Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    FK ZVEPAR ili PARZVE kako god ti lepse zvuci Fuzija odradjena zivi bili
    Grolije? Debari?
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Bolje je ovo ZVEPAR,samo sto bi morali Stefanovica da postavimo za PR-a kluba.

      Comment


      • Kad je Andjuseva emisija , zadnja koju sam gledao je ona sa Stojadinovicem kad je bio gost , mnogo mocno
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Grolije? Debari?
          Grolije na jugu Debari na severu
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Bolje je ovo ZVEPAR,samo sto bi morali Stefanovica da postavimo za PR-a kluba.
            A Gljivicu Bljakcica za predsednika.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Ako mislis da nije problem u treneru, ti i ja nemamo vise sta da pricamo o fudbalu. Da li ti vidis koji je pad tokom ove polusezone, od igre do fizicke spreme? Da li ti znas da Zvezda nema kondicionog trenera, da je po nalogu Jankovica otpusten jedan od najboljih strucnjaka u ovoj oblasti u ovom delu Evrope Rasa Radakovic? Da li znas da smo defanzivno odigrali najgoru polusezonu u poslednjih 20 godina? Da smo skoro svaku utakmicu gubili pa se cupali kako smo mogli? Da je cena igraca prakticno prepolovljena? Da nije uveden nijedan novi omladinac u tim, iako nam skola ostvaruje najbolje rezultate u xy godina? Da je genije uspeo da rasturi onu Robijevu igru za manje od dva meseca? Da igra sa tri puza u sredini i zato ne mozemo da nadtrcimo ni Novi Pazar? Da je nevidjena kukavica u da se povlaci odmah posle postignutog gola?

              Izvinjavam se, ali ja ne trazim mnogo. Ne trazim Murinja. Samo trenera koji nece usporavati ekipu. I ja sam glup pa se nadam nemogucem. Ni ne pricam o njegovom ponasanju pre, tokom i posle utakmice sa Vojvodinom. Da ima morala koliko jedan razbojnik, otisao bi sam, ali je gnjida. I ovi nasi su napravili veliku gresku sto je ostao.
              dobro svako ima svoje misljenje ja sam samo rekao svoje misljenje i nigdje nisam napiao da je jankovic dobar ili los trener ali kada dugujemo 50 miliona mislim da nam je tesko naci trenera osim nekog pocetnika,znas kako je covic u kosarci odradio prvu sezonu ostavio prosjecan tim dok nije rjesio finansije ali zato sada svi uzivamo zato mislim da netreba paniciti i odma unositi nervozu ja vjerujem u ove ljude i to je moje misljenje a naravno svako ima pravo na svoje

              Comment


              • Originally posted by duka79 View Post
                dobro svako ima svoje misljenje ja sam samo rekao svoje misljenje i nigdje nisam napiao da je jankovic dobar ili los trener ali kada dugujemo 50 miliona mislim da nam je tesko naci trenera osim nekog pocetnika,znas kako je covic u kosarci odradio prvu sezonu ostavio prosjecan tim dok nije rjesio finansije ali zato sada svi uzivamo zato mislim da netreba paniciti i odma unositi nervozu ja vjerujem u ove ljude i to je moje misljenje a naravno svako ima pravo na svoje
                Pobogu, nije misljenje vec empirijske cinjenice. A kad vec pomnjes proslu sezonu kk, ko ono bese trener? Upravo to. Trener je veoma bitan u modernom sportu i kada imas nepismenog batadjoristu, ucenika generaije u toj oblasti, to se oseti. Ej bre, coveka zabole za fizicku pripremu, da li ti shatas kakva je to rupa u glavi.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • e upravo tako trener je bio jedan od najboljih na svijetu ali losa ekipa i nema rezultata a danas jedan sasvim prosjecan trener ali dobra ekipa i uporedi rezultat,ja samo hocu da kazem da ocigledno nemamo para za boljeg i nece zbog toga ni da ga mjenjaju do ljeta tj dok nebude bolja situacija u finansijama

                  Comment


                  • Originally posted by duka79 View Post
                    e upravo tako trener je bio jedan od najboljih na svijetu ali losa ekipa i nema rezultata a danas jedan sasvim prosjecan trener ali dobra ekipa i uporedi rezultat,ja samo hocu da kazem da ocigledno nemamo para za boljeg i nece zbog toga ni da ga mjenjaju do ljeta tj dok nebude bolja situacija u finansijama
                    Kako nije bilo rezultata, da smo bili samo malo pametniji i da su one dve tri lopte otisle na nasu stranu uzeli bi titulu u domacem sampionatu. Pesic je iz te ekipe izvukao 150 odsto, i da je ostalo potpuno isto, sastav plus trener, i ali bi slicne rezultate kao i ove godine, garantujem. Mnogo znaci trener, i uzecu losu ekipu sa dobrim trenerom nego obnuto, ono o lavovima i magarcima. I bas me briga sto ga je Dzaja izabrao, niko pa ni on ne sme imati blanko podrsku.

