Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemamo igru!A,polako nemamo ni rezultate...
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Mislim da bi bio red zahvaliti se Jankovicu...

      Comment


      • u subotu sreca do neba a danas tuga do neba ... samo neznam dokle vise tako,hvala vam kosarkasi izgleda ste vi nasa uzdanica ove sezone

        Comment


        • Ima ovaj poraz i dobre strane. Jasno je da Jankosanu sledi noga u zadnjicu, da je dosao do polufinala i pobedjivao u ligi, nisam bas siguran da bi tako ilo, a to bi nam se osvetilo u finisu. Titula je milijardu puta bitnija od kupa, hebe mi se za to takmicenje.

          Uz to, pokazalo se da je Kirovski nizasta. Zahvaliti mu se i omoguiti mu da vrati tetovazu grba omiljenog kluba na plecku.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • znam ali dali je pravo rjesenje za nas djorovic koji se spominje,nisam bas siguran da bi bio bolji od ovoga koga vec imamo

            Comment


            • Pravo resenje je stranac i po onome sto sam ja cuo, tako razmislja i sadasnja uprava.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • http://www.mondo.rs/s267728/Info/Hro...aboliciju.html

                Dream team se vraca i ponovo okuplja, u inat dusmanima Cisto da se novije generacije podsete zasto su starije imale komplekse.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Samo neka brzo razmisljaju, da se spasava sto se jos spasiti moze...

                  Comment


                  • Originally posted by tantuz View Post
                    Samo neka brzo razmisljaju, da se spasava sto se jos spasiti moze...
                    Ma dobijamo mi na silu ove dve do kraja, sto posto. I ako ne budemo mogli pogurace se. Uz to, Vojvodina zadnje kolo. Da ne prevodim.

                    A onda od januara prava stvar. Zvezdino prolece.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Ma dobijamo mi na silu ove dve do kraja, sto posto. I ako ne budemo mogli pogurace se. Uz to, Vojvodina zadnje kolo. Da ne prevodim.

                      A onda od januara prava stvar. Zvezdino prolece.
                      Na to sam i mislio. Ne sumnjam da cemo dobiti obe, voleo bih da cim pocne pauza dovedemo novog trenera da ako se dovodi neko pojacanje, da to bude igrac koga je on trazio. I da iole uigra ekipu, da ih ne uigrava prvih 5 kola na prolece.

                      Comment


                      • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=662324

                        Covke

                        Comment


                        • Na prolece sve zivo sem Vose i Partizana kuci ili u Beogradu. Uz redovno dolazenje plata i finansijsku stabilizaciju kluba, mozda nam i ne treba niko. Ali treba iskoristiti sansu za Ninkovica.

                          Trebalo bi naci mesta za Tanu u novoj upravi, ne svakako na nekoj standardnoj poziciji. Ima on svojih veza, pre svega sa kapitalom i to treba iskoristiti, u Zvezdu u onom stanju nisu hteli da investiraju, sada je malo drugacije.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Joj bre, kako ne treba. A sta cemo sa odbranom? Tu nam se poserava u zivot kako ko stigne. Vec sada smo primili golova koliko celu proslu sezonu.

                            Comment


                            • Originally posted by tantuz View Post
                              Joj bre, kako ne treba. A sta cemo sa odbranom? Tu nam se poserava u zivot kako ko stigne. Vec sada smo primili golova koliko celu proslu sezonu.
                              Spajic + Pantic da pomognu Jovanovicu. Ne treba.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ja bih jednog krstenog stopera i da se upari sa Jovanovicem. Spajic neka uci, igra poslednjih 20-ak minuta po utakmici, da bude dobar back-up dok malo ne stasa i sazri. Pantica bih poslao na desnog beka, sto mu i jeste pozicija. Mikicu, Maksimovicu bih se zahvalio. Mozda cak i Mladenovicu. Mikic redovno crkne posle pola sata, Maksimovic je Mladenovic po meni nista korisno ne radi, voleo bih da vidim negde njegovu statistiku u sezoni do sada. Meni uvek izgleda da on u odbrani popravlja svoje brljotine zbog netacnih dodavanja.

                                Comment

                                Working...
                                X