Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ti onda zamisli kakav je Babalj bio.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Babalj je teoretski trebao da bude dobar plan B, kada nam ne ide po zemlji i krenemo da jurimo gol, on je mrcina kakve mi trazimo od svetog Nikole Zigica. Mali problem: Niko nije bio ni blizu njega, Eli je po talentu mozda i najbolje sto smo imali. Ali ima i problem da je igrao australisku ligu koja je amaterska i smesna, kada je dosao ovamo zacudio se da svakodnevno ima dva do tri treninga. Dosao je u formi klasicnog rekreativca, a mi nemamo strucnjaka za fizicku spremu da ga izvuce. Francuz procenio da je suvisan, jer je zeleo vise termina za kondicione treninge. Ma budala...
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Па не знам онда шта је сад афалило да изгура целе припреме, па да видимо пије ли његова прича воду. Овако ће да се проведемо као са Тричковским нпр. или Баркосем, отићи ће негде даље од нас и искидаће.

        Comment


        • Čarter letom u nedelju ujutru u Antaliju neće poći Nikola Maksimović, Eli Babalj, Natanijel Asamoa, Veljko Simić, Ljubo Nenadić, Marko Mirić, Igor Mijović, Marko Dmitrović, Stevan Luković, Petar Đuričković i Filip Stojković.
          A idi u picku materinu Jankosane, tacno te prebiti treba.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Simic nije dosao na trening, ali nije to glavni razlog sto ne ide na pripreme vec zbog toga sto je zapelo oko ugovora koji mu istice u junu.

            A Stojkovic ide 6 meseci u Napredak... Miskovic i iz pritvora odradjuje stvari
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Stevan jebeni Reljic ide na pripreme. Pa jebo mater, ovog Jankovica upucati treba.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • http://www.mondo.rs/s273779/Sport/BI...c_Apolona.html

                Svakog dana iz Crvene zvezde stigne neka "jaka" informacija, ali ovo niko nije očekivao: Nikola Maksimović igrač je Apolona sa Kipra i to od 17. septembra 2012. godine!?

                "Upravni odbor naložio je nadležnim službama da po ugovoru postupe", navedeno je u saopštenju posle treće sednice Upravnog odbora crveno-belih održane u subotu, a ista je trajala od 9, pa skoro do 15 časova.

                Dugo već priča se i piše o tome da je Maksimović proletos prodat menadžerskoj agenciji čiji je vlasnik Pini Zahavi, odnosno da je klub zauzvrat dobio novac neophodan za UEFA licencu za sezonu 2012/13. Do danas više pisalo o tome da li je Zahavi u potpunosti otkupio ugovor igrača i tako ga otuđio od Crvene zvezde ili je Maksimovićev ugovor poslužio kao neka vrsta garancije da će pozajmica biti vraćena onog trenutka kada on bude prodat.

                A, onda neočekivani obrt: Nije ni jedno, ni drugo - Maksimović je od kasnog leta prošle godine igrač Apolona, a nastavio je da igra u Crvenoj zvezdi i pojavio se prvog dana priprema 9. januara kao da je sve u savršenom redu. Čak je i izjavio da je igrač Zvezde i da ne zna ništa o klauzulama koje su potpisivali njegovi menadžeri, agencija Zahavija i prethodno rukovodstvo.
                http://www.mondo.rs/s273784/Sport/Fu...u_fudbalu.html

                Nezvanično, Babaljev ugovor koncipiran je tako da Melburn ima pravo da ga opozove ukoliko Crvena zvezda do 18. januara, odnosno za šest dana, ne plati ratu od 125.000 evra, a nakon što je letos plaćeno oko 200.000. Da sve bude još kontroverznije, ukoliko bi ga zadržala posle 18. januara, Crvena zvezda morala bi da plaća 50.000 evra svakih šest meseci Babaljevom menadžeru, što bi značilo da bi do isteka njegovog ugovora za tri i po godine o bio plaćen trećoj strani (menadžeru) još 350.000 evra
                Ma ne, nismo smesni. Iz ove prethodne uprave stvarno treba da bude onih koji ce truliti u zatvoru. Kakve su ovo brljotine, nenormalno, cak i za nas katastrasni fudbal.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • ovi nisu normalni sta su radili i kakve su oni ugovore potpisivali to je BRUKA!!!!!!

                  Comment


                  • Krv ti jebem sta je ovo? Isto tako je i nas Aksentijevic zavrsio na Kipru. Iskreno nisam zeleo tad ni da citam o cemu se radi.
                    Na sta lice nasa dva fudbalska kluba...Mene je iskreno sramota.

                    Comment


                    • Međutim, tu nisu prestali Jankovićevi problemi, pošto su komplikacije usledile i kada je Nemanja Maksimović pozvan da zauzme Simićevo mesto u avionu za Tursku.

                      ”U startu je bio oduševljen pozivom. U tom trenutku nalazio se u Bosni i rekao je da je spreman odmah da se spakuje i dođe. Ali, ovog jutra pozvao me je Nemanjin otac i rekao da je on upisao kurs za vožnju i da ne može sada da prekida to, tako da se neće odazvati pozivu za pripreme.


