Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Друже, искрен да буде не памтим лошији Партизан, све је то ок имају талентоване момке, али не доминирају као што би се утисак стекао из овог твог поста. Последњи пут је по мом мишљењу Партизан био слабији сезоне када је првак био Обилић а Партизан чак трећи, оно тек ни на шта није лишило, а и ово није далко од тога, бар оно што сам ја видео у пар мечева што сам гледао Партизан а последњи је против Нефчија...
    U Evropi smo katastrofalni,ali u ovoj nasoj ligi smo ubedljivo najdominantniji.

    Inace,prilicno sam siguran da osvajate titulu.

    Comment


    • I, ko ne skace taj je peder oooooooooooooooooooooooo idemooooooooooooooooo
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Opet moramo da primimo gol prvo da bi zaigrali. Dobro drugo poluvreme, gomila šansi. Mogli smo da damo bar još tri komada. Beleže se tri boda i prvo mesto.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          U Evropi smo katastrofalni,ali u ovoj nasoj ligi smo ubedljivo najdominantniji.

          Inace,prilicno sam siguran da osvajate titulu
          .
          Теорија завере или?
          Мени су мерило снаге мечеви са оним Кипранима, АПОЕЛ се испоставио на крају као јачи тим од АЕЛ-а, с обзиром на резултате Супер купа јер у првенству деле прво место са 4-0-0 скором, ми смо од ових били слободно можемо рећи бољи у двомечу, док се ви нисте баш срећно провели...
          Ово са овом полу-аматерском екипом Нефчи не бих дубље да анализирам.
          Што се тиче доминације у домаћем првенству и пораз од Доњег Среман не бих назвао као доминацију, као и оно гостовање на Карабурми.
          Дакле, чињенице овог пута су на нашој страни, манимо се српских посла и теорија завере, оно намештено ово намештено, Толе лопов и тсл. једноставно Звезеда је боља ове године у фудбалу

          Comment


          • Neka je Laza prekinuo post, nema nista lepse.

            I btw, kakva je zivotinja ovaj Pantic, znaci decko razbija od kada je dosao.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • @Brajkula
              Bolji ste vi i od APOELA i od nas i od AEL-a s tom razlikom sto eto nemate srece, a ni Toleta uza se pa smo mi prvaci 5 godina za redom i igramo stalno grupnu fazu...da imate srece i da vam nije Toleta verovatno bi sad osvojili Ligu sampiona po treci put...Stanoje je za vas bio strah i trepet....al oterase vam ovi lopovi i dosta vam pomogose da dobijete one derbije prvi put posle dugo vremena....ako je Zvezda bolje ovde godine onda ce biti sampion a ako nije bolja onda je Tole namestio...

              Comment


              • Ne bude najbolja ekipa uvek i prva. Videćemo , ima dosta da se igra plus dva derbija, biće još gubitaka bodova na obe strane.
                Mi smo zaista dobili puno dolaskom Milijaša i Mudrinskog, još da se Laza vrati u svoju formu biće dobro.

                Comment


                • Originally posted by fudbalinho View Post
                  @Brajkula
                  Bolji ste vi i od APOELA i od nas i od AEL-a s tom razlikom sto eto nemate srece, a ni Toleta uza se pa smo mi prvaci 5 godina za redom i igramo stalno grupnu fazu...da imate srece i da vam nije Toleta verovatno bi sad osvojili Ligu sampiona po treci put...Stanoje je za vas bio strah i trepet....al oterase vam ovi lopovi i dosta vam pomogose da dobijete one derbije prvi put posle dugo vremena....ako je Zvezda bolje ovde godine onda ce biti sampion a ako nije bolja onda je Tole namestio...
                  Шта исписа ти човече Прочитај поново добро мој претходни пост.
                  Рекао сам да смо ове године бољи, а то што ви играте у Европи а ми не ове сезоне је плод чињенице да смо ми за пласман у то такмичење играли са екипом која је у првих седам кола француске лиге и даље непоражена а ви са тамо неким Тромсом, и што се тиче генералног устиска остављеног на утакмицама у Европи сигурно је да је Звездин бољи без обзира на то што смо испали.
                  А те приче око намештања и среће, Толета ја не подржавам, чисти навијачки изговори.
                  Такође ове навијачке расправе не воде никуда, ово горе су ти чињенице што се тиче играња у Европи сложио се ти са њима или не тако ти је, а ко је бољи тренутно показује табела, ко ће бити бољи на крају табеле опет ће показати табела...тако да уживај друже па се видимо на крају сезоне ако си вољан да расправљаш на ову тему, дотле нема сврхе стварно ;)

                  Comment


                  • Nastavicu ovde,pa cemo lako kasnije da prebacimo.

