Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bendtner View Post
    Ali Mudrinski,kakvo pojacanje,da nije njega mi ne bi bili prvi trenutno,to je sigurno.Kasalicu pod hitno na klupu,da odmori malo,dosta se ispromasivao zadnjih nekoliko tekmi.Asamoa umesto njega.
    Asamoa?Bolje Milunovic i Lazovic na krila,a u sredini Mudri!
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • neznam sta ovo bi danas...dali opet nema plata ili sta vec...

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Ni tada on nije bio los nego je koriscen na pogresan nacin i i tako je igrao solidno. Zvizdanje razmazenih semencara sa zapada nije realan pokazatelj necijeg (ne)kvaliteta.
        ...a Boga mi i dobrog dela razmazenih semencara sa istoka. Da ne lazem meni je lepo, em gledam tekmu em se smejem komentarima (Kasnim za ovo, ali morao sam da dodam)

        Nema potrebe komentarisati danasnji poraz Tole namestio, 3 boda Spartaku, titula Zvezdi <3
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Los dan jednostavno, sve je islo kontra od samog pocetka utakmice. Idemo dalje, samo opusteno.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • http://www.youtube.com/watch?v=wDgbffNBSqg



            Od nekih 10 minuta, pa do kraja. Ne treba nikakav komentar.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • ovo je velicanstveno mislim da nijedan klub na svjetu nema to sto ima nasa zvezda

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                http://www.youtube.com/watch?v=wDgbffNBSqg



                Od nekih 10 minuta, pa do kraja. Ne treba nikakav komentar.

                Mladenovic i Vesovic pri kraju mislim da su zaplakali...

                Comment


                • Nisu mogli da odu, znaci ne secam se kad su duze ostali pred tribinom i gledali u nas, ko zna sta im je prolazilo kroz glavu sve. Al' ovaj trans je trebalo doziveti, stvarno nesto najbolje na svetu, ne znam da l' nesto jace postoji. Ni noc sa 4 crnkinje ne moze ovo da zameni.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Једино вредно што је од овог клуба остало то су ови навијачи, све остало не вреди за даље од Ивањице, ишамара нас Суботица 0:3, ок капирам није био дан, али једна Звезда не сме то себи да допусти, прво због ових навијача, а друго због реномеа, а треће због овосезонског циља.
                    Искрено, нисам изгубио у овај тим поврење да узме ове године Супер лигу, али овакве дане морају да избегавају у широком луку, поготово због тога што Партизна полако подиже своју форму. И још једна ствар, опет је тужно што од дербија зависимо, стандардно тако јуримо позицију на дербију, то је само додатни терет на леђима, одавно се нисмо пред дерби одлепили пар бодова па да у исти уђемо растерећени, тј. ја се баш и не сећам кад је то последњи пут било, пре пет година?
                    Мора доста боље од ових пар поседњих утакмица и надам се да ће Јанковић успети то са овим момцима да исправи, има потенцијала само га треба усмерити у правом смеру, бар ја тако мислим...

                    Comment


                    • Bio je potpuno naopak dan, da smo iskoristili jednu od one dve stopostotne sanse pre njihovog prvog gola, bila bi skroz drugacija prica. Jebi ga, toliko lopti su ispucali sa par metara od gola, neke lopte su se odbijale potpuno neverovatno, a na sve to i ona smradina branila sve zivo, plus iz 3 suta dali 3 gola. Idemo dalje ljudi, pa svi smo ocekivali da cemo kad-tad popustiti na nekom od ovih gostovanja, bas su nam jebali kevu sa rasporedom. Do kraja polusezone mozemo sebi da dozvolimo jos samo jedan kiks, ne moze ni Real da dobije sve, a kamo li mi.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • e...a zato na proljece cemo da ih redamo na marakani ;)

                        Comment


                        • Los dan u subotici i nista vise.Znamo da je Zvezda 'mlada reprezentacija' i ne treba da brine toliko taj poraz,mada boli 0:3.Najjaci smo u ovoj ligi i to ce biti demonstrirano uskoro na vise nacina,budimo spokojni..vjerujem u Jankovica i njegov rad.


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo jedan los dan, i nista vise. Nadam se da ce i komsiluk zadesiti neki takvi dani. Nekako mi ne ide da celu sezonu odigraju bez ponekog kiksa, narocito u prvom delu sezone zbog LE. Ja bih samo voleo da se tada ne solidarisemo sa komsijama, pa da ne bude kiks za kiks...

                            Comment


                            • http://www.zurnal.rs/2012/10/10/gasp...zdi/index.html

                              Comment


                              • Provereno, vodja u svlacionici samo rekao: ,,Ovo ne sme da se ponovi, setite se kako su pojedini igraci iz prethodnih generacija prosli. Mi ne bi voleli da vam se to desi''... Igraci gledali u Milijasa i Mikica i ovi samo rekli da se jednostavno dogodio los dan, tako se namestilo nije ih htelo, da su vezali pobede do Spartaka i to je to
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X