Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by duka79 View Post
    ljudi ja ipak vjerujem u dzajica i ovu ekipu koja je tu...ipak mislim da je dosta veci problem u igracima nego u treneru...mozda je bolje ovako nego da sada bacamo pare i tonemo sve dublje kad isplivamo lako je onda dovesti boljeg trenera
    Ako mislis da nije problem u treneru, ti i ja nemamo vise sta da pricamo o fudbalu. Da li ti vidis koji je pad tokom ove polusezone, od igre do fizicke spreme? Da li ti znas da Zvezda nema kondicionog trenera, da je po nalogu Jankovica otpusten jedan od najboljih strucnjaka u ovoj oblasti u ovom delu Evrope Rasa Radakovic? Da li znas da smo defanzivno odigrali najgoru polusezonu u poslednjih 20 godina? Da smo skoro svaku utakmicu gubili pa se cupali kako smo mogli? Da je cena igraca prakticno prepolovljena? Da nije uveden nijedan novi omladinac u tim, iako nam skola ostvaruje najbolje rezultate u xy godina? Da je genije uspeo da rasturi onu Robijevu igru za manje od dva meseca? Da igra sa tri puza u sredini i zato ne mozemo da nadtrcimo ni Novi Pazar? Da je nevidjena kukavica u da se povlaci odmah posle postignutog gola?

    Izvinjavam se, ali ja ne trazim mnogo. Ne trazim Murinja. Samo trenera koji nece usporavati ekipu. I ja sam glup pa se nadam nemogucem. Ni ne pricam o njegovom ponasanju pre, tokom i posle utakmice sa Vojvodinom. Da ima morala koliko jedan razbojnik, otisao bi sam, ali je gnjida. I ovi nasi su napravili veliku gresku sto je ostao.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Zivo me zanima da li ce biti neki dolazak sada na zimu i koga ce "madjionicar" da dovede da igra za Zvezdu.

      Comment


      • Ma bice bolji tim svakako. Posle povrede se vracaju Pantic i Kadu, mozda dodje i Ninkovic, odlaze Maksimovic i Lazovic koji su kod Jankovica zaboravili da igraju i kostali su nas bar dve utakmice svaki. Plate ce biti redovnije nego ranije. Mozda uspemo i da stignemo Partizan. Ali sve to nije sustina. Sustina je da jedan od najgorih trenera u istoriji ostaje posle jedne od najgorih polusezona u istoriji zato sto hoce da radi za dzabe. A to sto nas je dunster kostao nekoliko miliona u gubitku vrednosti igraca, nikom nista.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Jedva cekam Adnjusevu emisiju posle ove odluke da Jankovic ostaje

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Jedva cekam Adnjusevu emisiju posle ove odluke da Jankovic ostaje
            Takodje.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Ma bice bolji tim svakako. Posle povrede se vracaju Pantic i Kadu, mozda dodje i Ninkovic, odlaze Maksimovic i Lazovic koji su kod Jankovica zaboravili da igraju i kostali su nas bar dve utakmice svaki. Plate ce biti redovnije nego ranije. Mozda uspemo i da stignemo Partizan. Ali sve to nije sustina. Sustina je da jedan od najgorih trenera u istoriji ostaje posle jedne od najgorih polusezona u istoriji zato sto hoce da radi za dzabe. A to sto nas je dunster kostao nekoliko miliona u gubitku vrednosti igraca, nikom nista.
              Kako je krenula da se odmotava prica, vise ne verujem ni da Ninkovic dolazi. Ni on, ni ostali sto su spominjani kao potencijalna pojacanja.


              P.S. Kada ide emisija na SOS-u?

              Comment


              • Ako je uopste Dekica ziv Mozda su mu lokne otpale od stresa ili se slogirao. Ostanak Jankovica je preveliki udarac za njega Koji je to as, u zivotu nisam video nekoga da onako popeni cim se negde sapne Jankovic
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Ne, ne, sada su vece sanse, jer je ceo ovaj cirkus odradjen da bismo imali para za igrace, jer je stav da kao Jankosan nije tako los, nego nije imao talenat u igrackom kadru da isprati vaskoliko znanje mladog stratega. Kakogod.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Ako je uopste Dekica ziv Mozda su mu lokne otpale od stresa ili se slogirao. Ostanak Jankovica je preveliki udarac za njega Koji je to as, u zivotu nisam video nekoga da onako popeni cim se negde sapne Jankovic
                    Kako da ne zapeni kad mu dodje 150k evra sto je napravio od njega srpskog Murinja

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Kako da ne zapeni kad mu dodje 150k evra sto je napravio od njega srpskog Murinja
                      Ali kako je on to rekao sa onim najbolesnijim jedva vidljivim osmehom. To smo asprilja i ja premotavali unazad po 5-6 puta samo da mu vidimo facu kad to izgovori i valjali se od smeha
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Samo se vi sprdajte sa nasom mukom...
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Omiljena emisija mi je postala,vise ne propustam ....kad udari na Murinja i Vesica uvek se pokidam

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Samo se vi sprdajte sa nasom mukom...
                            Svi smo u manje vise slicnim govnima.

                            Zato treba da se ujedinimo i da kukamo zajedno

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Samo se vi sprdajte sa nasom mukom...

                              Ma jbg,ovaj diletant je ostao iskljucivo sto ce da radi za dzabe,a Zvezda u ovom trenutku nema para za ozbiljnog trenera kakvog Stojadinovic hoce.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Svi smo u manje vise slicnim govnima.

                                Zato treba da se ujedinimo i da kukamo zajedno
                                FK ZVEPAR ili PARZVE kako god ti lepse zvuci Fuzija odradjena zivi bili
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X