                    Isto ovo sto radi Jankovic moze da radi i bilo koji pomocnik, i to jos jeftinije. Ako je to bio jedini kriteijum u odluci. Samo sto se meni cini da je gnjidu ponovo izgurao cale preko Bata Djore, i to ke jako plasi. Kada cujem te kombinacije sa Djorom, Duletom Savicem, Bobijem Jankovicem, Milojkom i ostalom ekipom, setim sesvega sto je bilo lose u poslednjim godinama Dzajinog proslog mandata. Mislio sam da je nesto naucio na svojim greskama. Nije.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • upravu si druze ali nesmijem ni da pomislim da je opet sve tako crno ako jeste i ako si upravu za ovaj drugi dio posta onda nam negine gasenje,ja ipak hocu da se nadam da zivim u nadi da je ovo novi pocetak i da nas cekaju bolji dani i dacemo vrlo brzo ovdje svi zajedno da slavimo i pisemo mnogo veselije i ljepse postove ;)

                      Comment


                      • Originally posted by duka79 View Post
                        upravu si druze ali nesmijem ni da pomislim da je opet sve tako crno ako jeste i ako si upravu za ovaj drugi dio posta onda nam negine gasenje,ja ipak hocu da se nadam da zivim u nadi da je ovo novi pocetak i da nas cekaju bolji dani i dacemo vrlo brzo ovdje svi zajedno da slavimo i pisemo mnogo veselije i ljepse postove ;)
                        Od te ljubavi nema nista.

                        Comment


                        • Najbolje sto moze da se desi za ovaj tim je da startuje lose, i da Dzaja konacno shvati da su devedesete prosle i da kum kuma kum kombinacije i bolesni zatvoreni nacionalizam vise ne pale. Svet je otisao dalje. Samo cekam nekog novog Sanibala Orahovca ili Ivana Randjelovica kao spasioca sezone. Oni koji su malo stariji ce setiti o cemu pricam. Voleo bih i ja da je vedrije, ali moram da izrazim strah da ponovo propustamo sanse da se uzdignemo iznad ovog naseg blata, jer ovakav klub to zasluzuje. I Partizan takodje, sve vrlo slicno vazi i za njih. Ne smemo cutati i biti ustanju eutanazije, zavaravanja samog sebe i voditi se starom srpskom uzrecicom: Valjda nece. Ucini sve sto mozes da sprecis pa onda verovatno nece.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • ja vjerujem i nikada necu prestati vjerovati u nasu zvezdu i necu da ovdje sirim pesimizam,bio sam na tekmi sa vojvodinom i dozivio veliki blam za sve nas od strane naseg tima ali opet bi sutra iso da ih gledam jer jednostavno vjerujem u bolje sutra jer gore od ovoga nemozeeeee

                            Comment


                            • Originally posted by duka79 View Post
                              ja vjerujem i nikada necu prestati vjerovati u nasu zvezdu i necu da ovdje sirim pesimizam,bio sam na tekmi sa vojvodinom i dozivio veliki blam za sve nas od strane naseg tima ali opet bi sutra iso da ih gledam jer jednostavno vjerujem u bolje sutra jer gore od ovoga nemozeeeee
                              Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Najbolje sto moze da se desi za ovaj tim je da startuje lose, i da Dzaja konacno shvati da su devedesete prosle i da kum kuma kum kombinacije i bolesni zatvoreni nacionalizam vise ne pale. Svet je otisao dalje. Samo cekam nekog novog Sanibala Orahovca ili Ivana Randjelovica kao spasioca sezone. Oni koji su malo stariji ce setiti o cemu pricam. Voleo bih i ja da je vedrije, ali moram da izrazim strah da ponovo propustamo sanse da se uzdignemo iznad ovog naseg blata, jer ovakav klub to zasluzuje. I Partizan takodje, sve vrlo slicno vazi i za njih. Ne smemo cutati i biti ustanju eutanazije, zavaravanja samog sebe i voditi se starom srpskom uzrecicom: Valjda nece. Ucini sve sto mozes da sprecis pa onda verovatno nece.
                              Ponavljam jos jednom. Od ljubavi i dobrih zelja se ne zivi.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Na danasnji dan, 08.12.1991. godine smo postali klupski prvak sveta.


                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X