Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ovi belosvetski što puše i troše cigrete, cigare, šta već, mogu to da rade do mile volje kako igraju, a i za koga igraju (ipak se tamo neki red zna).
    Pa i ovi nasi svi za koga igraju i kako igraju mogu da puse do mile volje. Valjda je na ovom nivou jos blazi greh ako pusis.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Nemaš ti pojma šta pričaš, odmah da ti kažem.
      Ako se opija, puši i lunja (da se ne izražvam baš) i onda daa maksimum za svoj tim, daje golove itd...... da li neko može nešto da mu prigovori?
      Pa valjda ne, majku mu.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pa onda Luki nema sta da se prigovara?

        Comment


        • Kako igraju, koji su na tabeli, šta daju poslednjih godina nisam baš sigurna...
          Pričam uopšteno, a ne o Luki, Peri ili Miki.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Kako igraju, koji su na tabeli, šta daju poslednjih godina nisam baš sigurna...
            Pričam uopšteno, a ne o Luki, Peri ili Miki.
            Normalno. Ali ovde je ipak samo Luka "uhvacen".

            Inace se slazem da cigare i sport tesko idu zajedno.

            Comment


            • Eto kako se nadjosmo u resenju Pusite deco samo snjarite, gledajte Luku Milivojevica kako igra i neka vam bude primer. Ovi klinci golmani neka pustaju kosu, bradu, neka se tetoviraju, neka snimaju spotove sa Nikola Pekovic sa la la la la *ebe Gogu Sekulic sa la la la la i nema nam zime
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Kako beše ono sa reprezentacijom u JARu, kada se cela nacija digla na noge...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Brate Brajkula (ne znam ti pravo ime), da ti kažem. Ništa nisam izvukla iz konteksta... otkud ti to?
                  Ko je rekao da poredite fudbalske kvalitete? Ja to nisam rekla, a ti nisi razumeo.
                  Ovi belosvetski što puše i troše cigrete, cigare, šta već, mogu to da rade do mile volje kako igraju, a i za koga igraju (ipak se tamo neki red zna).
                  Na to se odnosio moj komentar.
                  Душко, драко ми је ;)
                  Играо за Звезди или за Реал, професија ти је иста, ти си фудбалер и тој категорији лица сигурно да пушење не утиче добро на посао којим се баве, дакле не би требали да пуше и ту је постигнут консензус. Сад ја стварно н видим зашто би Реалнови играчи смели а ови наши не да пуше, зато што су бољи од потоњих? Погрешно размишљање! И тај Реал има своје захтеве према тим играчима, а то је освајање трофеја у такмичењима у којим учествују, и као што видиш не иде им баш најбоље, као и овим Звездиним и шта сад....кад би им се постављало то питање (а не поставља им се, јер је то свакодневница у свим сферама па и у спорту) мислиш да би овим играчима Реала била олакшавајућа околност та што су бољи од играча Звезде?
                  Сад ок и ја осуђујем као навијач, јбг навијам за тај клуб, нервирам се због доминације Партизана. Али са друге стране треба гледати и то са аспекта човека, ја лично волим да одем у кафану и провеселим се са другарима, па тако некад попијем мало више, а некад и запалим и ако не пушим. Сад која је разлика између њега и мене? Па, нема је, и он је човек и ја сам човек, као што је човек и тај играч Реала.
                  Last edited by Brajkula; 29-11-12, 21:48.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Inace se slazem da cigare i sport tesko idu zajedno.
                    Ponekad me iznenadis Ovo nisam ocekivao od tebe. Mislio sam da je kod tebe sve dozvoljeno.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Ponekad me iznenadis Ovo nisam ocekivao od tebe. Mislio sam da je kod tebe sve dozvoljeno.
                      Pa ja (izmedju ostalog) zbog tog poroka ne igram vise ni rekreativno

                      Naravno da je sve dozvoljeno osim droge. Necu vise da vam trujem temu.

                      Comment


                      • Duško (kako nisam pretpostavila? ),
                        otišao si predaleko, a ja nisam uopšte rekla da je Realovom igraču dozvoljeno, a Zvezdinom ne... već se osvrnula na ove iz Kondijevog videa, sve sami vrhunski sa kojima se ne mogu mnogi porediti, ne samo Zvezdini. Jedan od primera je i jadni Baloteli. Džabe mu sav talenat, kada sve što radi, sebi radi o glavi, ali mislim da tu pomoći nema, bar kada je on pitanju.
                        Pušenje je štetno! Ostavite cigarete, živećete duže! Igraćete bolje!
                        A možda i Zvezda bude opet prva!
                        Last edited by miloolja; 29-11-12, 21:58.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Duško (kako nisam pretpostavila? ),
                          otišao si predaleko, a ja nisam uopšte rekla da je Realovom igraču dozvoljeno, a Zvezdinom ne... već se osvrnula na ove iz Kondijevog videa, sve sami vrhunski sa kojima se ne mogu mnogi porediti, ne samo Zvezdini. Jedan od primera je i jadni Baloteli. Džabe mu sav talenat, kada sve što radi, sebi radi o glavi, ali mislim da tu pomoći nema, bar kada je on pitanju.
                          Pušenje je štetno! Ostavite cigarete, živećete duže! Igraćete bolje!
                          И мени није јасно како ниси одмах извалила
                          Њет, нисам отишао предалеко, већ само одговорио на то што си ти рекла да играчи из већих клубова имају више права да пуше од оних из мањих с обзиром како играју и ЗА КОГА играју, тј. како си ти написала:

                          Originally posted by miloolja View Post
                          Ovi belosvetski što puše i troše cigrete, cigare, šta već, mogu to da rade do mile volje kako igraju, a i za koga igraju (ipak se tamo neki red zna).

                          Comment



                          • Živela Zvezda!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              A možda i Zvezda bude opet prva!
                              Bice prva ako svi budu pusili. Mora da bude harmonija u svlacionici i sve homogeno. Zamisli kad je ulazio Dzaja da odrzi govor na poluvremenu protiv Partizana koja je to ,,magla'' unutra bila. Ne vide se igraci od dima
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Мора и Џаја са цигаретом да уђе....да не руши хармонију

                                Comment

                                Working...
                                X