                    @Brajkula...nije teorija zavere,ali igrate lose a pobedjujete sve redom.

                    Nas (Srpski) fudbal u Evropi ne postoji. Desi se nekad neki bljesak,ali da se ne zavaravamo...Nefci nije poluamaterska ekipa jer se iz nekog razloga ulaze u Azerbejdzanski fudbal

                    Partizan igra najbolji fudbal za sada u nasem bednom prvenstvu,to je cinjenica(kiksevi se desavaju i Realu,a kamo li nama). Vi igrate prosecno,nesto sam video,a nesto su mi rekli i drugari.

                    Niste bolji,ali igrate na nacin na koji se osvajaju titule. Sa mnom neces voditi diskusije o namestanju i Toletu,tako da nema potrebe da se brines

                    Comment


                    • Mislim da na temu igara naših klubova u Evropi zaista nema smisla pričati. Da je Partizanu lakše da se plasira u grupe od nas to je istina ali ko nam je kriv što nismo mi bili prvaci.
                      Ja se slažem da igramo prosečno, ili onoliko koliko je dovoljno za ovakve utakmice. Činjenica je da ćemo morati da igramo mnogo bolje u nastavku prvenstva ako hoćemo da ostanemo na prvom mestu.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Nastavicu ovde,pa cemo lako kasnije da prebacimo.

                        @Brajkula...nije teorija zavere,ali igrate lose a pobedjujete sve redom.

                        Nas (Srpski) fudbal u Evropi ne postoji. Desi se nekad neki bljesak,ali da se ne zavaravamo...Nefci nije poluamaterska ekipa jer se iz nekog razloga ulaze u Azerbejdzanski fudbal

                        Partizan igra najbolji fudbal za sada u nasem bednom prvenstvu,to je cinjenica(kiksevi se desavaju i Realu,a kamo li nama). Vi igrate prosecno,nesto sam video,a nesto su mi rekli i drugari.

                        Niste bolji,ali igrate na nacin na koji se osvajaju titule. Sa mnom neces voditi diskusije o namestanju i Toletu,tako da nema potrebe da se brines
                        Истина, истина, провлачимо се, али ја лично т преписујем игрању доста утакмица у гостима (на последњих осам мечева ми смо шест играли на страни), другачија је прича била на Маракани против Смедерева, али исто тако против Ниша не знамо ни сами како смо се порвукли, дакле чињеница је да морамо доста боље у наставку и чињеница је да тако нешто и треба очекивати јер нам долазе и мечеви на Маракани.
                        Ја причам о тренутној снази екипа, дакле прича "ко нам је крив што нисмо прошле године били бољи" је за другу тему.
                        Сад конкретно што се киксева тиче мсм да их неће бити неких већих у наставку, те ће као и обично преломити дерби, ајде да одложимо причу о поређењу тренутне снаге ова два тима до дербија, тако је можда најбоље јер обе екипе су имали своје светле и своје тамне минуте што се утакмица у домаћем првенству тиче и на крају Звезда је, када узмемо тих првих седам мечева, испала боља за тај један бод.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Истина, истина, провлачимо се, али ја лично т преписујем игрању доста утакмица у гостима (на последњих осам мечева ми смо шест играли на страни), другачија је прича била на Маракани против Смедерева, али исто тако против Ниша не знамо ни сами како смо се порвукли, дакле чињеница је да морамо доста боље у наставку и чињеница је да тако нешто и треба очекивати јер нам долазе и мечеви на Маракани.
                          Ја причам о тренутној снази екипа, дакле прича "ко нам је крив што нисмо прошле године били бољи" је за другу тему.
                          Сад конкретно што се киксева тиче мсм да их неће бити неких већих у наставку, те ће као и обично преломити дерби, ајде да одложимо причу о поређењу тренутне снаге ова два тима до дербија, тако је можда најбоље јер обе екипе су имали своје светле и своје тамне минуте што се утакмица у домаћем првенству тиче и на крају Звезда је, када узмемо тих првих седам мечева, испала боља за тај један бод.
                          Duga je sezona i svasta jos moze da se desi, ali mislim da ce nas igranje u Evropi kostati titule.

                          Takodje mislim da ce sampion biti onaj ko manje puta kiksne.

                          Nastavicemo drugom prilikom,gledam KKP

                          Comment


                          • Samo Garincu da nam ne diraju i da ga ne oteraju pod izgovorom lose igre. Jednostavno, covek je talican.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Ko je Garinca?

                              Comment


                              • Originally posted by gagablues View Post
                                Ko je Garinca?
                                Mourinho
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X