Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ernesto da nisi ti Radenovic ili tako neki nas igrac sa koledza?

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ernesto da nisi ti Radenovic ili tako neki nas igrac sa koledza?
      Otovic Nikola, Caldwel koledz Sad dosao u Slogu iz Kv-a.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Aleksandar Pantic defanzivac Rada presao u Zvezdu

        Comment






        • Koja zaraza sunce ti jebem, ce da grmi sutra.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by Ernesto View Post
            Hvala Preletu, Ivi, Darku, Bucanu, Anthony-u, Webb-u... Oni su me naucili svemu sto znam o sportu i zivotu, bili mi mama i tata, vaspitali me i napravili coveka od mene. Nisam bio na maloj maturi, nisam bio na velikoj maturi, poslednji put sam bio na rekreativnoj nastavi na Tari u 3. razredu osnovne skole. Sa 16 bez znanja stranog jezika bio u vojnoj ustanovi gde su mi lenjirom merili da li sam dobro ili lose namestio krevet. Krio mobilni u zasivenoj carapi u krevetu. Ja sam poslednji covek na ovom forumu kojem trebas da pricas o sportu. Ako ti treba savet za teretanu, tu sam. Ako ti treba savet za zdravu ishranu, tu sam. Neustrucavaj se da me pitas.
            Bas ti fala...Nem ja nista protiv tebe covece, uglavnom, samo si preostar sa komentarima. Mladi su. A mozda znas o sportu, ali nije isto znati i igrati ga. Veruj mi na TV je sve drugacije. Ovako imaju situacije kad se odseces.A ako mi treba savet za teretanu i ishranu ja cu otici na ExYuFitness ;)



            Khm, khm pocetak dominacije..

            Comment


            • Ladno Prva nema pravo prenosa utakmica ove sezone...Opet moramo da trazimo Arenu po netu...
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Prva je potpisala petogodisnji ugovor sa Zvezdom.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Makaro jeb'o Prvu...idemo li na stadion? Ne verujem da ce biti naroda ali vise od svega bih voleo da me demantuju. Ako bude 10 hiljada ljudi pevacu. Gledam te sa istoka, nemoj probleme da pravis.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • А чега сам се све овде начитао о Мудринском

                    Comment


                    • veliko bravo za Mudrinskog i sve momke bitna je pobjeda posle onakvog soka u cetvrtak

                      Comment


                      • Igra nije bila ni za k ali jebes ga sto kaze jedna devojka kad je momak smarao sa pricom oko toga ona kaze ,,ej ja nista ne razumem znam samo da je na kraju 3-2''
                        Posle Bordoa mnogo znaci ova pobeda... i to kakva, u zadnjim sekundama. Momci su pokazali karakter to je najbitnije.
                        Prvi gol jbg, desava se, sela je lopta coveku na levu i boooom a kod drugog je vec zajebana prica. Pre duela sa protivnickim igracem video sam da ce Jovanovic da zajebe stvar, pogresno je procenio kretanje i zaleteo se kao majmun u coveka. Taj gol ide njemu i Bajku na dusu.
                        Bajkovic konstantno nesiguran, kod drugog gola a najvise mi bode oci ona situacija kad je Nis pogodio stativu i jos jedan mlak sut koji nije mogao da uhvati iz prve nego mu lopta pobegla u korner.
                        Milijas kapiten znatno ispod svojih mogucnosti ali dirigovace on sredinom u to ne sumnjam. Verovatno ga je zbunilo to sto se vratio na znatno nizi nivo od Premier lige

                        Asamoa + Mudrinski =

                        @ Makaro odlicno si vodio navijanje, bez greske ;)
                        Last edited by Condition23; 02-09-12, 21:00.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Prvi igrac u istoriji naseg kluba, koji je postigao tri gola na debiju.



                          Veliki Ogi!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Dobro,pobeda kao pobeda nije losa ali svi smo svesni da ovo ne lici ni na sta

                            Sad imaju priliku da se odmore i spreme za naredne meceve.Levog beka nemamo,a u ovoj utakmici se videlo sta znaci kad u timu imas Srdjana Mijailovica,jer bez njega duva ogromna promaja u odbrani
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Mudrinski beli Drogba... Razbijac klasican, volim ovakve igrace, Milunovica iz prve, Kaso poluspica..

                              Comment


                              • Koji će nam đavo Kojić, golgeter iz Rada koji je naslednik Jovančića i Kaluđerovića!

                                Ognjen Mudrinski!!!!!!!!!!! Asamoa i on dobar tandem. Posle četvrtka ovo je bio izuzetno težak meč, i fizički i psihički. Sve će biti mnogo lakše, pogotovo jer sledi nešto duža pauza.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X