Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigurno leti bacati pare u rupu bez dna, mores misliti, kao da bi imao toliko para da ih baca
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      http://www.redstarbelgrade.info/fudb...pijakosom.html

      Brate mili da li je moguce Ako se ovo desi, ja ne znam...

      Edit: Jos uvek se nadam da je cista novinarska glupost.

      Оооооолееееееее Марко Пантелић!!!

      Comment


      • Sa rasnim ploditeljem do titule
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Cekaj, vi se stvarno sprdate s Pantelom?



          Covek bi sa 40 godina bio prvi spic ove nase raspale lige, da ne pricam kako bi lupao samare kad se ne trudis na terenu. Vrati nam se brate rasni!
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Ко се спрда, ја годинама браним расност богоца нашег, чак сам и овде на форуму у више наврата истицао човека у расправи Саво Милошевић вс Марко Пантелић.
            Волим га ко брата, најраснији доктор међу докторима!

            Comment


            • Ево неко истраживање спортског Журнала о томе ко је колико задужио Звезду! Лукић нам за ових пет година јебо мајку


              Опширније
              http://www.mondo.rs/slike/vesti/002/718/v271872p1.jpg

              Comment


              • Lukic nas u crno zavio, hebo mamu svoju.

                Ljakse iz Sopota nas u crno zavio, e sta si docekala Zvezdo..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Polako, rekao je Covic da se saceka zvanicni izvestaj do kraja nedelje, koji ce se po onome sto sam ja cuo malo razlikovati. Pre svega Piksi - Toplica - Den Tana deo. Nije da branim Lukica, on i ekipa su svojom nestrucnoscu mnogo doprineli, ali su nasledili brod koji tone sa rastucim kamatama za kredite. Da li su morali da rade bolje - jesu. Da li su jedini odgovorni - nikako nisu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Vidi bre da je na Evandra, Borivoja i Pacheca potrosio 6.5 miliona evra sunce ti jebem, a pustio ih sve bez obestecenja da odu.

                    To treba zadaviti..On je toliko para potrosio od januara do septembra, a mi za cetiri godine, ne racunajuci ovaj period celavog, potrosili 10 miliona. Pa nije niko lud bre. To tuziti treba..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • 1. Evandro je bio najbolji igrac lige, normalno je da bude dobro placen, samo se moralo izvuci obestecenje.
                      2. Borha je idiotizam ekonomski, ali i on je igrao odlicno.
                      3. Paceko bi bio odlican da ne bese onog nemackog mesara.

                      Suma sumarum, oni su vrhunski igraci koji su neophodni za titulu a takve moras da platis. Da smo jednom uspeli da dodjemo do te titule na svo ovo bi se gledalo drugacije. Kazem, ne trebaju sada da se vade vesala. Prosto je ta seljacka ekipa ostala dve godine duze nego sto je trebala.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ne kazem ja da ne treba placati najbolje igrace, ali Evandro je mogao otici za barem 2 miliona, pustiti ga bez obestecenja je ravno samoubistvu i tacno da se covek zapita da li je celavi normalan. Borivoje je pozajmljen bio i koliko god dobar bio, ne mozemo mi da placamo toliko igraca koji nije nas i kojeg verovatno necemo otkupiti na kraju. Sa finansijske strane gledano, to je katastrofa za nas..Pacheco je nesrecan slucaj, ali ako vec nisu hteli da ga zadrzavaju, trebali su ga oterati odmah nakon povrede, a ne placati igraca dok ne ozdravi, pustiti ga da igra 100 minuta u Zvezdi i onda ga pustiti da ode, a da mi dinara ne dobijemo...

                        Kada je ovako radio sa pozajmicama, strah me kakvi su ugovori nasih igraca i "majstora"...
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Lako je nama da pricamo o tome, a da li se secas zasto je Evandro otisao bez obestecenja? Zato sto mu nisu isplacivane plate. Nema para, tada je sve neuporedivo teze, trebalo je drugacije raditi, ali su svi ziveli u uverenju da mozemo do LS i tada bi se sve ovo prebilo. Znamo kako se to zavrsilo. Lako sada biti general.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ma da, ali nije Evandro jedini igrac kojem smo ostali duzni..Mogli smo da ga prodamo i da mu damo deo trasnfera i tako mu izmirimo dugovanja prema njemu. Ne mozes najboljeg igraca ili jednog od najboljih, nije ni bitno pustiti da ode dzaba jbg..

                            A ako cemo realno, koliko su pare uticale na igru Evandra najbolje mozes reci po igrama na pocetku i u drugoj sezoni. On je verovatno samo na pocetku i dobijao platu, a posle nista, pa nije odmah otisao. Moglo se drugacije resiti, ovako smo izgubili debele pare za nase uslove, a nismo uzeli nista osim kupa. Malo je to bato, s obzirom koliko je bata Lukic trosio.

                            Ako je ne daj Boze istina da nas je Lukic zaduzio sa 25 miliona a nije uzeo ligu, pa tu batice nesto ne stima. Da je ne znam sta radio, sa toliko potrosenih para je morao nasu raspalu ligu uzeti..

                            Ali ajde, nije sada toliko ni vazno, samo da se mi izvucemo iz svega ovoga, a verujem da hocemo..Sto je najgore, mi da smo u ovih zadnjih par godina uzeli dve-tri titule, Lukic bi bio heroj, a mi u dugovima,,
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ne bismo bili u dugovima jer bi se bar jednom plasirali u LS. No sada je najgore da se hvatamo za gusu. Ko god da je kriv, nece odgovarati i nece vratiti pare. Lament nije resenje.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                1. Evandro je bio najbolji igrac lige, normalno je da bude dobro placen, samo se moralo izvuci obestecenje.
                                2. Borha je idiotizam ekonomski, ali i on je igrao odlicno.
                                3. Paceko bi bio odlican da ne bese onog nemackog mesara.

                                Suma sumarum, oni su vrhunski igraci koji su neophodni za titulu a takve moras da platis. Da smo jednom uspeli da dodjemo do te titule na svo ovo bi se gledalo drugacije. Kazem, ne trebaju sada da se vade vesala. Prosto je ta seljacka ekipa ostala dve godine duze nego sto je trebala.
                                Добрим делом се слажем са вама, али да је Евандро најбољи играч лиге, то ни под тачком разно - просечан Бразилац, као што је и Каду нпр.
                                А бољег од њега смо и ми сами имали у редовима кроз укићев мандат, типа Лазетић, па мали Дарко Лазовић, данас Лука Миливојевић, Милијаш.
                                И Партизан је имао боље играче од њега кренеш од старих кајли Илића и Вукића итд.

                                Comment

                                Working...
                                X