vjecan kredibilitet i da ima bogovska ovlascenja za bilo sto! Covic ima jak mozak i nije mi jasno da starkelja(dzaja) radiiiiiiiii!!! pihhhh breee!!!!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Šta li je ovo trebalo Džajiću???
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • http://www.mondo.rs/s275294/Sport/Fu..._u_stecaj.html

        Comment


        • ma ajte ljudi Dzaja je tu i onako bio samo figura.. nemoj da se pravimo ludi..

          mnogo smo jadni..
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Ne bih znao sta da prokomentarisem na ovo zaista...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ne, on je trebao da bude figura, ali je kocio sve sto su Covic i Stojadinovic pokusavali, zato se i desilo sto se desilo.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ovaj ga fizički napao i sad će Čović da se pravi kao da se ništa nije desilo... Gotovo je sa Džajom i njegovim šurom...

                Mator čovek bre a šta radi...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Sa sve Zecevicem. Kada neko postavi svog suraka da bude generalni sekretar, sve ti jasno. Izgleda da je povod za sukob bio sto je gorepomenuti Zecevic dogovorio ugovor sa Petkovicem veci nego sto je dogovoren na UO bez Covicevog odobrenja. Samo prenosim, ne kazem da je istina, ali zvuci logicno.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • navodno zakacili su se oko toga sto covic nije dao da petkoviceva plata bude visa od 8 000 evra mjera stednje a dzajic i zecevic su bili za to da bude veca

                    Comment


                    • Originally posted by duka79 View Post
                      navodno zakacili su se oko toga sto covic nije dao da petkoviceva plata bude visa od 8 000 evra mjera stednje a dzajic i zecevic su bili za to da bude veca
                      Zapravo je Zecevic potpisao ugovor sa njim. Covic poludeo i nazvao Dzaju lopovom. Dalje znate. Nadam se samo da nece nocas biti nekog herojskog spasavanja pa da Dzajic ostane, a mirise mi da ce biti tako.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ау Боже па ја не бих дао 1000 евра оном Птковићу којих 8000
                        Џаја флипнуо човек, јебо га шурак угасиће клуб

                        Comment


                        • ja nemogu da vjerujem da prosjecni igraci toliko zaradjuju u nasem fudbalu pa dali oni znaju koliko je to para i zbog takvih ugovora moraju da im kasne plate jer je to nemoguce redovno isfinansirati pored tolikih problema

                          Comment


                          • dzaja Covic kralj istinski pazi i gleda svaki dinar dje treba da ide i koliko,podrobno ceslja svaki segment u klubu,ispituje validnost svih faktora,pokusava da vaskrsne ovaj nas raspad,znaci covjek otvoreno i transparentno djeluje u korist ozdravljenja kluba,i dodje raspali starac da se pravi vazan i u fazonu 'ja sam dzaja,ja znam najbolje' znaci ne da je stereotipno nego je cak i seljacki.ispao je i bezobrazan i seljacina i ljubomorni izlapeli djed!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Hajde da ne zastranimo, Dzaja je i dalje legenda ovog kluba. Samo mu ovo nije trebalo, ni zbog njega ni zbog nas.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ма боли ме патак за Џају, мени је битан клуб, који Џаја било је клуба и пре њега биће и кад он умре, а биће и после свих нас да не дође до забуне. Ако је ово истина око плате за Петковића срозао ми се у очима скроз и да сам на Човићевом месту окренуо бих леђа и измарширао са Маракане, не бих себи дозволио да ме шамарају неки људи који су цео живот само терали лопту по ливадама и живели од туђе муке тако што су се гребали о трансфере ! Мсм Звезда је Звезда, али и образ је образ!

                                Comment

                                Working...
                                X