Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda se nece nista "desiti" i da je stvarno bio samo jedan los dan...

    Comment


    • Prolazak protiv Engleza bi mnogo znacio,na psiholoskom planu nasim igracima,ionako je 60% mlade reprezentacije iz Zvezde,imamo 8 igraca,od toga 5 u prvih 11.
      Em ce da se podigne cena igraca malo,jos ako igraju EP sledece godine....Pun pogodak.
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Посерем се ја у наш клуб кад не можемо да задржимо целу екипу како ваља целу једну сезону!
        http://sportal.rs/news.php?news=84275
        никуда ово не води, само се вртимо у круг

        Comment


        • Ne znam sta ste ocekivali?S obzirom ko sve sedi u upravi na obe strane brda cudi me da i travu jos imamo.

          Comment


          • Еј, пази реченицу у којој пише за Максимовића да је доведен за 300.000 а продаје се за 1.250.000...хахах...па дечко ће из те Фиорентине да оде у неки јачи клуб за 10.000.000, без најмање 4.000.000 није смео да оде ни под тачком разно. Ок, у дуговима смо, али колико ће нас ови 4м закрпити, плус остајемо без тима који је, уз помоћ среће, догодине могао да игра ЛШ, а то је цирка 10м, математика проста
            Нисам паметан шта се ово догађа, а како ствари стоје никад се неће вратити ти "славни дани" о којима ми певамо, ма који славни дани, нећемо ми видети Европу даље од квалификација дуго, дуго...

            Comment


            • Ljudi, sta se desava sa Dzajicem? Bila je prica da ceka kraj sudskog procesa i da bi polovinom oktobra trebalo da se vrati u Zvezdu... Cela ta prica je samo utihnula...

              Sto se Maksimovica i Micka tice...

              Comment


              • Шта је са Џајом, извикана прича као са Гаспромом...о том Гаспрому се толико писало, авиони, камиони, милиони...и на крају све исто, само што нам на источној трибини стадиона пише "Гаспром"...

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Шта је са Џајом, извикана прича као са Гаспромом...о том Гаспрому се толико писало, авиони, камиони, милиони...и на крају све исто, само што нам на источној трибини стадиона пише "Гаспром"...
                  Kao i obicno sa Rusima, ne vidim cudjenje, ja sam ovo i ocekivao delom, nadao sam se da gresim, ali jbg...
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Kao i obicno sa Rusima, ne vidim cudjenje, ja sam ovo i ocekivao delom, nadao sam se da gresim, ali jbg...
                    Ма не кажем ја то због тога што су Руси у питању, и да се радио о Албанцима нпр. исто бих причао. Била је подигнута толика помпа у медијима, као да ће после тог потписивања уговора за Звезду кренути све набоље, а када човек мало реалније и сагледа ствари тако би и требало да буде, међутим, све је исто, опет се само прича о дуговима, продају се играчи за колико даш само да се прегрми некако сезона са финансијске стране, а о томе где већина тог новца иде је, па сад више сувишно причати....

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ма не кажем ја то због тога што су Руси у питању, и да се радио о Албанцима нпр. исто бих причао. Била је подигнута толика помпа у медијима, као да ће после тог потписивања уговора за Звезду кренути све набоље, а када човек мало реалније и сагледа ствари тако би и требало да буде, међутим, све је исто, опет се само прича о дуговима, продају се играчи за колико даш само да се прегрми некако сезона са финансијске стране, а о томе где већина тог новца иде је, па сад више сувишно причати....
                      Ja bas kazem zato sto se radi o Rusima, ne politicki, nego je tip biznisa sa mnogo price i pompe a malo sustine tipican za njih, pogotovo na ovako malim trzistima.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Ja bas kazem zato sto se radi o Rusima, ne politicki, nego je tip biznisa sa mnogo price i pompe a malo sustine tipican za njih, pogotovo na ovako malim trzistima.
                        Dosta se "bavim" menadzmentom, a izmedju ostalog i Ruskim.

                        Jedna recenica ih najbolje opisuje: "Rusi ne sklapaju posao ako iz njega ne izlaze kao apsolutni pobednici".

                        Jbg

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Dosta se "bavim" menadzmentom, a izmedju ostalog i Ruskim.

                          Jedna recenica ih najbolje opisuje: "Rusi ne sklapaju posao ako ne iz njega ne izlaze kao apsolutni pobednici".

                          Jbg
                          Znam. Uzece oni klub, skoro sam siguran. Nije da sam odusevljen, ali bolje oni nego ova gomila seljaka.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Znam. Uzece oni klub, skoro sam siguran. Nije da sam odusevljen, ali bolje oni nego ova gomila seljaka.
                            Sve je bolje od Zvezdinog viteza?

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Sve je bolje od Zvezdinog viteza?
                              Nije bas sve, Bata Djora/Dule Savic ekipa je gora. Ovaj je bar glup pa ne moze mnogo da nas osteti sam. Ovi su pametni i kvarni.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Maksa je bio kriminal zadnjih par utakmica, njegovo mesto je vec popunio Pantic. Sada, ko ce biti bolji igrac to cemo da vidimo.

                                Micka volim kao da mi je brat, al' ajde da ne preterujemo u hvalospevima na njegov racun. Kada se Cadu vrati, on u prvoj postavi ne moze da igra ni pod razno.

                                Ako ce Luka ostati duze, meni ne smeta.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X