Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mikica uvaljati nekim coravim Azerbejdzancima ili ako ta misija ne prodje, prodati nekoj klanici. Maksimovica cemo jos i uvaljati, zna Falji da proda pricu u Italiji. Mladju bih ostavio, imao je prazan jedan period, ali kada igra kako moze, on je nas najbolji igrac uz Darka i Hulkinskog.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Mikica, ako treba, prodati i Stilosu. odlicno bi taj reklamirao ulja za kosu, specijalno orahovo jer ide na tamnu kosu. Maksimovica moze i neka garage rasprodaja, ide sigurno. Mladenovic nisam pametan. Mene on gomilu puta podseti na Grbavog kada zabode nos pod kopacke i krene kao tele napred. Mozda bi novi trener to znao da opravi... A na stranu, sto nemamo zamenu za bekove.

      Comment


      • Imamo cetiri aktivna desna beka. Mikic, Vesovic, Zule i Jankovic, plus Pantic koji pokriva sve tri pozicije. Ne treba tu vise niko nego ubaciti u tim najboljeg od klinaca. Levo je malo problematicnije, ali tu moze da rotira Jovanovic. Imamo i u omladincima jednog dobrog, sada sam u momentu zaboravio kako se zove. Svakako nam tu zbog Mladje koji bi trebalo da igra 95 posto utakmica treba kombinacija za ne daj Boze, a tako nesto ne treba preplacivati.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Не треба кривити тог Маскимовића толико, код Робија је сасвим био добар. Једноставно не може одбрана да издржи толико притиска када везни ред не може да задржи лопту код себе пиних пола минута! Код Робија ако смо нешто радили бар смо држали лопту код нас, али је "српски Мурињо" баш све то упропастио...која ли је његова идеја фудбала само да ми је знати?

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Na prolece sve zivo sem Vose i Partizana kuci ili u Beogradu. Uz redovno dolazenje plata i finansijsku stabilizaciju kluba, mozda nam i ne treba niko. Ali treba iskoristiti sansu za Ninkovica.



            Trebalo bi naci mesta za Tanu u novoj upravi, ne svakako na nekoj standardnoj poziciji. Ima on svojih veza, pre svega sa kapitalom i to treba iskoristiti, u Zvezdu u onom stanju nisu hteli da investiraju, sada je malo drugacije.
            Slazem se za Konobara, imaj taj gomilu veza, prijatelja, saradnika. Mada, mislim sto se nekih ulaganja tice, da svi potencijalni ulagaci cekaju kako ce da se zavrsi prica oko formiranja nove Uprave. Dzaja je za sada tu gde mu je mesto samo na mesec dana. Moj komentar se odnostio na Covketovu izjavu od juce-prekjuce i o tome kako bi trebalo da se ponasaju svi obozavaoci Zvezde koji su joj "darovali" neke pare, a u cilju smanjenja dugovanja.

            Originally posted by NebojsaNS View Post
            Imamo cetiri aktivna desna beka. Mikic, Vesovic, Zule i Jankovic, plus Pantic koji pokriva sve tri pozicije. Ne treba tu vise niko nego ubaciti u tim najboljeg od klinaca. Levo je malo problematicnije, ali tu moze da rotira Jovanovic. Imamo i u omladincima jednog dobrog, sada sam u momentu zaboravio kako se zove. Svakako nam tu zbog Mladje koji bi trebalo da igra 95 posto utakmica treba kombinacija za ne daj Boze, a tako nesto ne treba preplacivati.
            Mikic - ode, nadamo se
            Vesovic - jbg, ipak je veznjak, dosta tu skripi defanziva. Ipak, nije on Valensija...
            Zule - jbt, ko je Zule?
            Jankovic - njega od Ventspilsa nema ni u tragovima, a deluje mi kao mnogo dobar potencijal
            Pantic - jedini pravi desni bek, doduse povredjen

            Jovanovic - nikako levo, tek ce onda da bude rupetina u odbrani, nemoj tako leba ti...
            Mladenovic - levi bek podlozan opravci

            Kako bre ne fale bekovi?

            Comment


            • Ma dobro je,ne znam zasto se dize panika zbog ispadanja u kupu.Sada da dobijemo 2 u prvenstvu i onda da se promeni tim...!
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Ma jebes kup, nije to frka. Moglo bi u januaru sada da se sklopi ono sto se inace sklapa uvek na leto, pa se sa tako taze pogonom juri neka Evropa. Zahvaliti se Jankovicu, pojacati ono sto se pojacavati treba. Mi u JSL ne mozemo da budemo gori od drugog mesta da jebe rak raka. Tituli mozemo da se nadamo ako se vrati nase prolece, a komsije tresnu kitom o ledinu koji put. Na leto se moliti Bogu da ne ode ono sto ne bi smelo i da se kopa rukama i nogama da tako bude.

                Comment


                • Dobar je Mladenović nego jednostavno čovek nema odmora. Slaba konkurencija na levoj strani i on mora da igra svaki meč...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Tantuze, Zule je mali Stojkovic, on je nas najbolji desni bek, ubedjen sam. Sto pominjete Jankovica, kada on nije desni bek, desni bek je Lukovic, jesi ti to pijan Sone?

                    Video sam par vesti o tri igraca koja su prioriteti u januaru, auu, pa ono nije moguce da mi ono mozemo dovesti, ali ajde, treba se nadati.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Brainfart, pisao sa posla. Nerealno je, ove jeseni ce se jako malo trositi i radice se na kresanju dugova.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ma znam da je nerealno, ali eto, ako bi samo Hristofija mogli da dovedemo, pa da pevamo.

                        Ali ako nekoga budemo doveli, kapiram da bi mogao biti Ninkovic. Vraca nam se Cadu i nadam se da ce da se vrati u prvu postavu, da dominira zajedno sa Lukom i Milijasem. Ako Bog da, da se resimo par polovnjaka u januaru i da vratimo Stojkovica, Lukovica u Zvezdu.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Tantuze, Zule je mali Stojkovic, on je nas najbolji desni bek, ubedjen sam. Sto pominjete Jankovica, kada on nije desni bek, desni bek je Lukovic, jesi ti to pijan Sone?

                          Video sam par vesti o tri igraca koja su prioriteti u januaru, auu, pa ono nije moguce da mi ono mozemo dovesti, ali ajde, treba se nadati.
                          Au, gde je meni mozak otisao...

                          Vesti o tri igraca su ova kasnijepomenuta tri, ili...?

                          Comment


                          • Ta trojica su Medojevic, Ninkovic i Hristofi.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Janković: Kadu i Asamoa opet u konkurenciji
                              Veliki Mendes Cadu se vraca u tim, tako je bre.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • E ovo me je obradovalo!
                                Nego,sta se desava sa subotičkim Ronaldom? Ne viđam ga ni na klupi,a kamoli u igri...
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X