Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako menjaju Jankovica neka makar dovedu trenera a ne nekog ucenika da se uci u Zvezdi.

    Samo da ostanemo na -5 do kraja polusezone.
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • nzm sta da vam kazem narode,ali danas u Uzicu je bilo vanredno stanje pola grada zatvoreno zbog delija i samo se jelo i pilo i znam neke mesare koje prze meso ostale su bez zaliha samo rostilj je bio u pitanju
      i opet da cestitam zvezdi na pobedi iako su iz suprotnog tabora grmeli na sudije kao i vecinom publika

      Comment


      • Majo legendo, Vucicu majstore. Hulkinski najveci.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Milunovica pod hhitno prodati,ali pooood hitno,otkud njemu zvanje 'fudbaler' boze koliko ga ne volim!!!Milunovic I ako Jankovic ostane trener,ja vise ne znam sta da radim,ja cu da poludimNeznalica jedna mala..VesovicNemojte ljudi,daj micite te trube amaterske,ocemo da poludimo ej,bukvalno,da ne pominjem dimitrijevica,pa i mladenovica,nemojte molim vasAsamoa koliko smo smijesni! a to kako smo dobili ovo danas,hahahha pojma nemmam ni sam,hvala sudiji na korneru i za jos po nesto nek bude -5 na zimu,a onda da vjerujemo u uspjesnost nadolazece uprave u narednom periodu!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment




          • Jeste da je malo duze ali bas preporucujem. Cova finansijski genije.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Izgleda da menjamo legea-u i prelazimo na Pumu..

              Cova nije zadovoljan sa Italijanima.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Smesi se Ninkovic polako...

                Comment


                • Ima ozbiljnu ponudu iz Rusije, a nesto se prica da ga i Muslin hoce. Polako, ja uopste nisam ubedjen da on dolazi. Da iko znacajan dolazi zapravo, sada je vreme stabilizacije u klubu,kupiti igraca kojeg neces moci da prodas za vise zbog godina, a individualnim kvalitetom ti ne moze sam doneti titulu ili Evropu nema mnogo smisla u ovom momentu, ma koliko on bio Zvezdas.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Za ovdasnje uslove je i vise nego dobar. Iako smo za sada u govnima, voleo bih da na zimu dodje neko dobro pojacanje (Ninkovic ili neko drugi), da se ne bi opet na leto pravio tim koji treba da se kvalifikuje za LS/LE...

                    Comment


                    • Ali takvo razmisljanje nas je i bacilo u ove probleme, vidim da je i Covic otprilike na tomstavu. Gurajmo i sacuvajmo ove iz omladinske skole, naravno uz odlicnog trenera, jedino tako moze dalje.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Jbg, znam da je problem. A opet je problem zadrzati ono sto valja, da se na leto ne uigrava novih 6 u startnoj postavi...

                        Comment


                        • Ako prodamo Milivojevica, mozemo se oprostiti od svega. Jedini koji vredi u veznom, uz Cadu-a naravno. Milijas je odigrao par meceva u kojima je bio zainteresovan, dok ga u vecini meceva boli ona stvar i vidi se, nece da trci uopste.

                          Lazu bi trebali prodati u januaru, nece batica da igra vise ovde i to je evidentno.

                          Od ovih sada, valjalo bi sacuvati Milivojevica, Kasalicu i Mudrinskog u januaru, ostali manje-vise.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Како сам укапирао Човића, он је свесно рекао да Звезда треба да се одрекне резултата док не стане на ноге. Ако је тако лако може да се деси да се продају најбољи, са некима и ракине сарадња јер имамо 40 играча на платном списку, некима и смање уговори да би се смањили трошкови, као да би се и смањио дуг.
                            Ја иначе сумњам у тако нешто јер су капирам сви свесни да се од Звезде увек траже резултати, можда ми нећемо узети титулу ове године, али у следећем летњем прелазном року има да се доведу бар два валитетна имена типа Луковић и Нинковић. Јер ако се буде радило по општем познатом систему као у КК, капирам да ће дуг од 48м да се пред почетак седеће преполови, а кроз макс 3 године и анулира. Е ту је Џаја да одради тај део посла на најбољи могући начин, а овог пута има и одличну позадину, тако да ја стварно не видим проблем у целој овој причи, у којој је потребан неки драстичан заокрет да се све ово поквари....пу, пу далеко било да не призивам зло.

                            Comment


                            • Ma nije Covic idiot, zna i on sta se ocekuje i sta predstavlja Zvezda. Moraju se imati rezultati, takva je uvek situacija oko Zvezde i ovaj sto je bio gost sa Covicem na SOS-u je lepo rekao, mi da smo uzeli u ovih zadnjih pet godina 2-3 titule, ne bi se o dugovima pricalo uopste, tako je to kod nas.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Dzaja ce u ovu pricu verovatno biti direktno ukljucen do izbora noog rukovodstva, a tada prelazi na khm,khm neformalno podrzavanje. Shvaticete vec kada bude vreme.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X