Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mali Mihajlovic dao dva gola. Prema zvanicnom sajtu, odlicno igraju Milun-Ozegovic-Mihajlovic..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Pobedu Zvezdi je donela igra praktično druge postave predvođene pomenutim Mihajlovićem, zatim Ožegovićem, Spajićem, Savićevićem, Kirovskim, koja je sa mnogo više želje i žara odigrala, nego njihove straije kolege u prvom poluvremenu.
      To je to, nasa deca imaju zelje da se dokazu i da poginu za dres, a ne mrtvi Dimitrijevic i kompanija..

      Cikic i Karaklajic su isto igrali dobro, barem prema izvestaju.

      http://www.mozzartsport.com/vesti/cr...-kadu-poluspic
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Има ли неко неки видео линк да видимо голове овог брата

        Comment


        • Tesko..jedino ako je neko sa RSB-a snimio nesto..


          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Klinac Mihajlovic buducnost kluba , jeste da su ovi turci treceligasi ali nije lako nikom dati dva gola
            mora ovo da se zadrzi u klubu , ubojit tandem ce biti u buducnosti Ozegovic - Mihajlovic

            Comment


            • evo i golova
              http://www.mozzartsport.com/vesti/cr...-kadu-poluspic

              Comment


              • Колки је овај наш голгетер, као од брега одваљен

                Comment


                • zato se pozdravljamo sa ovim
                  http://www.sportal.rs/news.php?news=91736

                  Comment


                  • Originally posted by duka79 View Post
                    zato se pozdravljamo sa ovim
                    http://www.sportal.rs/news.php?news=91736
                    lepa vest! putuj igumane daleko ti lepa kuca..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • upravo tako jedan manje na platnom spisku i onako je samo pounjavo brojno stanje

                      Comment


                      • Sa Elijem mirise na slucaj Palasio. Ozbiljan sam.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Nikad se ne zna. Ali meni ne mirise ni malo, jos kada bi mogli Asamou da uvalimo negde isto kao i Milunovica, i da deca nasa igraju.. Bog da nas vidi
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Milunovic je `92 godiste pobogu, imao je nekoliko odlicnih partija, veliki je Ciganin, ako nekog treba cekati to je on. A treba vise nasih klinaca da igra, samo se nadam da svi imaju ugovore, da ne bude plakanja posle. Inace, koliko znam, i Stefan Mihajlovic je Jugin igrac, opet ponavljam kraj prethodne recenice.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • mozda si i u pravu ali kod nas ce tesko dobiti sansu tako da je bolje da ide i za nas i za njega,i ovako imamo dovoljno napadaca i to svi su mladi naravno mislim na babalja a za luku se potpuno slazem i ja mislim da ce on biti veliki igrac i sto je najbitnije igra srcem za zvezdu
                              Last edited by duka79; 21-01-13, 23:17.

                              Comment


                              • Nisamm ja rekao da je mator on. Hvala mu za derbi. Ali ja kada god sam ga gledao razocarao me. Moje misljenje...
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X