                      Isterati ga iz kluba, u roku od odmah!
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • e cuj ne moze kurs da prekida xaxaxa



                        Originally posted by D-Wade View Post


                        Isterati ga iz kluba, u roku od odmah!

                        Comment


                        • Koja smo mi sprdnja od kluba...
                          Ja ne kapiram kako onaj Mikic moze da bude fudbaler?! Sto kaze Brajkula, cuj dobro pripreme, kapiram da kao rekreativac imam vise snage ne samo od Mikica nego od pola naseg tima, koja je ovo sramota.. A i ovaj Jankovic od kada se vratio opasno mi ide na onu stvar...
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • U poslednje vreme trudim se da i ne citam vesti o fudbalskom klubu, tesko mi je vise sve to da podnesem.
                            U tolikom smo kurcu da nema dalje, do pre 3 meseca se nije ni znalo za dug svi su cutali, idila, umesto da je to bilotransparetno i da se pricalo o tome.

                            Mene ne boli toliko sam dug i svi ti lopovi koliko boli to kada nama, svetskim i evropskim prvacima, Spartak Zlatibor Voda oprasta i daje nam jos vremena da vratimo neku smesnu cifru. Pa poubijao bi ih sve redom majke mi.

                            Drugo od transfera u poslednjih 20 godina smo inkasirali dovoljno novca da ne budemo u ovolikom kurcu, da ne zakljucavamo kapiju kluba kada likovi u odelima dodju po pare, da zaposleni ne primaju plate po 6 meseci.
                            Ono sto isto boli je sto Zvezdina deca idu preko grane za 100k nekad i dzabe zavisi od menadzera koji upravljaju kako klubovima tako i reprezentacijom.

                            Ono sto isto boli je kad mi uzmemo i dovodimo igrace preko You tube-a, pa to treba poubijati. Ode kao da pogleda nekog igraca u Brazilu a on sve pare baci po Kopakabani i na Brazilske kurvetine a zatim posle nedelju dana trazi jos novca za dodatne troskove, to jedan od nasih cenjenih skauta.

                            Ono sto isto boli je ta nemoc u prvenstvu i taj nedostatak srca, Jankovic ce im dati srca? Ta malodusna, mutava ameba koja ne zna normalno ni da prica treba da bodri igrace? Da im bude primer? Pa ja nisam video trenera koji vise ladi jaja nego on. Nama treba neki temperamentni ludak koji ce stalno da pumpa adrenalin ovim mladim igracima i koji ce iz toga davati 100%. Nama adrenalin radi jedino kada igramo derbi i to je sve, ostalo smo kao izduvani baloni.

                            Bole i fantomski igraci koji zive kao paraziti na racun kluba, muva decko Natasu Bekvalac od Zvezdinih para.
                            Boli to "veoma transparentno" poslovanje kluba kada se igraci prodaju i tek posle par meseci se sazna da su prodati zbog "licence".

                            Ono sto mozda i najvise boli je to sto se svake sezone lozimo, svake sezone se nadamo da ce biti bolje da ce se vratiti nasi slavni dani a ustvari svake godine tonemo u sve dublji kanal a deca koja igraju za nas igraju bez srca i prave ljubavi prema klubu a Delije, oni su uvek tu bez obzira sta se desavalo uvek su na severu. Uvek daju sve od sebe kako bi makar malo digli ove nase manekene ali ne vredi kad ti igras 100% za pare i to sto ce te picke spopadati po splavovima.

                            Kazu kupice nas arapin, bicemo bolji. Ja to ne zelim jer onda gubimo onu nasu sustinu, igrace neki hladni stranci koje ce tek boleti patka. Mozda bude rezultata ali nece to biti takav uzitak, nece to doneti nista dobro na duge staze. Jer mi smo kurate srece i kasnije bi nam se te pare obile o glavu.

                            Volim Zvezdu, ali mrzim svakog coveka koji je ikad bio u rukovodstvu, odradili su majstori sjajan posao.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • http://www.mondo.rs/s273785/Sport/Fu...ice_kazni.html

                              Сале Јанковић о ситуацији на припремама...

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                http://www.mondo.rs/s273785/Sport/Fu...ice_kazni.html

                                Сале Јанковић о ситуацији на припремама...
                                Jeste sramota sto su klinci uradili ali je isto sramota da ti cekas 6 meseci da ponudis klincima nove ugovore a navodno su oni biseri, najbolji u mladjim selekcijama. Ne znas se kod nas ko pije a ko placa...

                                ps: Ne znam jel neko kacio za Despotovica ako jeste nek se obrise. Stefanovic o njemu
                                sto se tice despotovica, on je isao sa klubom na arbitrazu, jer mu se kasnilo 3 meseca stipendija, mi smo ga dobili na arbitrazi i ponudjeno mu je da ode na pola sezone u sopot i da onda konkurise za prvi tim, medjutim njegov otac i menadzer su insistirali da ide u i ligu da igra. i oni su doveli spartak. zvezda u tom ugovoru ima pravo prece kupovine..
                                Ali bitno da nama igraju Asamoa, Babalj, Milunovic...
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X